Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 267
mavikomsu
7 ay önce - Pts 21 Ekm 2019, 00:18

bugün ben de uğradım..kata cikmak istedim..kesinlikle yasak dediler..katlarda son çalışmalar su akitiyor mu elektrik gidiyor mu gibi gibi durumlar varmişşs..nasıl canım sıkıldı..çocuklarımi birine bırakıp gitmiştim...bu belki normal bir durum ancak surekli engel konulması, net cvplar alamamak,bu belirsizlik iyice gerdi şahsen bizi...toplantıdan sonra ya aranilacak ya mail gonderilecekmis...aman maillerinize bakmayı unutmayın...oradaki çalışanlar bile yeteri kadar gergin...çünkü kesin cvplar yok kimsede..

Özgür8203
7 ay önce - Pts 21 Ekm 2019, 07:36

Kendi adıma da en can sıkıcı durum sürekli içinde bulunduğumuz belirsiz durum. Parayı alana kadar bize söylenen her şey çok netti, Ağustosta kesin taşınıyorduk. Parayı alındı, taşınma tarihi yaklaştıkça durum belirsizleşti. Proje eksizsiz ama gecikmeli ilerliyor ki eksiksiz ilerlemesi bencede kesinlikle bir lütuf değil.
İşin sinir bozucu yanı satış ofisinin tavrı. Soru soruyorsun sanki evi bana hibe etmişler de, “ya ne sorguluyorsun zaten evi sana hibe ettik verilince geçersin işte” şeklinde bir tavır sergiliyorlar. Mağduriyetimizi söylediğimizde sizin gibi 200 aile var diyorlar. Bu forumdan bir şeyler duyduğumu söylediğimde evet zaten şikayet ettik yakında o forum sitesini kapattıracaz diyorlar. Sinir bozmamak, yıpranmamak elde değil. İnşallah artık sürecin sonuna gelmişizdir, inşallah bugünkü toplantıda tüm belirsizlikler netleşir.

mavi06
7 ay önce - Pts 21 Ekm 2019, 09:18

Burada bizler yeterince bekledik sabrımızın sonuna geldik gergin bir dönem yaşıyoruz haklı olarak.Tapu lafından önce evlerimize bir an önce yerleşme derdindeyim tapu derdi olan geçmesin otursun o zaman.Köroğlu inşaat en son Beysu konaklarını yapmış bir firma değilmi? ben güveniyorum kardeşim vardır bir problemler yoksa niye vermesinler önemli olan yılbaşından önce indirimden faydalanmak.Bunun gerçekleşmesi için iki ayımız kaldı.Evleri satarken tapuyu bu kadar uzamıyacaktı ne oldu neden oldu hepimiz bilmiyoruz zaman herşeyi çözer nedenleri öğreniriz.Ev kalkmış başını gidiyor diken üstünde oturuyoruz benim derdim soğuklar gelmeden eve taşınmak yeterince bekledik.

eryamann
7 ay önce - Pts 21 Ekm 2019, 09:52

Bu hafta ne olacağını göreceğiz.

sonerb
7 ay önce - Pts 21 Ekm 2019, 11:19

Mesele zaten yeterli geri bildirimin olmayışı, bu süreçte şu şekilde planladık ancak şu durumlar oluştu yeni planımız bu şekilde diyerek doğrudan satın alanlara bildirim yapılabilir ve bu birçok sorunu soru işaretini ortadan kaldırır.
Güven, kontrole/denetime ne olduğuna işlerin nasıl ilerlediğini öğrenmeye/sorgulamaya mani değil.

mavi06
7 ay önce - Pts 21 Ekm 2019, 11:42

Bu hafta çok önemli hafta bakalım göreceğiz neler olucak.Yanlız şunu unutmasınlar kasımda kış başlıyor karda kışta eve nasıl taşınacağımızı empati kurarak düşünsünler.Tapu mapu derdim değil ama eve artık taşınmak istiyorum.Biz demedik şu tarihte teslim edin diye kendileri imza attı kasım da teslim diye hatta böyle ama Kaşmir göl evlerini iki ay önce teslim ettik dediler buda böyle olur sizlere denmedimi yaşamadıkmı bunları.Kriz dedik tmm dedik ama bizi karda kışta madur etmesin kimse.

Csmc
7 ay önce - Pts 21 Ekm 2019, 13:20

mavi06 sizdeki bu sonsuz güvenin kaynağı nerden geliyo merak ettim doğrusu. Şirket size ait galiba? Madem bu kadar meraklısınız tapusuz eve taşınmaya buyrun gidin ısrar edin eşyalarınızı taşıyın zor durumda olanlara eşyalarını içeri koymaya izin verdiklerini söylediler. Ki birkaç dairede perde vs gördük. Ha siz ben illa oturcam tapusuz evde diyorsanız kanun önünde size ait olduğunu ispat edemeyeceğiniz daire için imzalayacağınız belgelerin farkında değilsiniz heralde ve daha sonra oluşabilecek sorunların da. Kimse kimseye hayrına birşey vermiyor bilmem farkında mısınız. Ayrıca tapusuz bir evi teslim almanın getirebileceği sorunlar emin olun kışın taşınmanın yaratabileceği sorunlardan daha fazla ve sancılı olur.

En son Csmc tarafından Pts 21 Ekm 2019, 14:01 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi

eryamann
7 ay önce - Pts 21 Ekm 2019, 13:44

Csmc benim de bahsetmek istediğim buydu. Bugün evlere girelim diye düşünülüyor çünkü her şey sıkıntısız olarak biteceği düşünülüyor. İnşallah öyle olur ve herkes evine sahip olur, temennimiz bu. Fakat ben biraz daha bekleyip tapulu teslimden yanayım.

En son eryamann tarafından Pts 21 Ekm 2019, 15:34 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

mavi06
7 ay önce - Pts 21 Ekm 2019, 13:58

Ya siz taşınmayın kardeşim herkes kendinden sorumlu nasıl kanun önünde ispatlıyamıyacam o nasıl oluyor çocukmu kandırıyorsunuz iyice komik duruma düşüyorsunuz belli oldu sizin niyetiniz kaos milleti huzursuz etme yada alıp karıyla satmak tapusuz olunca fiyatların düştüğünü sizde bizde biliyoruz benim derdim satmak değil kardeşimin evime bir an önce oturmak iftira atmayın Allahtan korkun kardeşim.Karşımda marka bir firma var Ankaranın emsalleri içersinde bir numaralı projesi göl gören varsa söyleyin kalite de güzel oldu daha ne diyeyim satmak isteyen bekler oturmak isteyen evin teslimini ister.

Erymanil
7 ay önce - Pts 21 Ekm 2019, 15:25

Toplantı sonucunu öğrenenler bizimlede paylaşırsa çok seviniriz..

sayfa 267
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet