Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir'in yeni yatırımlık yerleri neresi olur?
« önceki   123 ... 168169170171172   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 169
Misafir d23

1 ay önce - Sal 23 Oca 2018, 20:10

Ben bir şey sormak istiyorum, bir bölge için projelendirme yapılmış, kurum görüşleri alınacak, sonra da hem ilçe hem Büyükşehir meclisinden geçecek demek ne demek?

Yani kurum görüşü ?
Ve görüş olumlu ise diğer süreçlerin akıbeti ve tahmini süresi ?

Bilgisi olanlar cevap verirse mutlu olurum, iyi akşamlar

Nusret Fatih
3 hafta önce - Pzr 28 Oca 2018, 23:52
bandırma

merhaba arkadaşlar.benım ilk mesajım.bursada geçen tartışmayı okudum.balıkesir için de açılması iyi olmuş konunun.ama kimse bandırmadan bahsetmemiş...
bandırmada organize sanayi yeri belli değil ama büyük yatırım şirketlerinin ve bazı holdinglerin şirinçavuş-hıdırköy civarlarından 4-5 yıldır arsa topladıklarını duydum. özellikle metal sanayiiyi bu taraflara kuracaklarmış. bölgeden detaylı bilgisi olan var mı_?karacabey ile bandırma arasından arazi alınır mı sizce? bu şirinçavuş- hıdırköyden daha makul bir yatırım mı olur?

yusuf215
3 hafta önce - Çrş 31 Oca 2018, 09:44
paşaköy imar çalışmaları

Paşaköy imar planı kurum görüşlerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://medsah.com/haberler-Balikesir-Altieylul-Pa ...Gorusleri-

Misafir 68c

3 hafta önce - Çrş 31 Oca 2018, 09:53

Bu mesaj ilginç oldu işte, aylar önce birilerine Bilgi sahibi değilsiniz ama fikir sahibisiniz diye kızmıştım, sorum Paşaköy dü. Ben aynı kişiyim arkadaşlar, kastettiğim bu idi, adam sitesine belediyeden belge doğrulama kodu koymuş, fikir alayım dedim, belki yatırım düşünürüz diye, 3-5 çok bilmiş, kapalı bölgeye varını yoğunu yatırmış adam bize bu mevzuyu konuşturmadı bile hadi bakalım şimdi hepimiz arkasından el sallayalım

Misafir 141

3 hafta önce - Prş 01 Şub 2018, 20:34

kapalıalan ile ilgili çalışmalar yapıldıgı haberler geliyor

sayfa 169
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 168169170171172   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler