Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 167
İlker bey
3 ay önce - Pzr 19 May 2019, 21:25

Öncelikle daire alma imkanı bulunan herkese hayırlı olsun. Bende 28 nisan günü A blok 12. Kat kuzey-batı cephedeki daireyi almış bulunmaktayım. 568 bin liraya aldık. Ancak 1 Mayıs itibari ile %20 olan indirim oranı %15 e düşürüldü. Buda yaklaşık aldığımız cephe ve katta 10 bin liralık artışa tekamül ediyor. Daire ve tapu tesliminin Ekim ayında olacağı söylendi.

krslnbyrkl
3 ay önce - Pts 20 May 2019, 00:10

Ilker bey dairenizin fiyati 35.500 lira artti

size, daire ve tapu tesliminin ekim ayinda olacagi ne zaman soylendi ?

Suanda soylenen Agustos sonu Eylul Basi daire teslimi.. Tapular ise Haziran'da..

sonerb
3 ay önce - Pts 20 May 2019, 14:53

İlker Bey,
568 %20 indirim uygulanmış fiyatı değil mi?
Bu durumda normal fiyati 710 oluyur, %15 indirim durumunda peşin satış fiyati 603,5 olur.

Tercan06
3 ay önce - Pts 20 May 2019, 16:57

Teslim ve tapu konusunda baska duyum var mı ya da bire bir görüşen, çünkü iki komsumuza farklı söylenmiş

Özgür8203
2 ay önce - Pts 20 May 2019, 18:09

Daire tesliminin Ekim ayına kalması “ki umarım olmaz” çok kötü olur. Umarım bir hata vardır. Bu konuda yeni bilgi edinen varsa ve bizimle paylaşırsa çok iyi olur.

Karden
2 ay önce - Pts 20 May 2019, 19:33
Kaşmir

İyi akşamlar, Benim bildiğim ev teslimi En geç Eylül ayı demişlerdi. Bunuda okullar açılmadan teslim etmek istiyoruz olarak açıklıyorlardı. Şimdi bir komşu Ekim diyor, inşallah gerçek değildir , zira ben şehir dışından geleceğim ve herşey altüst olur..

Nurhd
2 ay önce - Pts 20 May 2019, 20:42

Merhaba, dün satış ofisine uğrama şansımız oldu, teslim tarihinin ağustos sonu-eylül başı olduğu söylendi.

Hacıkşm
2 ay önce - Sal 21 May 2019, 00:10

Kaşmirde sahibi, inşaat mühendisi, inşaat şefi falan kimseyi gören var mı acaba?Satış temsilcileri zorla cevap veriyorlar ve net bir bilgi alamıyoruz.Bazı kişilere Ağustos teslim denildi Eylül oldu şimdi Ekim tapular Haziran’a hazırlanır denildi, teslime yakın verilecek denildi Center ayrılsın verilecek bilgi kirliliği devam ediyor.Burada yazan kişiler kafadan atmıyor sonuçta benim arkadaşlarımda örnek daireye bakmaya gittiklerinde satış kısmının ilgisizliğinden bahsettiler çıkıp kendimiz gezdik ofiste kimse yoktu ama daire açıkmış çıkıp gezdik dediler.

Özgür8203
2 ay önce - Sal 21 May 2019, 10:34

Satış kısmı gerçekten çok ilginç, sanki zorla satış yaptırıyorlar kendilerine. Soru sorduğunda bilsen ne olacak der gibi bakıyorlar. Satış personeli yüzünden nerdeyse almaktan bile vazgeçecektim o derece yani. Bunların yanı sıra ortalıkta dolaşan bilgi kirliliği de cabası. Teslimat ve tapu zamanları bizim için önemli bilgiler. Herkes ona göre plan yapacak. Kimi benim gibi kirada kimi şehir dışından gelecek vs. Bu nedenle bizi aydınlatsalar çok iyi olur. Ben gittiğimde yine öğrenmeye çalışacam, bir bilgi edinecek olursam sizlerle paylaşırım.

krslnbyrkl
2 ay önce - Sal 21 May 2019, 11:28

Şu sitede ilker bey dışında tapu ve daire tesliminin ekim ayında olacağını söyleyen başka bir üye olmadı...

Sanırım kendisi yanlış anladı..

İnşaat çok hızlı ilerliyor.. Tapular Haziran ayında daire teslimatı ise eylül ayında olur ...

Bir komşumuz örnek dairenin A blok içerisine taşınacağı bilgisini paylaşmıştı.. Bu bile bence hızlı ilerlendiğini gösteriyor...

sayfa 167
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet