Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara HİTTOWN Yeni Batı
« önceki   123 ... 58596061   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 59
Komşu0606
3 ay önce - Sal 30 Tem 2019, 09:38

Hittown'daki tüm daire tipleri için cam balkon ölçüleri ve fiyatları elimizde mevcut. Eksenel kollu kilit sistemi ve pro19 oluklu profili tavsiye ederim. Alt ve orta sınıf ürünler uzun vade de sorun çıkarabiliyor. Şu an fiyatlar indirimli. Montajlarımız da devam ediyor.

Bilgi ve fiyat için
www.reformcambalkon.com.tr

Ahmtk
3 ay önce - Çrş 31 Tem 2019, 18:26
Hittown yüksek gerilim hattı

Merhaba

1+1 ve 4+1 lerin güney cephesinin hemen yanından yüksek gerilim hattı geçiyor. Bu kadar yakın mesafeden inşaata yasal izin nasıl verildi biraz endişe ettik açıkcası. Hatların taşıtılması gündeme getirilmeli

Burak00
3 ay önce - Pts 05 Ağu 2019, 07:22

Arkadaşlar sitede internet bağlantısı TTNET harici başka ISS kullanamıyor muyuz şu an için? Bununla ilgili herhangi bir aksiyon alan ya da bilgisi olan var mı?

Smn08
3 ay önce - Pts 05 Ağu 2019, 23:03

Superonline ile telefonda görüştüm, fiber internet alt yapısı bulunmadığını söylediler sitemizde. Dolayısıyla turkcell tv+ ı da bağlatamıyormuşuz. Sanırım yalnızca ttnet ile anlaşılmış. Sözleşmede pek çoğundan bahsediliyordu aslında, ama içeriğini hatırlamıyorum açıkcası. Alternatifler olmalıydı.

Ellen Ripley
3 ay önce - Pzr 18 Ağu 2019, 02:33

Merhaba
Arkadaşlar şimdi bu konutlarda internet var mı yok mu? Kesin bilgisi olan var mı?

Burak00
2 ay önce - Pts 19 Ağu 2019, 16:36

Sitede internet altyapısı mevcut. Ancak kullanılabilir tek internet servis sağlayıcı TTNET. Diğer ISS'ler bu bölgeye altyapı sunmuyormuş şimdilik.

htarikg
2 ay önce - Pts 02 Eyl 2019, 10:59

Merhaba.

Sitenin arka kısmındaki dükkanlardan birisine migros açılacağı söyleniyordu. Nedir akıbeti bilen var mıdır?

Ali9999
1 ay önce - Pts 30 Eyl 2019, 01:01

Projenin yanından geçen yüksek gerilim hattından şikayetçi olan yok heralde? Yada farkındamısınız? Radyasyon ölçümü yaptırdınız mı?

mrdiaz
1 ay önce - Prş 03 Ekm 2019, 02:52

Proje konum ve işçilik olarak harika ancak kiralara bakıyorumda 1+1 daireler için 1.100 TL gibi rakamlar istiyor mülk sahipleri.Isınma ve sıcak su olayını nasıl olacak düşünmeden edemiyorum malum önceki oturduğum dairede açık kapalı havuz vardı ancak kışın petekleri 2 den yukarı çıkarmadığım halde ki çoğu zaman kapalıydı 360 TL civarı ısınma ve 110 TL civarı sıcak su aski bedeli vs. uçuk rakamlar ödediğim için taşınmak zorunda kaldım.
Hittown'a gelince açıkçası proje ismi vermeye gerek yok ancak kapalı cam balkonlu franke vb. marka davlumbaz/ankastreli daha kullanışlı mutfak tasarımına sahip 850- 1000 TL arasında değişen kiralarla bölgede çok daha konforlu daireler mevcut.
Sonuç olarak bölgedeki 1+1 daireler çoğunlukla benzer şekilde kat planına sahip ama sırf metronun dibinde olduğu için o kadar para verip oturmam.
Diyeceksiniz ki arada 100-200 TL fark var şahsen 1200 TL bile olsa diğer alternatif projelerden daire kiralamayı düşünüyorum.
Bana getirisi yaz kış keyif yapabileceğim bir balkon ve kaliteli cihazlar olacaktır.
Tabi ki ilerleyen zamanlarda mutlaka daha farklı olacaktır.

Beyran
1 ay önce - Prş 03 Ekm 2019, 09:10

Bölgedeki en nezih ve en kaliteli malzeme ve işçiliğe sahip proje hittown ve hemen yanındaki ankalux projesidir. Alanda,kiralayanda üzülmez. Hele o istanbul yolunun kenarındaki apistgate,vizyon tover gibi garip önünde yol olmayan, ne olduğu belli olmayan yerlerden sonra kalitesi tartışılmaz hittownun.

sayfa 59
« önceki   123 ... 58596061   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet