Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Eryaman Kaşmir Mavi Orkide & Kaşmir Center
« önceki   123 ... 767778 ... 808182   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 77
Misafir fd2

1 ay önce - Cum 19 Oca 2018, 17:04

Kaşmir Mavi orkide evleri inşaatı yapımında hiç
bir aksilik yok arkadaşlar ,gayet güzel devam ediyor bizzat gidip kendim baktım...Maşallah diyelim ...Karalama yapan arkadaşları da teessüfle kınıyorum...

Misafir 1c8

4 hafta önce - Cmt 20 Oca 2018, 22:36

Ben lansmandan daire aldım burada yazılanları okuyup gidip yetkililerle görüştüm inşaat bir şekilde durmuştu fakat şuan çalışmalar var bırakında benimgibi parasını yatıranlar düşünsün buraya herkes birşeyler yazıyor çoğu bana göre projeji karalamaya çalışan emlakçılar galiba
Benim içim rahat inşaat teslim edilemese dahi yapmış olduğumuz sözleşmeye göre hem paramı hemde yasal faizini bankadan alıyorum inşallah böyle bir durum olmazda ben ve benim gibi alanlarda güle güle otururlar.
Kimseye lafım yok ben burada yazılanların gerçek olduğunu düşünüp takip ediyordum niyetler belli bırakın bu işleri alanlara hayırlı olsun.

Misafir c58

4 hafta önce - Cmt 20 Oca 2018, 22:58

Haklısınız, Ben de yeşil alanın imarının değiştirilerek inşaat yapılmasına karşıyım. Ancak burada suçlu belediyedir. İmar değiştirildiğinde ne yapılacaksa yapılacaktı. Bu saatten sonra ev alanları suçlamak ve engel çıkartmak yanlış olur. Eviniz hayırlı uğurlu olsun, güle güle oturun inşaallah.

Misafir 1c8

4 hafta önce - Cmt 20 Oca 2018, 23:17

Misafir c58 teşekürler Allah herkese gönlünce versin

Misafir 176

3 hafta önce - Prş 25 Oca 2018, 20:35

Bana inşaat yine durmuş gibi geldi? Pek faaliyet göremedim bugün, bilgisi olan var mı?

Misafir 1ec

3 hafta önce - Cum 26 Oca 2018, 00:26

Hava cok soguk...

Misafir 8f0

3 hafta önce - Cum 26 Oca 2018, 01:25

cevap vermiyeyim dedim ama dayanamadım siz sanırım dalga geçiyorsunuz burda nerden çıkarttınız inşaatın durduğunu bir hayal dünyasında yaşıyorsunuz sanırım durmasını mı istiyorsunuz yoksa içinizdeki kötü niyeti bu kadar da belli etmeyin kat bile çıktılar sıkıldı millet böyle provokatörlerden yeter artık işinizmi yok sizin ya

Misafir 176

3 hafta önce - Cum 26 Oca 2018, 08:29

Kötü niyetle sormadim, sadece meraktan sordum. Inşaallah avm ve binalar en kısa sürede tamamlanır ve Eryamanımız bir değer daha kazanır,

Misafir 8f0

3 hafta önce - Cum 26 Oca 2018, 11:05

O zaman bir zahmet göksuya gelinde görün inşaatın devam ettiğini niye insanları tedirgin ediyorsunuz sorarım

Misafir 1ec

2 hafta önce - Pts 29 Oca 2018, 18:06

Avm ne Zaman açılıyor bellimi

sayfa 77
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 767778 ... 808182   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet