Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Orhun Mahallesi İmar Bilgileri ve İnşaat Güncellemeleri
« önceki   123 ... 106107108 ... 123124125   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 107
Misafir 7e7

9 ay önce - Cmt 16 Arl 2017, 21:03

Bende basit bir ornek vereyim, yonetmelige gore sivil plakaya cakar lambayi takip siren otturerek trafigi altust edip ayricalik isteyemezsin. Cezasi var. Uygulaniyor mu,? Birak uygulamayi adama yol vermesen ustune kirip dovmeye kalkiyor. Istersen sikayet et resmi arac deyip gidiyor. Ankarada yasayipta bunu yasamayan yoktur. Bu cesaret nereden geliyor? Cunku vatandas hesap sormazdan geliyor. Dunyanin hicbir ulkesinde bu vandalligi goremezsiniz ama bizde var.

Misafir 901

9 ay önce - Cmt 16 Arl 2017, 21:22

tekekcilik tek ayak üstüne oturmuyor değil mi? yıllar içinde kanıtlarıyla görüldü. şimdi geriye dönüp bakın; tekelciliğin bir ayağı sadece iptalcilikle tekeli ayakta tuttu, nasıl?:::: bir yerlere özellikle çöktü demeç verdi olmaz efendim dedi bilirkişi bizden dedi aldığı ayakçılığı yürüttü gitti. ispatı hergün kafayı kaldırdığınzda gözünüzün önündeki silüettir. bir yerlere ise iptal ve bilirkişi ayaklarını uzatmadı. sonuç aslında gelinen noktada iptalci de sonucun sebeplerinden biridir. bir yerler dolmadan diğer yerlerin başlamamasının bir ayağı da budur.

Misafir 289

9 ay önce - Cmt 16 Arl 2017, 21:50

Kendisi bilirkişi yetiştirmek için kurslar düzenliyor. Odtüden şurdan burdan....İşi garantiye alıyorlar.
Hepimiz tanık olmadık mı seneler önce yapracık sol iptal olduğunda basın toplası düzenleyip zılgıtlar eşliğinde halay çektiklerini.

Misafir fda

9 ay önce - Cmt 16 Arl 2017, 22:50

Arkadaşım zılgıtla felan mimarlar odasını kadtedigin doğru öyle degilmi? Peki mimarlar odasının doğrudan her hancı bir imar planını iptal etmek gıbı bir yetkısı varmı ? Olaylar nerde sonuçlandırılıyor yargıda öyle degilmi?Bana ve forum takipcilerine bu üç adet ? İşaretlerinin cevabını verebilirmisin gerçi benim bire bir yazışmak tarzım değildir fakat bazen öyle paylaşımlar oluyorki bunlara bir şekilde müdahil olmak lazım.DAMTAY

Misafir e1c

9 ay önce - Cmt 16 Arl 2017, 23:10

fetö teröristi şerefsizlerin yargıda nasıl manüpülasyonlar yaptığını insanlara nasıl kumpaslar yaptığını yıllar içinde gördük fetö itlerinin terörist bilirkişilerini de gördük.

Misafir 042

9 ay önce - Cmt 16 Arl 2017, 23:15

şimdi bunca insan plan iptalleri konusunda bütün planlar içinde iptale yöbelik farklı yaklaşımlar olduğunu bas bas bağırıyorken bir yerlere iptal sopası saklanıp bir yerlere iptal sopası sallanırken burada bir durmak gerek değil mi?

Misafir 7d7

9 ay önce - Cmt 16 Arl 2017, 23:16

Cumhurbaşkanı, yeni Büyükşehir Belediye Başkanı tahammül edemedi yapılanlara, hala birşeyleri savunmaya çalışıyor arkadaşlar, anlamak mümkün değil. Bilmem ne odasını ne yapacaksınız, şehrin katili olamayız bunu sürdüremeyiz diyor en yetkili ağızlar, daha ne duymak isterdiniz.

Misafir 289

9 ay önce - Pzr 17 Arl 2017, 00:30

Soru soran arkadaşa cevap vermemek için yeminliyim. Ortaya konuşalım.
1- Açıkça belirttiğim gibi herkesin anlayacağı dilde bilirkişi kararlarıyla mahkemenin sonuca gittiğini bilirkişilerin çoğunlukla nereden geldiği ve kimlerin eğitim verdiğini açıkladık. Daha önceden bildiğimiz mimarlar odası sevenlerinin bu konuyu anlamasını beklemiyorum.
2- Şehrin katili olmak istemeyenler var ise gelsinler 0.40 emsal 2 kat müsadeli 2012 yilindan bu yana mimarlar odasının iptal ettirmesi sonucu bekliyoruz. Üst mahkemede son karar bekleniyor. Gelsinler yaşadıgımız rezilliği çözsünler. Daha öncede yazmıstım evi yer altına mı yapacağız.
3- peçenekten tulumtaşa dodurgadan ballikuyumcuya fevziyeden yurtçuya yapracıktan şehitaline dava açmaďığı bölge yok. Gerçekten çok ilginç yukarıda bunların amaçlarına da değindik . Aramızda mimarlar odası yandaşı olup yıllardır beklemekten zararlaŕının olmasından hoşnut olanların varolmasıda çok ilginç.
4- Ben hiç emsal 1-2 geçtikten sonra Ankara Belediyesinde plana itiraz edip mimarlar odası veya ben 0.5 ve 3-4 katlı gecmesini istiyorum diye dilekçe vereni görmedim. Mahkemeye verende görmedim.
5- Mimarlar odası sevicilerinden ricam yerlerinden 1 emsal ve yukarı geçtiğinde plana itiraz ve mahkemete vermelerini rica edelim 0.50 den yukarı kesinlikle emsal verilmesin diye.
6- 25 binlik plan kartallar ve ismini dahi söylemek istemedigim firma tarafından bölgemizde yoğunluk arttırıldı 2015 yılında. İtiraz ve mahkemenizi göremedim. Daha sonra yer alındıysa o başka.

Misafir ead

9 ay önce - Pzr 17 Arl 2017, 02:41

bu hareketlerin sosyal sorumluluk hareketleri (!)olması mümkün değil sadece eldeki sopa belli yerlere kalkıp belli yerlere saklanıyor karşılık olarak ne kazanılıyor er geç çıkacaktır.

Misafir ce7

9 ay önce - Pzr 17 Arl 2017, 17:37

üst ölçekli planda olmamasına rağmen elbirliği ile yapracık sol tarafı törpüleyip toki turkuaz düzeyine getirenlere tebrikler.......

sayfa 107
« önceki   123 ... 106107108 ... 123124125   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet