Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 226
Mzayd
1 yıl önce - Çrş 11 Eyl 2019, 10:03

Bence olamaz dedim tekrarlıyorum da. Yanında avm var diyorsun fakat gelen markalar belli, kendimde orada oturmayı düşündüğüm için inşallah yeni bir kc vakası olmaz orası da. Avm tarzı yerlere gelen markalar çok önemlidir mesela metromall güzel bir avm markaları fln fakat yemek katı o kadar kötü ki gidesim gelmiyor 👍 ya da yemeğimi yeyip gidiyorum. İnsanları çeken yeme içme mekanlarıdır bunların kalitesi arttıkça çevrenin de gelenlerinde kalitesi artar. Size göre daire 1.5 milyona dayanınca kiralarının da yaklaşık 7000 tl fln olması gerekiyor. Konuyu uzatmak istemiyorum bence olmaz sizce de olurmuş. 2 sene sonra foruma girer bakarız 👍

maximumm
1 yıl önce - Çrş 11 Eyl 2019, 10:08

Arkadaşlar siz ciddimisiniz sofa loca ile kaşmiri kıyaslıyorsunuz toprak değeri lokasyon hiç mi önemli değil bence kıyaslanamaz bile tamam evlerimiz iyi güzel ama bize güzel o bölgeden ev alacak biri dönüp bakmaz ayrıca şunu unutma evet 1.4 milyon olur evimiz ama olursa ve satarsak emin ol sofa loca 3 milyon eryaman civarındaki eaki evlerde 850 bin olur umarım bir şeyleri anlatabilmişimdir

kaşmir34
1 yıl önce - Çrş 11 Eyl 2019, 11:21

Arkadaşlar arsa değerlerini hesaba katmıyorsunuz Eskişehir yolu zaten bütün bakanlıklar hastahane üniversitelerle değerine değer katmış bir yer, bu rantı sağlayanlara yatsın kalksın dua etsinler.Burada da bakanlıklardan tutunda hastanesi alışveriş merkezleri üniversitesini yap bak ne oluyor arsa fiyatları oturan kişilerin mali düzeyleri.Bunlar olduğunda da bütün ev fiyatları artar.Göksupark Eryamana çok büyük değer katmıştır yanındaki yapılar da son zamanlarda iyi prim sağlamıştır buna en çok katkısı olan yapı da Kaşmirdir.Sanırım Kaşmir yapıda bunun farkında açılacak firmaların kalitesine bakıyorki dükkanları bekletiyor.Zaman herşeyi gösterir ama emlakçı piyasası buradaki fiyatları düşük tutmak için büyük gayret gösteriyor bunu çok iyi biliyorum.

asko06
1 yıl önce - Çrş 11 Eyl 2019, 11:38

öncelikle dostlar örnek diye atılmıs bir daire için tartısmak manasız ama size söyle ufak bi kuble örnek verebilirim

kaşmir center avm olmadan önce kaşmirin karsısında olan dairelere 220 270 arası çok rahat alınabiliyordu iyi katta bir daire ama şimdi aynı daire sırf avm geldi diye 130 bin üstüne koymuş

eryamanda göksu bölgesinde oturanlar dedigimi anlar

https://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satil ...4267/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satil ...4887/detay

piyasa artıyor bölge gelisiyor ve fiyatlar artıyor 1 sene önce 270 olan kaşmir karsısı daireler suan 400

kenan612
1 yıl önce - Çrş 11 Eyl 2019, 11:49

kaşmir 34 ülkemizde kriz işsizlik almış başını gitmiş 1 senede % 50 fakirleşmişiz AVM lerin tamamının cirosu düşmüş bazıları kapanmış bazıları yarı yarıya boş Panora Kuzu One Tower vs. vs. bir sürü lüks avm zorda ama kaşmir dükkanları vermiyor niye seçici davranıyor. Tamam iyi güzel göl falan var da Kaşmirciler de kendi kendilerini gazlamaya başladılar. güle güle oturun kardeşim daha taşınmadan daireleri 1.5 milyon yaptınız. üstelik çözülmesi imkansız görünen mangal sorunu var bi de.

Emremins
1 yıl önce - Çrş 11 Eyl 2019, 12:11
Bilgisi olan varmi

Arkadaşlar teslimatlar kesin Ekim sonumu. birde her blokta yerleşik kapıci olacakmi yoksa dışardan temizlik firması mi gelecek umarım kapıcı dairesi düşünülmüştür her bloğun altına, aksi takdirde büyük sikinti. Dışardan temizlik firmasıyla anlaşılmasının uzun vadede büyük sikintilar yaşattığıni gördüm

kaşmir34
1 yıl önce - Çrş 11 Eyl 2019, 12:12

Tipik esnaf ağzı millette para yok sıkışık şurası kapanıyor burası zor durumda bıktık bu acıte laflardan aynı nakarat okumaktan sıkıldık siz sıkılmadınız..Kardeş millette para var ama olan bekliyor ucuza nasıl kapatırım derdinde alışveriş mağazalarına gidiyorum herkesin elinde üç beş torba en madur semtlerde bile durum budur biraz gezerseniz halkımızın içinde kim nerede ne yapıyor görürsünüz.Mobilyacıları gezdim sandımki zor durumdalar fiyatları gördüm dedim bu fiyatları Türkiyede üç beş zengin alır dedim Parası olan dairede alır arabada alır istediği harcamayı yapar bu evleri alanlar gökten para yağıp almıyorlar bu kadar satış yapılıyor ki Türkiye genelini söylüyorum kazanıyorlar ve alıyorlar.Asko06 kardeşim çok haklısın 200 bin değerinde olan evler Kaşmir center sayesinde 400 oldu yakında 500 de olursa hiç şaşırmayın arz talep meselesi çayyolu ediyorda neden Eryaman olunca etmez diye hep bir ağız olunuyor Ankaranın en yeşil yerinde oturuyoruz farkımız bu...

kaşmir34
1 yıl önce - Çrş 11 Eyl 2019, 12:22

Faizler düştüğünde bu yüksek bulduğunuz ev fiyatları ne olacak hep birlikte göreceğiz.Millet parasını faizden mi çekiyor evmi alıyor hep birlikte görürüz umarım.Faizde bekletip ucuza ev kapatırım derdin de olanları izleyelim görelim.

kaşmir34
1 yıl önce - Çrş 11 Eyl 2019, 12:35

Birde tabi istedikleri daireyi alabilceklerimi oda muamma..Kaşmir göl evleri Kaşmir Mavi başlamadan fiyatları 500-650 bandondaydı ne zaman mavi başladı fiyatlar açıklandı hemen 550 ile 750 bine çıktı fiyatlar arada sıkışan satmak zorunda olanları demiyorum bunların alıcıları bekliyor halihazırda ellerinde nakit nerede zor durumda olan insan var para hırslarıyla karını yapıyor ama o para ne kadar yarar bunlara Allah bilir.

asko06
1 yıl önce - Çrş 11 Eyl 2019, 12:38

@kaşmir34

dostum biz gerçekleri bas bas söyledikçe faizci emlakcı tipler iyice üstümüze gelmeye devam edicekler dertleri kelepire kapat kazıgı sok mantıgı millette para var ama harcıcagı yeri iyi biliyor

bakın kaşmir mavi orkide peynir ekmek gibi daireleri satar iken diger sıfır daireler boş boş bekliyor alan yok herkes kaşmire yatırım yapıyor niye millet delimi daire bulamıyorsunuz yok üst katta millet yana yakına daire arıyor parası olmayan adam böyle tavıra girebilirmi forumda gördük alıcaz üst katta daire satan olursa iletişime geçelim vs diyen dedigim gibi eryaman çok hızlı gelişiyor geliştikçede fiyatlar artıyor özellikle göksu bölgesi bu tiplerde evelerin fiyatı dedigim fiyatların üstüne çıktıgında görecegim ki ben önceki sayfalarda buna benzer bir yazı yazdıgımda aynı linç i aldım ama dedigim aynen çıktı

dedigim olay kaşmir fiyatları artacak bu fırsat varken kaçırmayın alın hemen dedim linç edildim ve dedigim gibi 560 a daire yok suan en düsük en boş en alt kat daire 610 dan başlıyor 715 bine kadar devam ediyor
hele göl gören daire alt katları 800 binden başlıyor 880 bine kadar çıkıyor

sayfa 226
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet