Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Bakyapı'nın yeni projesi:Prestij Hayat
« önceki   123 ... 188189190191192193   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 189
Misafir 6c7

1 hafta önce - Cum 01 Arl 2017, 19:30

Gerekirse dava ederim bakyapının istediği parayı hatta çok daha fazlasını avukatlara harcarım ama yinede spor aletleri için para ödemem hakkımı da sonuna kadar ararım böyle saçma bi şey olmaz oldu parke parası klozer parası duşakabin parası da istesinler bari :s

mstf444
1 hafta önce - Cum 01 Arl 2017, 22:52

tapu devrinde de 250 - 300 tl gibi bir fazla para alma söz konusuydu. İlk yıl vergiyi bakyapı ödüyormuş da yok bilmem neymiş de.. Yazık gerçekten yazık. Bu kadar amatörler işte. Ben sözleşmeye bakarım. Öyle beyaz eşya gibi oldu bitti olmayacak bu sefer.

Misafir 949

1 hafta önce - Cmt 02 Arl 2017, 02:51

Öyle bir para yok müşteri temsilcileri söyledi.yazili belge vermediler.ve sözleşmede yazmıyor.rahat olun isteyemezler.kimsede vermez.o beyaz eşyada yedik bikere 8-9 bin aldılar.guzel şeylere bakın önce bı isteklerimiizi yapsınlar.diafon beyaz eşya 2019 model olmalı.cunku alırken son model dediler.en eski model koycaz demediler...duzeltirler diye ümit ediyorum sürpriz yapsalar mesajla biraz kurtarırlar imajlarını.

Misafir 271

1 hafta önce - Cmt 02 Arl 2017, 09:10

Her sey son model dediler satista...
Goruntusuz diafon mu kaldi?
- Katlar arasi ses gecirmezligi saglamak icin parke
alti ses yalitimi olmali
- Ortak duvarlarda ses yalitimi olmali.
- Diafon kesinlikle goruntulu olmali.
- Beyaz esyalar makul olmali.
- Mutfak kapisi belirtildigi uzere surgulu olmali.

Bunlar, ozel istedigimiz seyler degil. Olmasi gerekli seyler. Ki yapilacagina inaniyorum. Cunku istisnasiz herkes bunu istiyor.

Trademan16
1 hafta önce - Cmt 02 Arl 2017, 11:22
Eksikler

En temel olması gerekenler , görüntülü diyafon ve beyaz eşyaların iyileştirilmesi. Kendi adıma bunların yapılması içimi rahatlatır . Bunları karşılamak da çok zor olmasa gerek.

Misafir 6c7

1 hafta önce - Cmt 02 Arl 2017, 14:31

arkadaşlar böyle isteklerimiz varsa burdan yazmak nafile oturduğumuz yerden olmaz gidip birebir yüz yüze iletmemiz gerekir isteklerimizi taleplerimizi burdan istediğimiz kadar yazalım boş bi işe yaramaz

Misafir 271

1 hafta önce - Cmt 02 Arl 2017, 21:47

6c7
Burada yazdigimizla kalmiyoruz, firmaya iletiyoruz zaten. Oraya ilettiklerimizi burada PAYLASİYORUZ

Misafir d9f

1 hafta önce - Cmt 02 Arl 2017, 22:30

paylaşıyorsanız çok sevindim böyle komşularım olduğu için

Misafir e87

1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 15:33

Optimumda da görüntülü diafon yok arkadaşlar 1-2 yıl sonra bu teknoloji daha da geri kalıcak ve evlerimize taşındığımızda 1-2 yıl sonra para verin diafonları değiştiricez dicekler ucu yine bize dokuncak birlik olup bu konuyu çözebiliriz diye umuyorum

Misafir 031

1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 16:14

misafir e87 kardeşim kimse birlik olmuyor.buraya boş boş yazıyoruz.kimse öncülük edemiyor.daha önceki sayfalarda yturap bey yazmıştı.prestij modern de peyzajın gelen talepler üzerine değiştirildiğini.optimuma ilave kapalı otoparkta talepler üzerine oldu.hayat projesinde ciddi tutarsızlıklar var.bence bu problemler daire tesliminde daha ciddi yaşanacak gibi duruyor..

sayfa 189
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 188189190191192193   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet