Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Eryaman Kaşmir Mavi Orkide & Kaşmir Center
« önceki   123 ... 686970 ... 757677   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 69
Misafir 50a

1 ay önce - Cmt 16 Arl 2017, 15:35

Klasik incek lover.metrekaresi 4500 demişsiniiz 150 metre kare daire 650 bin eder ortalama . Ama yarı metrekare fiyatına sahip eryamanda ayni özellikte ev 500 bin.... Komşu olayına gelince İstanbul'da Florya nin komşusu Avcılar arada dağlar kadar fark var...

Sky101
1 ay önce - Cmt 16 Arl 2017, 16:17
Kaşmir center

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

AVM nisanda açılacaksa kiralamaların çoğunun bitmiş olması lazım, kaşmir yapı müşterilerinden hangi markaların geleceğini saklıyirsa kesin işin içinde bir işvardır umarım yanılıyorumdur renderlarda çok güzel görünüyor umarım hayal kırıklığı yaşamayız.
Dedikodulara göre migros, starbucks, kırkfirin, mado, coffeemania, akbank, burgerking geliyirmuş; migros kaliteli ama kcgöksu avmde zaten hali hazırda bir tane 3m migros olması dolayısıyla içime sinmedi carrefour olsa daha iyi olurdu, sonucta rekabet kalite getirir, migrosta malum eryamanda her köşeyi tutmuş çok fazla açmaya devam ederse kaliteyi düşürür ama starbucks gayet güzel, mado yerine özsüt olabilirdi ama fena değil, coffeemania-kırkfırın ise tam bir hayal kırıklığı, umarım avm sadece bunlardan ibaret olmaz, 74tane dükkan var deniyor ama muhtemelen dükkanlar birleştirilecek bu sayı 20’ye kadar düşebilir keşke daha büyük olsaydı.

Misafir 8f0

1 ay önce - Cmt 16 Arl 2017, 19:51

Dükkanlar büyük sanırım satış Ofisi büyük bence girdinizmi derinliği fazla üst katlar nasıl bilemem ama satış ofisi guzel büyüklükte mado istemiyoruz elizin gelsin liva pelit divan gelsin bolulu hasan usta zeynel simit dünyası kafes fırın big chef budak altı behzat cukurambarda ne varsa o gelsin hepsini istiyoruz ilgililere duyurulur☺😁nisana kadar bitse daha ne isteriz dükkan içlerinin karoları geldi ilgiyle izliyoruz kapalı garajı yapsınlar hele sonrası kolay herhalde

Sky101
1 ay önce - Cmt 16 Arl 2017, 19:58

Zemin karolarını niye kaşmir döşüyor ki, benim bildiğim kiralayan markalar dükkanları kendi istekleri doğrultusunda dizayn ederler.

Misafir 8f0

1 ay önce - Cmt 16 Arl 2017, 20:07

Geçerken gördüm dükkanların içinde karo kutuları var sanırım yapılı teslim edecekler isteyen degiştirir bencede olması gereken bu şimdilik çalışan yokkapalı garajda çalışma var birde ön kısımda arka tarafta merdiven yapılmadı örnek daire kısmına geçenlerde süs havuzu yapıyorlardı

Misafir 25a

1 ay önce - Pzr 17 Arl 2017, 14:37

Büyük ihtimal o seramiklerle sadece ortak alanları döşerler.

Sky101
1 ay önce - Pzr 17 Arl 2017, 16:00

Kaşmir kaliteli avm yönetimi nasıl olur metromall’den öğrensin, metromall’e aylar boyunca sincan avm’si dendi ama gordion’da kentpark’ta hangi markalar varsa bünyesine kattı, kaşmirse göl manzaralı kingchicken menü yeme keyfi sunuyor sadece, bir şirket bu kadar vizyonsuz olabilir, metromall’de de alkollü mekan yok ama alaçatı muhallebicisi, benzin kafe geldi, jll felan diyip milleti uyutuyorlar, neymiş atlantisteki markaları getireceklermiş, atlantisin tırnağı olamaz şuan söylenilen markalar gelirse. Adam gibi gap, simit sarayı, bigos, el paso, honey moon’s, cook shop, sushico, big chefs, leman kültür getir.

Misafir 8f0

1 ay önce - Pzr 17 Arl 2017, 20:52

panorayı işleten firma centerı işletecekmiş eger öyleyse kötü olmamalı timbo cafeyide kitchenette olsa çok iyi olur armada daki işletmeleri çok beğeniyorum bu arada gordionu köroğlu yapmış ve firmalar güzel orada umarım bu göl manzaralı tek mekanı ANKARANIN iyi bir şey çıkar panorada gördionda Ankaranın beğenilen yerleri

Misafir 6fa

1 ay önce - Çrş 20 Arl 2017, 22:16

Bugün metromall'a gittim, koskoca avm'de in cin top oynuyordu. İş yapan bir mağaza yoktu maalesef. Bu şartlarda açık alan konsepti ile açılacak olan Kaşmir avm'nin hiç iş yapmayacağını düşünüyorum. Umarım yanılıyorumdur. Kışın ve soğuk havanın 7 ay sürdüğü bir şehirde açık hava konsepti bence yanlış olmuş. Yazın çok güzel olur ama kalan 7 ay bu mağazalar nasıl dayanır bilemiyorum.

Misafir 1b7

1 ay önce - Çrş 20 Arl 2017, 23:12

Ne tesadufdur bilemiyorum bugun bende metromallde esime hafta ici dahi baya musteri var dedim. Demekki bakisacisi farkli herkesin

sayfa 69
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 686970 ... 757677   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet