Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Mustafabey 01

2 yıl önce - Çrş 05 Tem 2017, 14:24

Bakırlar Camisin yanında olan boşluğun ordakilerin söylediği şuan için Denizlideki Polis karakolunun oraya taşınacağı ve oraya Emniyetle ilgili büyük bir bina yapılacağı söyleniyor zaman geçtikce daha netleşir ne olacağı nasıl bir şey yapılacağı.

(+)

Resul GUL
2 yıl önce - Prş 31 Ağu 2017, 11:59
Adana Seyhan Bakırlar Camisi

Pınar daki Bakırlar Camisi. Fotoğraf güncel

Mustafabey 01

2 yıl önce - Cum 13 Ekm 2017, 11:51

Adana Seyhan ilçesinde yapımı devam eden Bakırlar Camisinde artık çevre düzenlemesine başladılar,içininde tavan süslemesi nakış çalışması devam ediyor.Bu ay sonunda veya Kasım ayının ilk haftasında açılış yapılacağını söylüyorlar bir aksilik olmazsa eğer.

(+)

(+)

Mustafabey 01

2 yıl önce - Prş 28 Arl 2017, 22:15

Pınar mahallesinde Bakırlar camisinin yapımı bitmiş ve ibadete açılmıştır,Caminin üst katında Namaz kılınmaya başlamıştır güzel bir cami olmuştur,çalışanların ve yaptıranların emeklerine sağlık,hayırlarını Allah kabul etsin.

(+)

(+)

(+)

Resul GUL
2 yıl önce - Prş 28 Arl 2017, 22:18

Alıntı:
Pınar mahallesinde Bakırlar camisinin yapımı bitmiş ve ibadete açılmıştır,Caminin üst katında Namaz kılınmaya başlamıştır güzel bir cami olmuştur,çalışanların ve yaptıranların emeklerine sağlık,hayırlarını Allah kabul etsin.

Geçen gün oradan geçtim Araç kullandığım için görüntü anlamamıştım Cami çok şık olmuş Allah Yaptıran ve Yardım Edenlerin Hayırlarını kabul etsin..

sayfa 3
ANA SAYFA -> ADANA