Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Eryaman Kaşmir Mavi Orkide & Kaşmir Center
« önceki   123 ... 686970 ... 112113114   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 69
Misafir 8f0

7 ay önce - Cmt 16 Arl 2017, 19:51

Dükkanlar büyük sanırım satış Ofisi büyük bence girdinizmi derinliği fazla üst katlar nasıl bilemem ama satış ofisi guzel büyüklükte mado istemiyoruz elizin gelsin liva pelit divan gelsin bolulu hasan usta zeynel simit dünyası kafes fırın big chef budak altı behzat cukurambarda ne varsa o gelsin hepsini istiyoruz ilgililere duyurulur☺😁nisana kadar bitse daha ne isteriz dükkan içlerinin karoları geldi ilgiyle izliyoruz kapalı garajı yapsınlar hele sonrası kolay herhalde

Sky101
7 ay önce - Cmt 16 Arl 2017, 19:58

Zemin karolarını niye kaşmir döşüyor ki, benim bildiğim kiralayan markalar dükkanları kendi istekleri doğrultusunda dizayn ederler.

Misafir 8f0

7 ay önce - Cmt 16 Arl 2017, 20:07

Geçerken gördüm dükkanların içinde karo kutuları var sanırım yapılı teslim edecekler isteyen degiştirir bencede olması gereken bu şimdilik çalışan yokkapalı garajda çalışma var birde ön kısımda arka tarafta merdiven yapılmadı örnek daire kısmına geçenlerde süs havuzu yapıyorlardı

Misafir 25a

7 ay önce - Pzr 17 Arl 2017, 14:37

Büyük ihtimal o seramiklerle sadece ortak alanları döşerler.

Sky101
7 ay önce - Pzr 17 Arl 2017, 16:00

Kaşmir kaliteli avm yönetimi nasıl olur metromall’den öğrensin, metromall’e aylar boyunca sincan avm’si dendi ama gordion’da kentpark’ta hangi markalar varsa bünyesine kattı, kaşmirse göl manzaralı kingchicken menü yeme keyfi sunuyor sadece, bir şirket bu kadar vizyonsuz olabilir, metromall’de de alkollü mekan yok ama alaçatı muhallebicisi, benzin kafe geldi, jll felan diyip milleti uyutuyorlar, neymiş atlantisteki markaları getireceklermiş, atlantisin tırnağı olamaz şuan söylenilen markalar gelirse. Adam gibi gap, simit sarayı, bigos, el paso, honey moon’s, cook shop, sushico, big chefs, leman kültür getir.

Misafir 8f0

7 ay önce - Pzr 17 Arl 2017, 20:52

panorayı işleten firma centerı işletecekmiş eger öyleyse kötü olmamalı timbo cafeyide kitchenette olsa çok iyi olur armada daki işletmeleri çok beğeniyorum bu arada gordionu köroğlu yapmış ve firmalar güzel orada umarım bu göl manzaralı tek mekanı ANKARANIN iyi bir şey çıkar panorada gördionda Ankaranın beğenilen yerleri

Misafir 6fa

7 ay önce - Çrş 20 Arl 2017, 22:16

Bugün metromall'a gittim, koskoca avm'de in cin top oynuyordu. İş yapan bir mağaza yoktu maalesef. Bu şartlarda açık alan konsepti ile açılacak olan Kaşmir avm'nin hiç iş yapmayacağını düşünüyorum. Umarım yanılıyorumdur. Kışın ve soğuk havanın 7 ay sürdüğü bir şehirde açık hava konsepti bence yanlış olmuş. Yazın çok güzel olur ama kalan 7 ay bu mağazalar nasıl dayanır bilemiyorum.

Misafir 1b7

7 ay önce - Çrş 20 Arl 2017, 23:12

Ne tesadufdur bilemiyorum bugun bende metromallde esime hafta ici dahi baya musteri var dedim. Demekki bakisacisi farkli herkesin

Misafir 8f0

7 ay önce - Cum 22 Arl 2017, 19:43

Kışı nasıl 7 ay yaptınız bilmiyorum aralıktayız hala kış gelmedi Ankaraya böyle yazarak insanların gelmiyecegini sanıyorsanız çok yanılırsınız sabırsızlıkla bekliyoruz açılmasını soğuktada gezeriz sıcakta da😁

Misafir 7e1

7 ay önce - Cum 22 Arl 2017, 20:07

Ben pek gezilecek bir yer olacağını sanmıyorum, etap çarşılarının bir tık üstünü olacak gibi, kimse göl manzaralı burgerking yemek için gelmez buralara, doğru düzgün mekan yok.

sayfa 69
« önceki   123 ... 686970 ... 112113114   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet