Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Antalya - Uçaktan Çekilmiş Fotoğraflar
« önceki   1234 ... 353637   sonraki »

ANA SAYFA -> ANTALYA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
Halil
15 yıl önce - Pzr 04 May 2003, 04:11

Arkadaslar,, burda dogustan antalyali kardesiniz var siz neleri tartisiyorsunuz
Burasi Antalya limani ve arapsuyu bolgesi,, yani Konyaalti 17,18. plajlari..
Bu resim baya eski galiba.. Gorunen ilk dagin uzerinde Tunektepe, diger adiyla doner gazino gozunuze carpacaktir. O tepeden inanilmaz bir Manzara var. Ancak simdilerde zengin zuppelerin ruslari goturdugu bir yer haline geldi.. O tepede 100 odali bir otel var dikkatinizi cekerim.. ve kac senedir bir teleferik yapamadilar gitti...

Emre_meyavuz
15 yıl önce - Sal 06 May 2003, 00:15

Gedizz resim gercekten harika,

BU arada Halil ailem Adanada oturmasina ragmen aslen Antalyaliyiz. Demek sende Antalyalisin.

Halil
15 yıl önce - Sal 06 May 2003, 15:05

Vay Hemso Ben hakiki Antalyaliyim. Dogma, buyume, gelisme ve sonuc . .
Esasen Cerkez' iz bz. Korkutelide bir cok Cerkez koyu var bilirsin belki. Sen neresindensin Antalyanin. ben Isiklardayim, fevzi Cakmakta daha dogrusu. Stadin hemen karsisi. Mutlaka beklerim. gerci su an Isvicredeyim ama

Emre_meyavuz
15 yıl önce - Sal 06 May 2003, 17:00

Halil benim babam Elmalidan annem de Artvin Arhaviden (Laz) gerci ben hic orada yasamadim ama hersene babam oraya gotururdu bizi. Yani senin gibi harbi Antalyali degilim ama orayla da baglantim var

Bu arada kaleci Rustu'de Korkutelinden oyle degil mi? SEnde de var mi panterlik ?

Halil
15 yıl önce - Sal 06 May 2003, 19:25

Elmali demek. Korkutelinin dibi valla. e sende has Antalyaliymissin canim. Simdi Antalyada oturanlarin %70 inin Antalyayla alakasi yok.
Rustu Kucuk koylu. Biz ailecek iyi taniriz onlari
Cidden, saka yapmiyorum.
Ben de iyi kaleciyimdir. demekki oralarin suyunda var bisey
Ama yayla da superdir. meyve,sebze et mukemmeldir. ve yedigin hic birsey dokunmaz. Sis kofte piyazi iyi bilirsin sen meyyavuz. Antalya disinda Turkiyede hic bir yer yapamaz Piyazi. Onun tadi tereturundadir. tahinli ve cevizli.
Diger sehirlerde piyaz dedinmi millet haslanmis fasulye,sogan,yumurtadan ibaret saniyo.
Nasil canim cekti simdi

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 353637   sonraki »
ANA SAYFA -> ANTALYA