Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Vural Demir
1 yıl önce - Pts 03 Nis 2017, 20:32
Kahramanmaraş - Yeni Stadyum Projesi

Hanifi Mahçiçek Stadyumu,Antrenman Sahası, Gazinolar Ve Luna Park Yıkılarak Büyük Bir Tesis Yapılacaktır. Tesisin İçinde Antrenman Sahaları Ve Stadyum Bulunacaktır.

Proje alanı

(+)

Haydi bakalım hayırlı uğurlu olsun.Tam olimpik yüzme hahuzvu da bu alan içerisine yapılır diye düşünüyorum.Komple bir yapı olacak.Kapasite vb teknik detaylar paylaşıldıkça burdan açıklanacak.

En son Vural Demir tarafından Pts 03 Nis 2017, 21:00 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

ömerkose
1 yıl önce - Pts 03 Nis 2017, 20:49

Beklenen haber geldi çok Şükür, hepimize hayırlı olsun

Vural Demir
1 yıl önce - Pts 03 Nis 2017, 20:58

İleriye dönük en az 30 bin kişi kapasite yapılması lazım.Mevki olarak çok güzel konumda bence.Yer seçimi süper olmuş.2019 Kasım seçimlerine kadar bitirilir inşallah.

tilki123
1 yıl önce - Pts 03 Nis 2017, 21:07

Mevcut Hanefi Mahçiçek Stadı ortada kaliteli modern bir Stad şart. İnşallah Kahramanmaraşspor bu stad ve tesislerle Süper Lige çıkar.

En son tilki123 tarafından Pts 03 Nis 2017, 22:27 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Misafir e62

1 yıl önce - Pts 03 Nis 2017, 21:18

Lunaparkı niye yıkarsın ki..

Misafir 25d

1 yıl önce - Pts 03 Nis 2017, 21:21

Hayalim yeni halin adanaya gidişte solda kalan tarafına yapilmasidir. Yada onikişubatın yerine

ömerkose
1 yıl önce - Pts 03 Nis 2017, 21:30

O Lunaparkın ne gereği var sanki. Başka bir yer daha güzel yapılması için fırsat doğmuş oldu işte.

Ahmet373
1 yıl önce - Pts 03 Nis 2017, 21:31

Üzülerek söylüyorum ki hiç inanmıyorum böyle bir projenin yapılacağına. En azından kısa vadede. Keşke yapılsa da utansam..

Misafir 25d

1 yıl önce - Pts 03 Nis 2017, 21:35

Bende inanmıyorum ahmet bey. %70 ve üzeri evet çıkacak zaten maraşta adamlar niye yatırım yapsın boş yere.

Misafir 256

1 yıl önce - Pts 03 Nis 2017, 21:43

Nisan ayindayiz 1 nisan sakasi olmasin bu. Boyle bir proje varsa kacbin kisiliktir. Sivas,sakarya,malatya stadini gorunce insan hic yapilmasin istiyor bizim vekiller veya yetkililer takip etmeyecekse goruyoruz bu saydigim stadlarin halini nasil olacaklardi ne hale getirildiler. Birde takip edilen stadlara bakalim eskisehir,antep,izmit,samsun stadlari. Takip edilirse projelerde revizyona izin verilmesse super isler cikiyor yoksa ordan burda surdan kisarak,keserek stad diye garabetler ortaya cikiyor. Izmirde catisinda park olan bir stad vardi 20 kusurbinlik oyle catisinda park olan. Otoparklari yer altinda olan cevresi yesil mac gunleri ve diger zamanlarda vakit gecirecek guzel bir yapi olsa muthis olur. Yakin bir yerinede 6/7 bin kisilik kapali spor salonu,yuzme havuzundan olusan bir komplex yapilsa. Soyle stad,spor salonlari acik,kapali,antreman sahalarin dan olusan neyse fazla hayal kurmayalim pek cok sehir hayallerinde boguldu en iyisi dusunmemek. Projeleri mahvettiler.

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET