Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
lord of the city
8 ay önce - Pzr 26 Mar 2017, 16:03
Sivas Yeni Kızılırmak Köprüsü

fikir projesi yarışması sonuçlanalı epey oldu.Bu başlıkta proje ve sürecini paylaşmak doğru olur diye düşündüm.Yeni köprümüz hayırlı uğurlu olur inşallah. Allah kaza bela göstermeden yapıp bitirmeyi, milletimizinde kullanmasını nasip etsin...

lord of the city
8 ay önce - Pzr 26 Mar 2017, 16:09

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Cemoli D18
8 ay önce - Pzr 26 Mar 2017, 17:41

fantasik

kürşad58
8 ay önce - Pzr 26 Mar 2017, 19:11

Yapımı ne zaman başlayacak bilgisi olan varmı?

suleyman sivas
6 ay önce - Cmt 10 Hzr 2017, 11:34

bir gelisme varmi

eyup58
6 ay önce - Cmt 10 Hzr 2017, 23:43

Bayramdan sonra ihaleyi alan firma çalışmaya başlayacakmış...

Merter Taşkın
6 ay önce - Cmt 10 Hzr 2017, 23:52

Köprü tasarımı muazzam!!

UğurSarissa
6 ay önce - Pzr 11 Hzr 2017, 10:29

Alıntı:

Bayramdan sonra ihaleyi alan firma çalışmaya başlayacakmış...

Eyüp bey benim bildiğim bayramdan sonra yeni Karşıyaka köptüsünün yapımına başlanacak

58dk
6 ay önce - Pzr 11 Hzr 2017, 12:39

Şuan bu gibi projelerin başlayıp birbiriyle yarışması gerekmezmi, valla anlamıyorum bu sivas belediyesinin ne yapmak istediğini. Ya gerektiği gibi çabalamıyorlar, ya kapasiteleri yok büyük düşünemiyorlar yada aşıyor bu projeler hali hazırdaki personeli. Valla sivasın vitesi 6 ya takması gerekir tamam bişeyler yapılıyor ama her şehire hatta bazı ilcelere en az sivasa yapılanlar kadar projeler yapılıyor o yğzden sivas belediyesi ve önde gelenlerin büyük projeleri hayata geçirip sivasın atılım yapmasını bekliyorum, bune ya her projeye şu gün başlanaca, başladımı, noldu sanki dalga geçiliyor😡

frmlone58
6 ay önce - Çrş 14 Hzr 2017, 00:33

Yeni karşıyaka köprüsünün yapım ihalesi yapıldı ve yer teslimi yapıldı, lakin RTE bulvarı üzerine yapılacak olan bu köprünün yapım ihalesi bildiğim kadarıyla henüz yapılmadı.. Umarım bu sezon bu köprü de baslar ve ikisi beraber biter..

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET