Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
Etimesgut 06
2 yıl önce - Pzr 14 Oca 2018, 15:52

5-10 yil sonunda diye Baskan bir sure vermis. Bu süreçte Esenboğa metrosu bittiginde ve Fuar alaniyla birlikte havalimani güzergahi otomotiv sektörü, fuarcilik, havacilik, turizm gibi sektorlerin merkezi olabilir. Zaten simdiden ünlü otomobil devleri Otonomiyle birlikte gelmeye baslamis. Dogrudan yurtdisi ucuslari 20 destinasyona cikarsa burasi isadamlarinin vazgecilmezi olabilir.

Istanbul yolu da Cok katli gokdelen merkezi olabilir.
Eskisehir yolu devlet kurumlariyla yoluna devam eder. Askeri birlikler mit bakanliklar.
Ticaretin kalbi yer degistirir.

Misafir b5f

2 yıl önce - Pzr 14 Oca 2018, 16:09

Belediye başkanı belirlemiyor bu işleri. Yine yanlış
anlamışsın.

Etimesgut 06
2 yıl önce - Pzr 14 Oca 2018, 16:14

Belediye başkanı malumu ilan etmis. Cukurambar ve Eskişehir yolundaki tikaniklik artik insanlari ve is sahiplerini biktirmis durumda. Vakit nakit oldugu gunumuzde 5 dk bazen 5 milyon tl den kiymetli olabiliyor. 5 dk ile kacirilan ucak 5 dk ile gec kalinan toplanti vs. Is adamlarini alternatif ve daha ferah yerlere itiyor. Bu da İstanbul yolu Havalimani yolu gibi alternatiflere göz kirpiyor

kükreyenaslan
2 yıl önce - Pzr 14 Oca 2018, 16:21

ankaranın 1 numaralı otellerinin olduğu amerikan büyükelçiliğinin taşınacağı çevresinde ankaranın en lüks hastane ve iş merkezlerinin olduğu kızılaya zorlasan yürüyebileceğin bir lokasyon eğer öldüyse iş adamları artık mamakta sincanda temelli de pursaklarda ofis açar

ferdi4506
2 yıl önce - Pzr 14 Oca 2018, 16:51

İstanbul yoluymuş Kusura bakmayın, Ankara'da Çukurambar-Söğütözü hattından bayrağı devralabilecek tek yer dönüşüme girip kabuk değiştirecek eski merkez yani Kızılay-Ulus olabilir. Ona da daha 15-20 sene var.

mertgil
2 yıl önce - Pzr 14 Oca 2018, 17:06

Eski merkezleri 1 değil 2 hatta 3 defa yıkıp yeniden yapsak kaybettikleri merkez olma özelliği sıfatını tekrar alamazlar

Misafir b5f

2 yıl önce - Pzr 14 Oca 2018, 17:36

Eskişehir yolu bir çoğuna dersini verdi. Yeterki istekli olunsun sıraya girin

Misafir 6f5

2 yıl önce - Pts 15 Oca 2018, 00:16

Çukurambar nereye bitiyor. 1 yıl önce 40 yıl oturduğum Keçiören’den Çukurambar Muhsin Yazıcığıoğlu Caddesine taşındım. Marketlerde insanlar sırayı biliyor. Komşular dedikodu peşinde değil. İşime AVM’lere 5 dk gidiyorum. Trafikte insanlar araçları ile kendini gösterme peşinde değil. Yıllar önce gelseymişim diyorum.

Misafir 847

2 yıl önce - Pts 15 Oca 2018, 00:26

Hocam biz çok gördük yıllar boyu trafik var . rüzgar kesiyor. toprak kayması var çatlaklar oluşuyor , burası yakında ölür , popülaritesi gider ....
Diyenlerin hepsi gitti Eskisehir yolu veya Çukurambar Söğütözü yerinde kaldı.

Misafir e5d

2 yıl önce - Pts 15 Oca 2018, 01:21

Hahaha diye gülüyorum size insanlar illahlah etmiş trafikten keşmekeşten.ev fiyatları yerinde sayıyo hatta düşüşte.daha doğrusu satılmıyo kandırmayın kendinizi.yapılaşma bozuk işte keşke düzgün olsaydı.

sayfa 4
« önceki   12345 ... 242526   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet