Ana Sayfa 892 bin Türkiye Fotoğrafı
En sevdiğimiz çizgi filmler
« önceki   123 ... 53545556   sonraki »
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
erdoğan06tr
1 yıl önce - Cmt 15 Hzr 2013, 01:03

Liste şeklinde yapamayacağım ama küçükken izlemekten zevk aldığım bazı çizgi filmler: Scoby Doo, Tomve Jerry, Sünger Bob, Ninja Kablumbağalar, Bugs Bunny, Şirinler, Road Runner ve adını hatırlayamadığım birkaç tane daha var. Ayrıca Madagaskar'ın çizgi film versiyonu da var. O filmi çok seven biri olarak rastlarsam animasyon tarzı çizgi filmini izliyorum.

Ayseki Kiremitçi
1 yıl önce - Sal 09 Tem 2013, 06:43

Hong Kong Fuey
Şirinler
Tom ve Jerry
Heidi
Darkwing Duck
Lulu
Buggs Bunny
Casper
Ninja Kaplumbağalar
Ayı Yogi ve Arkadaşları
Beverly Hills
Taş Devri
Scooby Doo
Monçiçiler
Road Runner Show
Snoopy
Temel Reis ve Kabasakal
Çizgi Kahramanlar Yarışıyor
Şeker Kız Candy
80 Günde Devri Alem

onur aydoğmuş

11 ay önce - Cum 06 Eyl 2013, 03:44

Spider man

burçin sait
11 ay önce - Cum 06 Eyl 2013, 03:57
Coyotes and A.C.M.E

benim internetti nick im olur kendisi looney tunnes ın yazdıgı road runner ve coyotes ile tanınan cızgı film liseliler bilmez.

kaplans
11 ay önce - Cum 06 Eyl 2013, 04:06

Çizgi Filmleri çok severdim.Hepsini izlerdim ama eleştirel gözle inceleyip baktıktan ve Sübliminal mesajlar konusunu da irdeledikten sonra bir çoğundan nefret eder oldum.

Konuya cevap olarak da Tsubasa demek istiyorum..

onurnazliaka
11 ay önce - Cum 06 Eyl 2013, 04:12

Tom ve Jerry
Sevimli Kahramanlar
Scobby Dobby Doo
Şirinler
Jetgiller
Pokemon
Marco
Heidi
Sevimli Kahramanlar Yarışıyor
Casper

FuatUler
11 ay önce - Cum 06 Eyl 2013, 04:29

Wile E Coyote ve Road Runner benim de sevdigim cizgi filmler arasinda. Hala hic bikmadan seyrediyorum. Ayni gruptan sevdigim diger bir cizgi film de Pepe le Pew. Tabii Pembe Panter de bir klasik. Bir zamanlar Voltran falan seyrederdik ama artik onlar pek enteresan gelmiyor.

nurullah6691
7 ay önce - Prş 16 Oca 2014, 13:39

Bugs bunny
tom ve jerry
pokemon
bayblade
şirinler
scoby doo
dragon ball
snopy
digimon
balto cizgi sinema

şafak güney
7 ay önce - Prş 16 Oca 2014, 15:26

her ne kadar benim için artık nostaljik olsalarda tom ve jerry , red kit ve ten ten en beğendiklerimdendir.
bir de vikingler vardı zannederim , haftaya buluşalım haftaya şarkısı ile meşhur olan

:BARIŞ:

5 ay önce - Cmt 08 Mar 2014, 03:23

Eskiden Kanal D'de Yıldız Asyalı'nın sunduğu çocuk kulübü başlardı. Burada Tom ve Jerry, Buggs bunny, Duffy Duck ve Twetty başlardı. Çok severdim bunları.
Atv'de Teletabiller başlardı, onu hiç kaçırmazdım. Şimdi başlasa hepsini izlerim yine.
Yeni çizgi filmler gerçekten küçük çocuklara hitab ediyor, eski çizgi filmler böyle değildi her yaştan izlenebiliyordu sıkılmadan.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET