Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 269
mavi06
7 ay önce - Pts 21 Ekm 2019, 23:10

Göl evlerinde olanları bilen bilir içimizde oradan gelen ve Bir çok projesinden ev alan o kadar çok insan varki sorun bakalım ilk yönetimi devirdiler sonrasında gelenler ne yapmış çoğunluk keşke ilk yönetim kalsaydı ondan sonra gelenler,gelen gideni arattı dediler forumlarını okursanız zaten geçmişe dönük görürsünüz,burada umarım bunları yaşamayız.İşçilerin barakaları kalktığında onuda 25 den sonra kalkacak denmişti oraya tenis kortumuz yapılacaktı o arsa bizim siteye ait kaşmir centera ait değil krokilerde belli değilmi satış sözleşmesinde arsamızın sınırları belli değilmi.Görünen kaşmir değişiklik yapmıştı ek binada orası bir kattı iki kat yapıldı neyse herşey yakında netleşir göreceğiz.

mavikomsu
7 ay önce - Sal 22 Ekm 2019, 00:13
BİRLİK

eger gelecek haberler bizi tatmin ve mutlu etmez ve yeterli bilgi verilmez ise gün belirleyip randevu alıp gidelim ofise...şahsen benim cok bi bilgim yok arsa paylaşımı konusunda..ama mağdur ediliyorsak ve edilmeye devam edileceksek her türlü birlik olmaktan yanayım...firmanin bi adı var..duyan yakistiramiyor bu durumlari..belirsizliği...biz de utanır olduk haber bekliyoruz demeye fake hesaplara da duyurmus olayım

Tercan06
7 ay önce - Sal 22 Ekm 2019, 17:11

Ay sonunda teslimler ve taşınmalar başlıyor, ayın ortalarına doğru iskan tapu ve oturumlar başlıyor. Ofisten söylenen. Toplantıların sonunda daha da netleşecek denildi. Bu arada ortadaki baraka tamamen kalkmış, çimlerin çogu yesermiş. Foto cekemedim

Karden
7 ay önce - Sal 22 Ekm 2019, 17:18
Isıtma hk

Merhaba ,
Site ısıtma sistemi devreye girebilecek mi ? Malum iskan olmaz ise Ego gaz hattını açar mı ?
Taşınıp birde ısınma sorunu yaşamayalım.
Bu konuda bilgisi olan komşularımız var mı ?

sonerb
7 ay önce - Sal 22 Ekm 2019, 17:36

Merhaba Ego gaz hattı acar, ısıtma çalışmasında sorun olmaması lazım avm de aynı durumda ve şuan avm de doğalgaz var ve kullanılıyor.

Tercan06
7 ay önce - Sal 22 Ekm 2019, 17:36

31 indeki teslimlerden amaç, eşyaların kurulup perde mobilya vs işlerinin halledilmesi, evlerin oturuma hazırlanması. Asıl fiili oturum iskanla başlayacak. O da Kasım ortalarına doğru hatta daha önce de olabilir denildi..

eryamann
7 ay önce - Sal 22 Ekm 2019, 17:54

Anladığım kadarı ile 2-3 gündür konuştuğumuz durum ile ilgili bir gelişme yok. Geçen hafta sonu satış temsilcisi bana söylediği durum hala geçerli demekki. Biz zaten bu teslim şeklini tartışıyorduk. Tapusuz teslim olacak. Geçen hafta sonu duyduğumuzdan farklı bi açıklama göremedim. Benim endişelerim halen geçerli, bu benim fikrim katılmayabilirsiniz. Herkes en kısa zamanda evlerine kavuşur inşallah.

Kdrblkr
7 ay önce - Çrş 23 Ekm 2019, 16:53

Son durum nedir arkadaşlar bilgisi olan varmı?

mavikomsu
7 ay önce - Çrş 23 Ekm 2019, 23:36

anlaşılan kimse aranmadi henüz

Özgür8203
7 ay önce - Prş 24 Ekm 2019, 10:48

Telefonla görüştüm ben, toplantı sonucunun haftaya netleşeceği tarzında bir şeyler söylendi. Artık iyice sinirlerim bozulmaya başladı.

sayfa 269
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet