Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir'in Kızları Güzel midir?
« önceki   1234 ... 141516   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3

İzmir'in kızları güzel midir?
Evet 65.0%  65.0%  [80]
Hayır 35.0%  35.0%  [43]
Toplam Oy : 123

yunus2435
10 ay önce - Pts 10 Nis 2017, 18:36

Bundan 100 sene önce güzeldi sanırım ama bu söz günümüz için geçerli deil maalesef

Misafir 0fe

10 ay önce - Pts 10 Nis 2017, 18:39

İzmir kızları ile değil yakınlaşmak nefes aldıkları ortama bile giremeyecek olanların kıskançlıklarını izlemek çok keyifli

yunus2435
10 ay önce - Pts 10 Nis 2017, 18:54

İzmir de yaşıyorum

Kızlar hadi neyse eh işte de asıl 40 yaş üstü kadınlar acayip çirkin ya.
Türkiyede ki 40 yaş üstü en çirkin kadınlar İzmir de olmalı bir de o kadar makyaja rağmen

MeteHan!
10 ay önce - Pts 10 Nis 2017, 18:58

İzmir en çağdaş, en aydın, en parlak, en en en... Herşeyin enleri izmir'den çıkar. Bırak Türkiyeyi dünyanın incisi.. Kıskananlar çatlasın ama siz çatlamayı da beceremezsiniz en güzel izmir'liler çatlar

Misafir 49d

10 ay önce - Pts 10 Nis 2017, 18:58

Nesin sen güzellik uzmanı mı yada gözün 40 yaş üstü kadınlara fazla kayıyor ve onları mı gözlemliyorsun?

Yalancının mumu yatsıya kadar yanar.

Mübarek ülkenin bütün şehirlerinde 40 yaş üstü kadınları gözlemlemiş ve güzelliklerine puan vermiş de gelmiş İzmirin olgun kadınlarına en çirkinler diyor

Haldun Turan

10 ay önce - Pts 10 Nis 2017, 19:03

Metehan İzmir kızları çatlamaz sadece çatır çatır çatlatır niye çatlatır ben sana bilahare anlatırım ama sen bence biliyorsun

Metehan bazı mesajların ardında neyin yattığını sende bende çok iyi biliyoruz emin olabilirsin ama gerek yok böyle şeylere ve inan etkisi de yok

Yaptıklarıyla antipatiklik oranlarını artırırlar başka da bir şey yapamazlar.

İzmir başlıklarında yapılanlar ortada ve sıra bu başlıkta bunu denemekse bu hiç hoş değil.

Benim mesajımdaki 30 tane maddeyi yazan ben değilim ayrıca.

Ünlü kadın dergisi Cosmopolitan'nın bayan yazarı yazmış.

Güzellik ayrıca göreceli bir kavramdır o 30 maddede yazan çok daha büyük çok daha geniş kapsamlı bir tespitdir.

Güzellik sadece onun bir parçasıdır ama esas diğer maddelerde yazan önemlidir.

Hayata olan bakışları sosyal yaşantıları ve dostluk ve arkadaşlık anlayışları ve toplumsal meselelere gösterdikleri tepkiler gibi.

İzmirli bayan üyeler olsaydı onlar yazardı.

Busegül ne yapıyor bilmiyorum sitede olsaydı o da bir çift kelamda bulunurdu bayan olarak.

En son Haldun Turan tarafından Pts 10 Nis 2017, 19:15 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Misafir 531

10 ay önce - Pts 10 Nis 2017, 19:09

Bir çoğunda göçmenlik vardır diye tahmin ediyorum. Göçmenlerin genetiği düzgün olur.

yunus2435
10 ay önce - Pts 10 Nis 2017, 19:11

AHAHAA
Çok komiksiniz
Nolacak bu haliniz.?
Bu kadar megolomani başka bir şehirde yok

İzmirde yaşamasak inancaz dediklerinize de

Bir de insan nitelikliyse kendisini övmez zaten başkaları niteliğini över.
Dış güzellik önemli deil kalp güzelliği olsun önce

Haldun Turan

10 ay önce - Pts 10 Nis 2017, 19:11

Övenler zaten kendileri değil başkaları

İzmir kızları övünmez buna gerek bile görmez.

Cosmopolitan dergisinin kadın yazarı İzmirli bile değil.

Kalp güzelliği önemlidir tabiki bak onda haklısın Yunus bey.

Tacettin Şenel

10 ay önce - Pts 10 Nis 2017, 19:14

Alıntı:
İzmir en çağdaş, en aydın, en parlak, en en en... Herşeyin enleri izmir'den çıkar. Bırak Türkiyeyi dünyanın incisi.. Kıskananlar çatlasın ama siz çatlamayı da beceremezsiniz en güzel izmir'liler çatlar

Ben bu Mesajı Ard niyetli buluyorum Birkaç Kendini havalarda gören Egolu Satanist ve Atayist var diye İzmirliler çatlasın demek hoş olmamış çünkü onlar İzmirli değildir olamazlarda Onlar Yunan Tohumudur Ermeni Gevurudur Hakiki İzmir Vatandaşının sade bir yaşantısı vardır merhametli mütevazi ve dinine bağlıdır.....
Alıntı:
Kızlar hadi neyse eh işte de asıl 40 yaş üstü kadınlar acayip çirkin ya.
Türkiyede ki 40 yaş üstü en çirkin kadınlar İzmir de olmalı bir de o kadar makyaja rağmen

Bana bak Öyle çirkin mirkin hoş olmuyor Bayanlar çiçektir ister 95 yaşında olsun Prensestir....

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 141516   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet