Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Eryaman Ptt Göksu Evleri
« önceki   123 ... 424344454647   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 43
davut_y
4 hafta önce - Pzr 24 Arl 2017, 18:36

Bence Eryaman Ankarada yaşanabilecek en güzel yerlerden biri sürekli Keçiörene ailemi ziyaret ermeye gidiyorum ve inanın arabayı parketmek için aynı sokağı 3 kere turluyorum ve biliyorum ki bu Ankara'da bir çok yerde var bu sıkıntılar

Misafir 424

4 hafta önce - Pzr 24 Arl 2017, 18:47

sky 31 metromalldeki dükkanlarla parkoran ve kentparktaki aynı markanın mağazalarında giyim kuşam kalitesi farklı semte göre kreasyon var yani. İnanmayan gitsin metromall LCW deki giysilerle gordion, kentpark ve panorada ki giysiler aynımı baksın. Sincan fatihteki metromall e 900 bin verene kadar gider 800 bine gordion konutlarından alırım. 100 binede ikinci el bir audi a5 alırım. Bir sincan fatihte oturuyorum demek var, birde ümitköyde oturuyorum demek var.

Sky101
4 hafta önce - Pzr 24 Arl 2017, 19:29

Ben senin metromall’e gittiğini zannetmiyorum, ben kalite anlamında hiç bir fark görmedim, bir tek çeşit anlamında bazı magazalarda farklilik olabilir o da magazanin buyukluguyle alakalı, ayrıca ankaradaki bütün zenginler şehrin güneybatısında oturacak diye bir şey mi var, tek bildiğiniz zengin sizin hakim-savcı-bürokrat mı, ankaranın sanayisi kuzeybatısinda ostimde-sincanda-sarayda buradaki sanayiciler,tüccarlar batıkent eryaman aksında oturuyor, adamın işi aselsandaysa ostimdeyse oranda incekte niye otursun onlarca km yol gitsin.
İstanbulda herkes yeşilköyde beykozda oturacak diye bir şey mi var, kadıköyü var, ataşehiri var, beşiktaşı var niye vizyonunuz çankayadan ibaret anlamıyorum.

Misafir d4e

4 hafta önce - Pzr 24 Arl 2017, 22:34

Aslinda burada proje ile alakali seyler yazilir diye umuyodum ama maalesef garip polemikler...

Oyak uyeleri için bence guzel firsat Eryaman in en güzel lokasyonu, ana alterlere yakin ulasim rahat, sosyal donatilari, bol yeşil alan mevcut Göl çevresinde de iyi projeler var. Bununla birlikte Eryamanda oturan çok sayida asker var bu bence baya önemli..

0 bir daire alıyorsunuz oyak kalite ve guvencesinde oturdugunuz insanlarda sizinle benzer kosullarda olacak. (Arsa sahibi,onlarin akrabalari ya da elektrikçi boyaci olmayacak)

Incek, koru sitesi ve cayyolu icin ise bence bu fiyatlara çok zor bu kalitede 0 ev bulursunuz.Koru sitesinde 2 yil oturdum simdi eryaman da oturuyorum ve iyi ki tasinmisim diyorum. O lokasyonda 25 yillik ev icin bu fiyatlari istiyorlar.

Bence oturmayi düşünenler alsın çünku konut yatirim icin daha öncelikli sehirler var.

Misafir da1

4 hafta önce - Pts 25 Arl 2017, 00:07

Sen bunlara fazla takılma hocam . Biraz önce Ankara projeleri diye başlığa yorum yapıldi okudum
Daha önceki yorumlar 2 sene öncesine ait. Kaşmir falan ordada milleti bıktırmışlar. Tahminen ayni kisiler. Bu sayfayı kaale alma dikkatede alma bence rahatına bak. Herkes neyin ne olduğunu biliyor.

Misafir d1c

3 hafta önce - Pts 25 Arl 2017, 10:55

Merhaba eryaman oyak evlerinin ulaşımı nasıl bilgisi olan varmı

Misafir d4e

3 hafta önce - Cum 29 Arl 2017, 00:52

Ulaşım rahat olacaktir.Hemen Istanbul yoluna bağlanma ile eryaman trafigine girmeden işinize ulaşabilirsiniz.Metroyada araba ile 4-5 dk da ulasabilrsiniz. 1.800 konut olacağı icinde mutlaka belediye vasıta koyacaktir metro vagonlarinin yenilenmesi ile de aktarma sorunu kalkarsa kizilaya ulasim 35-40 dk olur.

ernyaman
3 hafta önce - Cum 29 Arl 2017, 18:09

Ulaşım nasıl kolay olacak. bu kadar evle doldurmakla nasıl rahat trafikten bahsedeceksiniz? anca ev yapılıyor başka da bir halt yok.

Misafir 4cd

2 hafta önce - Pts 01 Oca 2018, 11:39

Bağlıca dan alın

Misafir d4e

2 hafta önce - Pts 01 Oca 2018, 22:49

Bağlicanin bir eryaman olmasi için 15 sene var bence...

sayfa 43
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 424344454647   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet