Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 25
mahmut11
2 ay önce - Cmt 09 Ksm 2019, 03:14

Alıntı:
biraz da mansura saydırın bakalım. şimdiye kadar açılmadı diye demediğiniz kalmadı. dürüstseniz mansura yüklenin azıcık.

Toz bile kondurmazlar. Klasik CHP seçmeni.
Dua etsinler de mevcut rayları sökmesinler Malum İstanbuldaki temel atmama töreni yapıyor ya.

Srhat
2 ay önce - Cmt 09 Ksm 2019, 04:20

15.09.2019 16:33 tarihindeki 2781153 numaralı başvurunuz Metro Işletme Şube Müdürlüğü tarafından cevaplanmıştır. Sayın yolcumuz; 1-aşti-söğütözü bağlantısının açılış tarihi ulaştırma alt yapı bakanlığı uhtesindedir. Açılış tarihi ve zamanı ilgili bakanlık tarafından basın yoluyla gerekli duyurular yapılacaktır. 25. 10. 2010 tarih ve 2010/1115 sayılı bakanlar kurulu kararı ile metro hatları ulaştırma alt yapı bakanlığına devredilmiştir. Konu ile ilgili daha detaylı bilgi çalışmayı yürüten birim olan ulaştırma alt yapı bakanlığı irtibat telefonları= 0 312 203 1637- 2031638

ali alimi012
2 ay önce - Cmt 09 Ksm 2019, 13:57

o zaman şöyle mansur açılışı üstlenmeyecek ne de olsa uhtesinde bakanlığın. açılınca artık bakanlığa hükümete iktidara teşekkür edersiniz. mansur yapsa yere göğe sığdıramazdınız çünkü
adam daha uhde yazmayı bilmiyor
bakanlığın yazısı diye kendi uydurma yazısını atıyor buraya birini a haber kendini suriyede sanıyor deyip fotoşapla suriye yazması gibi

mursel kasap
2 ay önce - Cmt 09 Ksm 2019, 19:08

Ali ne fesat insansın hemen karalama yapıyorsun.Adam daha uğraşıyor her şey bir günde olmaz ki,Ayıp ediyorsun.Biraz zaman geçsin yapsın veya yapmasın o zaman tartışırız seninle.

deniz derki

1 ay önce - Prş 05 Arl 2019, 12:31

şu hat bir açılsa da ordaki dolandırıcı, ahlaksız, saçma sapan iş yapan taksiciler dolmuşçular dökülsün, aştinin yakasını bıraksınlar diye her gün dua ediyorum. işini iyi yapan ise her yerde iş bulur. ben bu işi unutmuştum, bi sorayım belediyeye.

Tevfik Metin Tanöven

1 ay önce - Prş 05 Arl 2019, 13:02

Arkadaşım iki mesaj üstte arkadaşımıza metro işletme şube müdürlüğü tarafından bu hat ile ilgili gelen mesaj var . İlgili şube müdürlüğü ABB bünyesinde faaliyet gösteriyor . Bu mesajı okudunuzmu okudunuzsa bu hattı açacak olan kurumun bakanlık olduğu yazılmış , bunun nesini anlamadınızda aynı şeyi tekrar ABB ye sormayı düşünüyorsunuz .

uesendag
1 ay önce - Prş 05 Arl 2019, 13:12

Geçen günlerde söğütözü istasyonunu kullandım. Ankaray aktarma yerindeki tavana asılı tabelalarda Ankaray yazısı kazılarak ya da boyanarak silinmiş. Neden böyle birşey yaptılar acaba?

Cihan91
1 ay önce - Prş 05 Arl 2019, 13:19

Alıntı:
Geçen günlerde söğütözü istasyonunu kullandım. Ankaray aktarma yerindeki tavana asılı tabelalarda Ankaray yazısı kazılarak ya da boyanarak silinmiş. Neden böyle birşey yaptılar acaba?

Bir müddet sonra açılan tünel toprakla doldurulup kapatılarak “aslında böyle bir uzatma hiç olmadı” denilirse çok da şaşırtıcı olmaz

En son Cihan91 tarafından Prş 05 Arl 2019, 22:45 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

uesendag
1 ay önce - Prş 05 Arl 2019, 15:48

Alıntı:
Bir müddet sonra açılan tünel tekrar toprakla doldurulup kapatılarak “aslından böyle bir uzatma hiç olmadı” denilirse çok da şaşırtıcı olmaz

Hiç şaşırmam. Aşti-Kızılay arasında gidecek insanlara bir garezleri var ama çözemedik.

deniz derki

1 ay önce - Pts 09 Arl 2019, 13:47

Alıntı:
Arkadaşım iki mesaj üstte arkadaşımıza metro işletme şube müdürlüğü tarafından bu hat ile ilgili gelen mesaj var . İlgili şube müdürlüğü ABB bünyesinde faaliyet gösteriyor . Bu mesajı okudunuzmu okudunuzsa bu hattı açacak olan kurumun bakanlık olduğu yazılmış , bunun nesini anlamadınızda aynı şeyi tekrar ABB ye sormayı düşünüyorsunuz .

belediye bastırmazsa, bakanlık elindeyken o metro sittin(80) sene açılmaz.

sayfa 25
« önceki   123 ... 242526   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet