Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Eryaman Ptt Göksu Evleri
« önceki   123 ... 414243 ... 454647   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 42
Misafir e32

1 ay önce - Pzr 24 Arl 2017, 15:25

Senden mi öğrencez birader ahlakı malla mülkle mi senin evin mükemmel desek iyi ahlaklı mı olacaz yemişim Eryamanınızı. Bu forumdan mı gelişcek Eryaman gerçekler niye koydu bu kadar blairc ve sky şimdi saldırın görsün ev alacaklar burdan kime komşu olacaklarını

Misafir e32

1 ay önce - Pzr 24 Arl 2017, 15:36

Hocam bunları sataşmaları geç benim kalıbım belli gerçekler acıdır şişirmeyin fiyatları hadi ordan evin iyi desek çok mu ahlaklı olacaz yemeyin bizi seviyeyi düşürmeyin yeni komşularımıza rezil olmayın hadi kaşmirciler sizi

blairc
1 ay önce - Pzr 24 Arl 2017, 15:53

Kalibiniz belli evet. Yok oturan 4 arkadasi varmisda onlardan duymusta falanda filanda. Insanin hayatta bir durusu olur. Ben mesela hicbir zaman bir projenin sayfasina girip misafir kimligiyle boyle seyler yazmam. Iyidir veya kotudur hic farketmez. Birkez daha iyi anliyorum mesela cekememe filan degil.mesela adamlik meselesi.

Saral_
1 ay önce - Pzr 24 Arl 2017, 15:58

Arkadasın Eryaman'da kötü anıları var sanırım Arada bir girip böyle yalan yanlış şeyler yazıp çıkıyor. Nedense her sitede de bir tanıdıgı oturur, hepsi de şikayetçidir. Yallah Incek sayfasına hadi.

Sky101
1 ay önce - Pzr 24 Arl 2017, 16:02

Eryamanda bile oturmuyorsunuz sabahtan akşama kadar buraya çamur atıyorsunuz yılmadan, nedense bir tek eryaman sayfasına dadanmış durumda bu tür misafirler ne bağlıca sayfasında neincek sayfasında ne çayyolu sayfasında ne de keçiören ovacık sayfasında bunlar var anlamıyorum ne alıp veremediğiniz var eryamandan.

Misafir e32

4 hafta önce - Pzr 24 Arl 2017, 16:39

Senin nasıl adam olduğun nikinden belli blairc fazla lafa gerek yok B-)
burda sadece ben değil çoğu kişi yazmış Eryaman o kadar para etmez diye onlara da bir şeyler yazın edeceği prim etti artık kaşmirin kaldı 550-600 bandında hayırlı olsun siz fiyatları şişirin alır millet

blairc
4 hafta önce - Pzr 24 Arl 2017, 16:45

gir profilime adımı soyadımı ve adresimi detaylı yazdığım mesajım var. Haydi aynı adamlığı senden bekliyorum şimdi.

Misafir e32

4 hafta önce - Pzr 24 Arl 2017, 16:58

Sky sen de ismindeki anlam gibi semalardasın azıcık alçal uçma.
Blairc azıcık seviyeli ol yok beni ara falan bunlar yaşadığınız semte hele ki kaşmirinize zarar verir aman. Tony Blair diyosun yani süper devam et sen bu üsluba asker abiler bakıyo bak buraya sizi aman yanlış tanımasınlar sonra evinizin fiyatı düşer

blairc
4 hafta önce - Pzr 24 Arl 2017, 18:10

bu zeka seviyesiyle yazılan yukarıdaki mesaja verecek cevap bulamadım.

Sky101
4 hafta önce - Pzr 24 Arl 2017, 18:24

Blairc komşum bunlar konuşmaya devam etsin, metromall’de 4+1 lerin 850-900 bandında satıldığından haberleri yok, ayrıca avm de tam dedikleri gibi varoş eryamana yakışır bir şekilde zara-berdhka-decathlon-H&M açılmış avm de tıklım tıklım.

sayfa 42
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 414243 ... 454647   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet