Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 269
KaşmirMavi
3 hafta önce - Pts 21 Ekm 2019, 17:35

Ben de kontrol etmiştim. Buranın emsali bölünmeden önce 1.5 diye biliyorum. Şu an imar değişikliği yapılmış.

En son KaşmirMavi tarafından Pts 21 Ekm 2019, 17:45 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Ergin yilmaz
3 hafta önce - Pts 21 Ekm 2019, 17:37

Şimdi satış ofisini ararım tapu iskan ve taşınma ile ilgili gelişme olup olmadığını sordum. Toplantının yarın da devam edeceğini bu hafta ici belli olacağını söylediler yani henüz değişiklik yok. Buraya yazan arkadaşlar yazana kadar satış.ofisini arasa daha çok kişi arayıp sıkıştırmış olur diye düşünüyorum herkes aldığı bilgiyi buraya yazar. Emsal oran ve metrekare ile ilgili sözleşmeye bakacağım hakikaten önemli bir konu bunu atlamamak lazım

eryamann
3 hafta önce - Pts 21 Ekm 2019, 17:49

Sözleşmede pay oranı 52m2 olarak yazıyor. 525x52=27300. Dükkanlar ile toplam alana eşit olmalı. Bence satış ofisine tapu/teslimler için düşüncelerimizi söylemeliyiz.

erkuty
3 hafta önce - Pts 21 Ekm 2019, 18:13

imar planı değişikliğinde emsal insaat alani konut kullanımı için 65625 m² yazıyor. Bu hesapta bildiğim kadarıyla net kullanım alanı (balkon hariç) dikkate alınıyor. Başka istisnalar var mı bilmiyorum.

(+)

suleyman gunes
3 hafta önce - Pts 21 Ekm 2019, 22:22

Arkadaşlar bir olmazsak, göl evlerinde yaptıklarından daha fazlasını bize yapacaklar. göl evlerinde oturan akarabamın anlattıkalrı hiç de iyi şeyler değil. şimdi de bu forumu kapatmaya çalışyorlar. neden rahatsız oldularki. tapuyu niye vermiyorlar, oynamamı yapıyorlar haberimiz olmadan.arsayı bölmek de ne demek.
bazı arkadaşlara söyleyeyim burada evsahibi gibi görünüp firmanın adamları var. farklı yerlere konuyu çekerek sorunları örtbas etmeye çalışyorlar, hala anlamadınız mı.

eryamann
3 hafta önce - Pts 21 Ekm 2019, 23:09

Durumun ne olduğu açıkça bildirilmesi iyi olacaktır. Sürekli iskan bekleyerek zaman kaybettiğimizi düşünmeye başladım.

En son eryamann tarafından Pts 21 Ekm 2019, 23:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

mavi06
3 hafta önce - Pts 21 Ekm 2019, 23:10

Göl evlerinde olanları bilen bilir içimizde oradan gelen ve Bir çok projesinden ev alan o kadar çok insan varki sorun bakalım ilk yönetimi devirdiler sonrasında gelenler ne yapmış çoğunluk keşke ilk yönetim kalsaydı ondan sonra gelenler,gelen gideni arattı dediler forumlarını okursanız zaten geçmişe dönük görürsünüz,burada umarım bunları yaşamayız.İşçilerin barakaları kalktığında onuda 25 den sonra kalkacak denmişti oraya tenis kortumuz yapılacaktı o arsa bizim siteye ait kaşmir centera ait değil krokilerde belli değilmi satış sözleşmesinde arsamızın sınırları belli değilmi.Görünen kaşmir değişiklik yapmıştı ek binada orası bir kattı iki kat yapıldı neyse herşey yakında netleşir göreceğiz.

mavikomsu
3 hafta önce - Sal 22 Ekm 2019, 00:13
BİRLİK

eger gelecek haberler bizi tatmin ve mutlu etmez ve yeterli bilgi verilmez ise gün belirleyip randevu alıp gidelim ofise...şahsen benim cok bi bilgim yok arsa paylaşımı konusunda..ama mağdur ediliyorsak ve edilmeye devam edileceksek her türlü birlik olmaktan yanayım...firmanin bi adı var..duyan yakistiramiyor bu durumlari..belirsizliği...biz de utanır olduk haber bekliyoruz demeye fake hesaplara da duyurmus olayım

Tercan06
3 hafta önce - Sal 22 Ekm 2019, 17:11

Ay sonunda teslimler ve taşınmalar başlıyor, ayın ortalarına doğru iskan tapu ve oturumlar başlıyor. Ofisten söylenen. Toplantıların sonunda daha da netleşecek denildi. Bu arada ortadaki baraka tamamen kalkmış, çimlerin çogu yesermiş. Foto cekemedim

Karden
3 hafta önce - Sal 22 Ekm 2019, 17:18
Isıtma hk

Merhaba ,
Site ısıtma sistemi devreye girebilecek mi ? Malum iskan olmaz ise Ego gaz hattını açar mı ?
Taşınıp birde ısınma sorunu yaşamayalım.
Bu konuda bilgisi olan komşularımız var mı ?

sayfa 269
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet