Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 398
Göksu06
2 hafta önce - Cum 31 Oca 2020, 17:33
Tapu ve iskan

Arkadaşlar farkıda mısınız? Tapudan iskandan ses seda yok ancak garip olan forumdakilerde boşvermiş gibi kimse tapudan bahsetmiyor. Bakıyorum da önemi az gereksiz şeyler konuşuluyor. Duyduğum doğru ise belediyenin kara listesindeki firmalar içinde kaşmir de var. İnşallah yanlış bilgidir ancak durum hiç iç açıcı değil. Hele bir tapumuzu alalım sonra Turnike mi yaptiriyoruz, havuzu mu ölçüyoruz sonra konuşuruz. Bence en önemli konumuz tapu olmalı diye düşünüyorum. Saygılar.

MMZor
2 hafta önce - Pzr 02 Şub 2020, 16:48

Merhaba,
Tapu kat irtifakı olarak çıktı. Ben teslim aldım.
Sanırım sırayla kat maliklerini arayıp bilgi veriyorlar..

Ergin yilmaz
2 hafta önce - Pzr 02 Şub 2020, 17:25

Ben de aldim tapuyu yaklasik 3 hafta oldu.

Mehmet0906
2 hafta önce - Pzr 02 Şub 2020, 19:31
Tapu hakkında

Beni de aradılar, bu hafta ödemeyi yapıp alacağım tapuyu kısmetse. Kat irtifakı olarak verilecekmiş, iskan alınınca bedelsiz olarak değişimi yapılacakmış.

Mustyonca
2 hafta önce - Pzr 02 Şub 2020, 20:04
Ses

Komşularım evde sesten rahatsız olan var mı? Akşamları evde oturamaz oldum. Üst komşumuzun yürüme sesi güm güm evin içinde. Artık bıkkınlık geldi. Ilk defa bi evde böyle birseye şahit oldum.

Göksu00
2 hafta önce - Pts 03 Şub 2020, 07:00

Bizde bir süredir oturuyoruz hiç öyle burada yazılanlar gibi değil,tabiki ses geliyor biraz ama o kadar olur,sonuçta bizde ses çıkartıyoruz.. apartman daireleri böyle olur.. ayrıca yürüme sesinden bile rahatsız oluyorsanız vay halinize,evlerindede uçarak gezecek değil insanlar tabii ..

Mustyonca
2 hafta önce - Pts 03 Şub 2020, 07:15

Sayın Goksu00,
Ilk defa apartmanda oturmuyorum. Uçma konusuna gelince terbiyesizliğin lüzumu yok. Durumu anlamadan dinlemedrn yargisiz infaz yapmaya calisan sizin vay halinize.
Bir onceki evimde ustte ufak cocuk olup kosmasina ragmen emin olun en ufak rahatsizlik vermiyordu ki ben kolay kolay sesten rahatsiz olmam.Durumu bilmeden konuşmanız talihsizlik olmuş. Hem ayrıca tikirtidan vs bahsetmiyorum. Yürüme sesi bile güm güm geliyor. Bu da gosteriyorki evlerin arakat arasında yalıtımı yok. Hatta yürümeyle bile ara tabanın tutresim yaptigi ve bu sese neden oldugu. Oturdugum 3 toki evinde bile bunları yaşamadım.

Göksu00
2 hafta önce - Pts 03 Şub 2020, 08:41

Söylediğiniz olayın bir çözümü olmadığını kendinizde biliyorsunuz o zaman,evi değiştirmekten başka tabii.. zira binayı yıkıp tekrar yapmak gerekiyor dediğinize göre.. terbiyesiz yorum lafınıda size aynen iade ediyorum

Mustyonca
2 hafta önce - Pts 03 Şub 2020, 10:10

Taşınıp taşınmayacağım beni ilgilendirir. Ben burda insan gibi bu durumdan rahatsız olan var mı diye soruyorum? Araya girip polemik yaratmanın anlamı da yok. Gelmişsin buraya ilk mesajın bu oluyor. Foruma katkın yok, bırak insanlar bilgi paylaşabilsin.

Göksu00
2 hafta önce - Pts 03 Şub 2020, 11:45

İyi de siz bilgi paylaştığınızımı zannediyorsunuz,şikayet ediyorsunuz.. beğenmiyorsanız yada bir şikayetiniz varsa gidin üst komşunuza yürümeyin diyin yada kaşmir yapıya gidin şikayet edin yalıtım yok diye.. asıl siz saçma sapan tespitinizle bilgi kirliliği yapıyorsunuz.. şikayetvar.com var oraya yazın siz ..

sayfa 398
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet