Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
alen Doğu Gencer
4 ay önce - Cmt 30 Eyl 2017, 20:31

Fiyatlarını bende yüksek buldum ama Bursanın ilk High rise ı yani adam akıllı gökdeleni olucak. Belki bundan dolayı fiyatları yüksek tutmuş olabilirler. MErakla bekliyoruz

alkan1985
4 ay önce - Cmt 30 Eyl 2017, 21:56

O bölgeye bir sürü ofis binası yapılıyor ve şu anda da bir sürü var, evke towers , buttim plaza vs. daha yeni projelerde var benim tahminim bu fiyatlara alanlar kesinlikle zarar eder belki 10 yıl sonra bu paralar olabilir böyle bir potansiyel yok ki , odunluk bölgesindeki ofis binaları kaç yıldır boş bekliyor

murat159357
4 ay önce - Pzr 01 Ekm 2017, 00:15

Iyide odunlukta hic bise yok kamu binasi olarak bursaniin adalet kampusu bu bolgeye yapiyor burda burolarin boş olma şansi yok

Misafir fd2

4 ay önce - Pzr 01 Ekm 2017, 02:44

Proje güzel ama su var çok pahalı ben 700 bin liraya sur yapıdan 200 ne hom ofis alıyorum o fiyatta satmayı düşünüyorlarsa çok zor işleri hem 47 kattan 33 düştüyse kat sayısı inanın başka bi proje başlayacaktır oda 40 kat olursa buranın özelliğinde kalmaz 400 bin felan deseler 2 tane alirdim

Misafir 77a

4 ay önce - Pzr 01 Ekm 2017, 04:08

misafir fd2 40 katlı başka proje var yazdınız proje istanbul caddesindemi olacak

Misafir f18

4 ay önce - Pzr 01 Ekm 2017, 06:32

Bu proje şuan yükseliyor mu yoksa daha başlanmadı mı?

UfukRaifoğlu
4 ay önce - Pzr 01 Ekm 2017, 12:32

Başlandı kardeşim.Her sabah işe giderken önünden geçiyorum.temel aşaması bitti.Benim gördüğüm İstanbul yolundan görünmeye başlar yakında.Katlar çıkılamaya başlandı.

Misafir 3c9

4 ay önce - Pzr 01 Ekm 2017, 18:52

Fiyatları niye eleştiriyorsunuz anlamadım ! kırk yılın başı bursaya adam gibi gökdelen dikecekler. hatta ilk highrise mış sanırım. ne yapacaklardı bedavamı vereceklerdi! Ankarada ilk gökdelenler yapıldığı zaman da böyleydi sonra diğerleri gelince rayına oturdu. Mesela izmirde ilk folkart yapıldığı zman fiyatlar çok yüksekti. sonra folkarttan daha iyileri ve yüksekleri geldi . fiyatlar rayına oturdu. Hatta şöyle söyleyim İzmirde 240m lik mahal bomonti inşaatı devam ediyor. lans man fiyatları izmire ilk yapılan highrise lardan daha uygun.

Anlatmak istediğim ilk yapılanlar her zaman yüksek fiyatlı olur. Eğer bursa da devamı gelirse ki pek gelecek gibi de gözükmüyor. zamanla fiyatlar rayına oturur.

Misafir 420

4 ay önce - Sal 24 Ekm 2017, 14:53

40 katlı projenin adı bellimi.

Misafir ed1

3 ay önce - Cmt 04 Ksm 2017, 22:55

Doğanbey TOKİ oturuyorum ...Bursa Gökdelen Yapılacak ise Osmangazi dışında olmalıdır ...Artik Hata yapa yapa sehiri yok ediyoruz tabii Yeşili de !!! Avrupa da Barcelona Berlin Amsterdam Paris Madrid Londra vb Tarih sahip çıkın ... Çok pişman olacağımız şeyler yapılıyor ? Yeşil Bursa Yeşil Kalsın Afedersiniz Ama Başka yer yokmu ...İstanbul gelirken Doğanbey TOKİ size kapak olsun ...

sayfa 7
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet