Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 200
zazuu
2 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 16:16
prestij hayat

prestij hayat d blok bahçe katından almış olduğum daireyi satıyorum. ilan numarası 514972382 ilgilenenler benimle irtibata geçebilr

Misafir b7b

1 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 18:48

Acaba fiyatlar guncellendi mi arkadaslar?
Son bes gun, son uc gun diye reklamlar yapiliyordu

Misafir fc5

1 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 20:21

O son gün vade farkı içindi sanırım

Misafir fc5

1 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 20:58

Yanlış ifade etmişim vade farkı diye 0,69 faiz oranı içindi son gün sanırım

Misafir 6c4

1 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 22:37

Fiyat listesi olan var mı?

Misafir 7a8

1 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 00:08

Misafir 767
Fiyatları belirleyen %50 proje ise %50 de lokasyondur. Yani panayir ve doganevler varoşlarının dibinde ulaşım imkanlarının kısıtlı olduğu yerle çevresi nezih modern ve ulaşım problemi olmayan yerler aynı fiyatta olmaz zaten.

Sayın kullanıcı varoş dediğin yerleşim yerinde yaşıyorum ama senin gibi zihniyetlerinin içinde de yaşayacağım içinde tiksiniyorum şuan, insanların yaşadıkları yerleri eleştirmek size kalmamıştır. Öncelikle adam olmayı öğrenin ondan sonra insanların yaşam yerleri hakkında bilgi sahibi olmadan da konuşmayın !!!

Misafir cc6

1 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 08:09

Sayin 7a8 cok haklisiniz, kirici olmadan konusmaliyiz. Kucumsuyorsan almazsin, bu sayfaya girmezsin. Gelip bu sayfada konusup kendinizden nefret ettirmeyin. Nerde, nasil konusulmasi gerektigini bazen hatirlatmak gerekiyor.
Bu bolge gelisen bir bolge. Zaman bizleri hakli.vikaracaktir. iki uc yil sonra asgari iki uc bin ailenin, yedi sekiz bin kisinin daha yasayacagi bu bolgeye her turlu imkan gelecektir. Musterih olun. Her soylenene de kulaklarinizi tikayin.
Kimsenin de bu sayfayi boyle olumsuz seylerle mesgul etmemesini rica ediyorum. Gelismelerden haberdar edelim birbirimizi

Misafir 99d

1 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 11:34

Bölgenin gelişmesi; sadece bakyapı vb projelerin yapılmasıyla olmaz, bölgede yapılaşmayla birlikte oluşacak nüfusun ihtiyaçlarını karşılayacak imkanlarında oluşması gerekir (bulvarlar, dükkanlar, cafeler, avm.ler, yeni yollar ve kavşaklar, toplutaşım imkanlarınn gelişip artması ve diğer sosyal faaliyet imkanlarının bölgeye gelmesi...

Ayrıca bölgeye yerleşen insanların gelir ve sosyal durumları o bölgenin değerini etkileyen diğer bir unsurdur, üst tabakanın yerleştiği yerler her daim yüksek pirim yapar ve pahalı olur.

Misafir 75d

1 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 13:36

Pazartesi günü satış ofisindeydim kreş konusunu sordum ocağı konusunda kesin konustular

Misafir 75d

1 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 13:49

E bloktan daire satın alan varmi

sayfa 200
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet