Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Gicik emlak piyasası
« önceki   123 ... 42434445   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 43
kill9bill
4 ay önce - Pts 06 May 2019, 10:41

İnsanlar burayı keşfetti, heryer dolmaya başladı derken bunun neresi hoşunuza gidiyor. Ben kavaklıda 10 sene önce hobi bahçesi yaptığımda kimse yoktu. Şimdi her yanımız hobi bahçesi doldu. İçlerinde konteynırlar, baraka evler var. İnsanlar evlerindeki işe yaramaz eşyaları bahçelere doldurmuşlar her yer hurdalık gibi. Bildiğin gecekondu mahallesi oldu ve ben bahçemi satıp daha sakin biryerden almak istiyorum. Herşey para rant değil. Hobi bahçesi kafa dinlemek içindir, huzur içindir.

Çubuk
4 ay önce - Pts 06 May 2019, 11:29

Evet yazılan yorumlar doğru bölgenin hobi bahçesi yoğunluğu artıyor hobi bahçesi anlayışı son bir yılda arkadaşın dediği gibi gecekondu affına dönen imar barışı ile çok çirkin bir hal aldı özellikle yeni yapılan hobi bahçelerinin devamı yok yol bahçe içinde bitiyor saçma sapan bir güzergah var bu iki resmi bunun için attım bir tarafta kavaklı köyünün hızla devam eden hobi bahçeleri diğer tarafta gicik köyünün hobi bahçeleri en büyük avantaj bölgenin yolları ve imar planının hazırlanmış olması

Kavaklı vb. Köyler

Gicik

Misafir ca7

4 ay önce - Cum 10 May 2019, 04:02

3 katlı hobi bahçesi mi oluyor? Bırakın Allah aşkına. İmarsız değil kardeş konut imarlı adalar var. Bilgin yoksa Altındağ Belediyesine gider sorarsın. Durumunda varsa gider 3 katlı binayı veya villayı dikersin. Milletin hobi bahçesine yönelmesi bölgenin daha biraz cesarete ihtiyacı olmasıdır. Adam gidiyor 40 kö uzağa villa yapıyor ama gelip merkeze 20 km uzaklığa yapmıyor. Çünkü bilinmiyor burası. Son 2-3 senedir çok kıpırdanma var. Vatandaş yeni yeni öğrendi. Hafta sonu gittim her yer çevrilmiş. 10 metre genişliğinde yol açılmış. Çevre yoluna bağlantı yapılıyor. Yakında bitecek. Yani artık almak istesekte alamayız bir zamanlar 100 TLye satılan imarlı yerleri. Hayırlısı bakalım

marsabil
4 ay önce - Cum 10 May 2019, 09:24

Uzunburun hobi bahçelerine yapılan çevre yolu bağlantısından gicik e yeni bir yol mu açıldı? bu 10 m genişliğinde yol nerede kalıyor

kill9bill
4 ay önce - Cum 10 May 2019, 10:46

Uzunburunda imarlı arsaları m2 si 500-600 hatta 700 TL den satıyolar. Gözlerime inananmadım. Burası Altındağ, Emsal 1,25 ve klasik parsel. Benimde bölgede yerim var ve değerlenmesi benimde işime gelir ama bir bölge gereğinden fazla şişiyorsa daha sonra bunun acı sonuçları olur. Emlakçılar milletin aklına girmiş şişirip şişirip ilan vermişler ama böyle giderse birkaç sene içinde buradan arsa alanlar tepetaklak olurlar.

Ali74
3 ay önce - Prş 23 May 2019, 13:56
Giçik

Arkadaşlar gicikle ilgili gelişmeler nedir. Yol baglantısı ne durumda bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim

kill9bill
3 ay önce - Sal 28 May 2019, 10:15

Şu anda Ankara genelinde çalışmalarda yavaşlama ve durgunluk var. Muhtemelen yeni başkan ve ekibi bir fizibilite çalışması yapıyor. Büyükşehirin maddi durumunu göz önüne alarak mali durumları toparlama adına fayda-maliyet analizi yapıp elzem işler için bütçe ve işgücü aktarımı yapıp, (kendi bakış açılarına göre) aciliyeti olmayan işleri erteleyebilirler. Bu normal bir durum. Kim kazansa bunu yapacaktı. Birkaç ay sonra belediye faaliyetlerinin hızlanacağını düşünüyorum.

Ali74
3 ay önce - Çrş 29 May 2019, 22:55

Ülke genelinde bir duraklama var. İnşallah yönetme vazifesi verilenler halkın yararını kendi faydalarının önünde tutarlar.
Evet gicik önemli bir yer bence. Kısmet hayırlısı olsun. Allah utandırmasın bizleri her türlü haramdan korusun

marsabil
3 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 15:45
Çevre Yolu Bağlantısı

Belediye Karapürçek bağlantısına dair tweet attı.

kill9bill
3 ay önce - Pts 17 Hzr 2019, 16:09

Çalışmalar uzun zamandır durma seviyesindeydi. Yakın zamanda bölgeyi gören var mı?

sayfa 43
« önceki   123 ... 42434445   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet