Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa - Sky Tower
« önceki   1234 ... 101112   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
Misafir 403

1 yıl önce - Sal 18 Nis 2017, 18:44

Kent Meydanı- Terminal T2 tramvay hattının Yalova Yolu'ndaki değişime katkısı olacağını söylemiştik. Bizim forumda dahi ütopya görenler vardı. Bakınız yeni adliye ile birlikte bölge nasıl hareketlenmeye başladı. Hele bi tamirhanelere de el atılsın bakın nasıl uçacak Yalova Yolu.

Şahsi önerimdir; "Yalova Yolu, Bursa'nın gökdelen bölgesi olsun." şeklinde kampanya başlatalım bence.

murat159357
1 yıl önce - Sal 18 Nis 2017, 18:59
TAMİRCİLER GİTSİN

tamirciler gitse zaten yalova yolu düzelir sadece belediye ilk sıradaki imalaatçıları kaldırsa yıksa yerine iş merkezleri yapsa gene düzelir 1 sıra caddeye cephe

Misafir 297

1 yıl önce - Sal 18 Nis 2017, 21:03

Ben bugun mutayit sirketi aradim dedim 40 kat yapsaniz bari diye ama olmuyormus arkadaslar bare 35 olsun dedim gene olmaz dedi telefondaki bagyan moralim cok bozuk

Misafir 403

1 yıl önce - Sal 18 Nis 2017, 21:18

Misafir 297 kendileri istemediği için mi olmuyormuş yoksa onay mı alamamışlar? Neden 40 kat 35 kat olmuyormuş?

SABRİ BİLGİN
1 yıl önce - Sal 18 Nis 2017, 21:38

Bildiğim kadarıyla bu projeyi oranın arsa sahipleri yaptırıyor, projeyi 47 kat olarak onlar çizdirmisti. Ama sonradan firmalarla anlaşma falan yaptılarsa bilemem.

Bu anlamda inşaatı üstlenen firma sanırım Demir Demirtaş İnşaat. İnternet sitelerinde bu proje başlanacak projeler bölümünde görülüyor.

Olurda firmanın internet sitesine girerseniz orada gördüğünüz konsept projelerde 2 adet proje var BTSO için çizilen. BTSO'nun 16 makro projesinden biri olan finans ve ticaret merkezi projesi için çizilmiş yüksek katlı binalar. Kanatimce bunlar yapılmayacak çünkü ben 2 yıldır sitede görüyorum bunları ama reelde bir gelişme yok henüz.

murat159357
1 yıl önce - Sal 18 Nis 2017, 23:05

M2si 8000 tl felan olmasi gerekiyor en az bitince 10 bine kadar çıkar m2 fiyati

dream1988
1 yıl önce - Çrş 19 Nis 2017, 00:19

Alıntı:
Olurda firmanın internet sitesine girerseniz orada gördüğünüz konsept projelerde 2 adet proje var BTSO için çizilen. BTSO'nun 16 makro projesinden biri olan finans ve ticaret merkezi projesi için çizilmiş yüksek katlı binalar. Kanatimce bunlar yapılmayacak çünkü ben 2 yıldır sitede görüyorum bunları ama reelde bir gelişme yok henüz.

Bahsettiğiniz BTSO projelerinden birisi Organize Sanayi'de şu anda yıkılmakta olan Nergis Holding alanına yapılabilir belki Sabri bey. Ciddi büyüklükte bir alan ortaya çıktı orada.

SABRİ BİLGİN
1 yıl önce - Çrş 19 Nis 2017, 00:31

Alıntı:
Bahsettiğiniz BTSO projelerinden birisi Organize Sanayi'de şu anda yıkılmakta olan Nergis Holding alanına yapılabilir belki Sabri bey. Ciddi büyüklükte bir alan ortaya çıktı orada.

Oraya yapılacağını sanmıyorum ama başka yer bulunur. BTSO şu an ağırdan alıyor o projeyi sanki.

Nergis Holding'in arazisi ile ilgili en son duyduğum TMSF Emlak Konut'a devredecek ve Emlak Konut aracılığıyla bir proje yapılacak. Ama sadece dedikodu bu, kesin bilgi değil, tutmama ihtimali yüksek.

Misafir 811

1 yıl önce - Çrş 19 Nis 2017, 20:16

Merhaba, uzun zamandır bir yatırım aracı olarak gayrimenkul arayışım vardı. Skytower görsellerini görünce gerek konum olarak gerekse görsellik açısından çok içime sinmişti satış ofisini aradım, tanıtım için fuara davet ettiler iş çıkışı fuara uğradığımda en yoğun standlarda biri burasıydı. Proje maketleri ve sunum gerçekten çok etkileyiciydi sanırım projenin satışını profesyonel bir şirket gerçekleştiriyor. Şuan için fiyat paylaşmıyorlar ama projeyi yapan firmalar Bursa'nın önde gelen firmaları. Bilgi vermek gerekirse Yeni adliyeye komşu yürüyüş mesafesinde Yalova yolunun tam üzerinde ödileğin karşısında olan projenin altı avm olacakmış ve avm işletmesi İstanbullu bir firma tarafından olacakmış ünlü firmaların olacağı söyleniyor. Fuar sonrası için fiyat ve sunum için tekrar satış ofisine davet edecekler umarım ulaşılabilir fiyatlar olur. Bursa'nın uzun yıllardır İstanbul'da olan Plaza kültüründeki ofislere ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Farklı bilgiler alanlar buradan paylaşabilirse sevinirim.

murat159357
1 yıl önce - Çrş 19 Nis 2017, 21:59

Temeli ne zaman atılıyor acaba

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 101112   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet