Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara HİTTOWN Yeni Batı
« önceki   1234 ... 555657   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 3
serhatakar
2 yıl önce - Pts 17 Tem 2017, 22:04

Bu projenin peyzaj ve bina görsellerini hiç bir yerde bulamadım yahu yok mu elinde olan?

Misafir e4b

2 yıl önce - Pts 17 Tem 2017, 22:17

Ben kaşmir civari bir projede 4+1 sıfır dairenin 250 bin tl ye satıldığına şahit oldum. Tüm bunları görünce konuta olan inancım kalmadı. Sanki enayi yerine koyuyorlar bizi. Geçen green parka gittim. 3+1 daire ye 450000 tl istediler. Ne lan bu sanki başka ev Yok Ankara'da 20 km uzaklıkta sıradan bir site. Ütopyada kiralık buldum 3+1 900 tl ye. Sanırsınız çayyolunda daire satıyorlar. Bence Yeni Batı da 4+1 daire en fazla 400 bin eder dahada etmez. O fiyata alsam bile satabileceğimi sanmıyorum. İki yıldır takip ediyorum ilanları hep aynı ilanlar. Birilerine evleri ucuzdan satıp bütün sermaye finansman yükünü daire alanlara yüklüyorlar. Sonrada evim değerlenecek diye bekle dur. Hiçbir zaman bir ev değerlenmez, negatif değerlenir. Ama sen fakına varamazsın. Birde 1-2 yıl sonra tam teneke olur. Belek'i 20 km uzaklıkta ise değerlenmesi imkansız. Şimdi metro falan derler. O metro bu gidişle balık istifi olur. Şimdi bile öyle. Daha yeni rezidanstan sıfır ev aldım 6 ayda asansörler çizik göçük içinde, koridorların duvarları kirlenmiş. Nerde çokluk orda B..luk.

Misafir b5d

2 yıl önce - Pts 17 Tem 2017, 22:33

Bölgede üç ay içinde 10 proje patlayacak yarısı yolun karşısında. Öyle görülüyordu bölgede daire fiyatları tavanı gördü, yoksa başlamazlar. Satarken değerlenecek diye palavradan sıkanlara o zaman niye satıyorsun demek lazım. Yaşamkentten bile 5-6 yıllık binada 350 bine 4+1 alabiliyorsun. Fiyatlar tavanı gördü. Deflasyon ve Doların 2.5-3 aralığına oturması ile fiyatlarda balon oluşup konut krizi olacak.

Misafir c99

1 yıl önce - Cum 21 Tem 2017, 12:41

yeni batı ile ilgili araştırma yapıyorum fakat gördüğüm kadarıyla çok fazla gereksiz bilgi ve boş söz var bölgede belli bir piyasa oluşmuş durumda ve insanlar buralardan daire alıyorlar herkesin ekonomisi nisbetin de kimine uygun kimine pahalı gelebilir fiyatlar bu gayet normaldir. ben uygun daire alacam diyen varsa ankara'nın başka semtleri de var oralara yönelsinler bölgeye yatırım yapmış kişilere zarar verecek konuşmaların ve üslubun gereği yok. Şuna da eminim pahalı diyen arkadaşların bütçeleri yetse bu bölgeden mutlaka daire alırlar. şayet aksi olmuş olsa idi formun bu sayfalarında gezinmezlerdi. hittown satış ofisine uğradım gördüğüm ilgi alaka ve samimiyet gerçekten diğer satış ofislerinin çok çok üzerinde. etraftaki projeler hakkında ne düşündüklerini sordum gayet samimi bir üslub ile civarda ki projeleri de mutlaka gezmem gerektiğini diğer projelerinde çok kaliteli olduğunu dile getirdiler hiç kimse hakkında kötü bir söz etmediler bu güzel davranışları onlara olan güvenimi de arttırdı. fiyatlandırma konusuna da değinmek istiyorum belli bir sistem kurmuşlar bilgisayar üzerinden sunumlarını yapıp fiyatlarını veriyorlar. gayet ideal çok fazla pazarlık şansı yok fakat 48 ay' a kadar şirket bünyesinde vade seçeneklerinin olması bir artı.

Alper Minaz
1 yıl önce - Cum 21 Tem 2017, 22:58

Alıntı:
Bir arkadaş yazmıştı, katılıyorum.
Bu çevredeki evlerin fiyatları ikinci el piyasası oluşunca normale dönecektir.
Bunun için de acele etmeye gerek yok. 3-4 yıl içinde ikinci el piyasası oluşur burada.
Biten projelerde başladı bile.

Bu yazdığım geçerli olacak. Fiyatlar rayına oturacaktır.

Misafir ad7

1 yıl önce - Cmt 22 Tem 2017, 01:14

Ev arsa tarla gibi şeylerde ikinci el olmaz

Sky101
1 yıl önce - Sal 01 Ağu 2017, 17:41
HİTTOWN

azbak

1 yıl önce - Cmt 12 Ağu 2017, 19:46
Tek katta 20 Daire olucak 360 daire tek binada olucak.

1+1 için gittim hit yapıya 4 asansör olucak her katta 20 daire toplamda 360 daire olucK dedi Şok oldum..

Sadece 1+1 ler için gecerli 180.000 başlıyor dedi. metro dibi dedi ama her katta 20 daire deyince hayal ettim Asansör yeterli olurmu acaba?

Alper Minaz
1 yıl önce - Pzr 13 Ağu 2017, 22:40

Her 5 daire arasına 1 asansör düşecek şekilde yapmışlar sanırım.
Asansör yeterli olur, otellerde nasıl yetiyorsa burada da yetecektir. 1+1 180,000 ama ben 1,5+1'lere daha olumlu bakıyorum.200,000'e satıyorlar, biraz balkon, biraz da salondan alarak bağımsız mutfa yapmışlar.
En büyük sorun ise şu anda alsan bile yıllarca oturamayacak ve kiraya veremeyeceksin.

(+)

(+)

azbak

1 yıl önce - Pzr 13 Ağu 2017, 23:59

Neden satılamaz ve kiraya veremezsin çok talep oldugundan dolayi mi?

sayfa 3
« önceki   1234 ... 555657   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet