Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Emir ERTEN

10 ay önce - Sal 04 Nis 2017, 07:31

Mersin Mezitli bilhassa İstanbul trafiğinden, kalabalığından bunalmış emekli kesim için biçilmiş kaftan. Hem deniz kenarı, hem de şehir ile iç içe. Sebze, meyve ucuz. Zaten çok tercih edilen bir yer. Gürültü pek yok.

Güzel sitelerde sıfır daire fiyatları çok makul. 200 bin ila 250 bin arası bulabilirsiniz.

hamdiozgun

10 ay önce - Sal 04 Nis 2017, 07:37

Mersin de nem sicaklik hastane ne durumda

Misafir 044

10 ay önce - Sal 04 Nis 2017, 07:38

izmire okumaya gitmiştim tekra marmara uniye döndüm çok eski berbat bir yer neden il demişler hayret

Misafir 6fc

10 ay önce - Sal 04 Nis 2017, 10:14

Mersin ile adana sıcaklık ve nemden dolayı iyi bir tercih olmayabilir tabi tercih meselesi ama sonuçta ikisi de akdeniz şehri

Emir ERTEN

10 ay önce - Çrş 05 Nis 2017, 03:56

Sadece Temmuz ve Ağustos ayları bunaltıcı. Kışın ılık. Soğuk sevmeyenler için bire bir. Mezitli hastane konusunda da iyi. Medikal park, ortadoğu ve Toros devlet hastanesi Mezitli polikliniği var benim bildiğim.

Bu arada Mersin'e geçen şubat ayında şehir hastanesi de açıldı.

Misafir 99f

2 hafta önce - Prş 08 Şub 2018, 20:01

İstanbul çatalcada oturmaktayim.köyüme temelli dönüş yapmak istiyorum.nereye başvurmam lazım. Gerekli evrak ne lazim.

Misafir 99f

2 hafta önce - Prş 08 Şub 2018, 20:07

Adım faik özkan. Istanbul çatalcada kendi evimde ikamet etmekteyim emekliyim.memleketim trabzon ilçesi sürmene karacakaya mahallesine evimi taşımak istiyorum.

kaan0703
2 hafta önce - Prş 08 Şub 2018, 20:19

ben 2001 de dayanamayip kacmistim zerre kadar pisman degilim..sartlar uygun olsa canakkale mugla kemer veya bati karadenizde akcakoca amasra sinop oncelikli tercih im olur..istanbuldaki emeklileri hic anlamiyorum ..onlarin yerinde olsam hemen bi tarafa kacarim

Burç

2 hafta önce - Prş 08 Şub 2018, 20:22

Kışları daha sıcak yerlerde (örneğin Antalya) oturmak isterim ama İstanbul'dan tümüyle kopmak zor. İnsan İstanbul'un trafiğini, kaosunu bile özlüyor.

UfukRaifoğlu
2 hafta önce - Prş 08 Şub 2018, 20:29

Abi bu işler o kadar kolay değil ya.İstanbul gibi Türkiye'deki paranın %75-80 inin döndüğü bir yeri bırakıp gitmek kolay değil.İstanbula alışan sakin bir yerde yapamaz.Ben de düz mantık bakıyorum herkesin İstanbul'u terketmesi lazım trafik kaos vs.Öyle olmuyor işte.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet