Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara HİTTOWN Yeni Batı
« önceki   123 ... 505152 ... 606162   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 51
mehmet040
5 ay önce - Cmt 15 Hzr 2019, 16:12

Barany, Allah inşallah gönlüne göre bir ev nasip etsin.

dincerbey
5 ay önce - Cmt 15 Hzr 2019, 21:04

Hittown dan ev alan arkadaşlar çevredeki projelere göre daha yüksek ücretlerle evlerini aldıkları için kiraları da yüksek vermeye çalışmakta ama büyük ihtimalle veremeyecekler ya da kiraları ödenmeyince pişman olcaklar. 1+1 daire için 1.200 ₺ istemek, yan projede 800 ₺ ye kadar kiralar düşmüşken mantıklı olmamakda.

Barany
5 ay önce - Pzr 16 Hzr 2019, 00:08

Ya insaf gerçekten ben yeni evleneceğim zaten şu şartlarda ev geçindirmek bu kadar zorken 2+1 1+1 evlere bu kiraları istemek çok acımasızca ev sahipleri sanırım hiç kiracı olmadı 3+1 ev bile bakmıyorum ama o şu küçük evlere istenen kiralarla 3+1 tutulması gerek 2+1ler bile böyleyken 3+1 ler daha da uçuyor malesef

volkanbey 06
5 ay önce - Pzr 16 Hzr 2019, 10:55

400 bine ev almış adam 800 e mı kıraya versın ev kıraları su an ucuz bıle evler cok pahalı

Gurkan06
5 ay önce - Pzr 16 Hzr 2019, 15:47

2+1 dairemi dün gezdim firma yetkilileri ile. Okuduğum mesajlara asla katılmıyorum gayet güzel olmuş gidip daireleri gezerseniz kapısından tutun pencerelerine duvarlarına mutfağına herşeyi tamamlanmış dairem de tek eksik olan peteklerin giriş yerlerindeki plastik kapak başka bir eksik yada özensiz yapılan bir işçilik yok. Firmayı karalamak için yapılan yorumlara asla itibar etmeyin. Gidin rica edin gezin ondan sonra yorum yapın.

(+)

[/img]

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

bugra1445
5 ay önce - Pzr 16 Hzr 2019, 20:00

Sayın Gurkan06, bu projeyi çok beğendiğim için ev aldım, kaldı ki evimin değerinin artmasını da en çok ben isterim. Ancak ilk teslimle ilgili soru soran arkadaşlara fikir vermesi için teslim ile ilgili yorumda bulunanlardanım. Ne mutlu ki size eviniz güzel teslim edilmiş, ben sizin evinizi görmediğim için mesajınıza katılıp katılmama konusunda fikir beyan edemem ama sizde benim evimi görmediniz. Ben eksikliklerden dolayı teslim alamadım. Yorumumu firmayı karalamak için değil teslimi soran ve burayı takip eden insanlara bilgi vermesi için yapmıştım. İnşallah eksiklikler en kısa sürede giderilir ve bizlere teslim edilir.

azazil58
5 ay önce - Pts 17 Hzr 2019, 13:41

Peyzaj çalışmalarının son durumu Hityapı'nın instagram hesabından paylaşılmış.

casperut
5 ay önce - Pts 17 Hzr 2019, 13:57

Gün gün daha da güzel oluyor, umarız şu belediye ile ilgili beklemeler de kısa sürede sonuçlanıp oturum başlar. Evlerin içindeki ufak tefek sorunların zaten en iyi şekilde çözüleceğinden hiç şüphem yok.

soldado
5 ay önce - Pts 17 Hzr 2019, 23:06

merhaba,gürkan06 sana katılıyorum. Bende hafta sonu 1.5+1 ve 2.5+1 olmak üzere hem kendimin hemde kardeşimin dairesini teslim aldım. Ufak tefek hatalar dışında bir sorunla karşılaşmadım. Ayrıca ilgilenen arkadaş hem güler yüzlü hemde benim görmediğim hataları kendi not aldı. Projeye laf edenlerin derdi ne bilmiyorum. Her hafta şantiye alanını takip eden biri olarak yazıyorum. Ev alanların içi rahat olsun.

mehmet040
5 ay önce - Çrş 19 Hzr 2019, 15:32

Evlerini alanlara ve alacak olanlara hayırlı uğurlu olmasını dilerim. Güle güle oturum.

Benim bir sorum olacaktı; acaba evi aldıktan sonra elektrik, su açılması vb. gibi giderler ne kadar tutuyor. Malumat verebilirseniz, sevinirim.

İyi günler...

sayfa 51
« önceki   123 ... 505152 ... 606162   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet