Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Bakyapı'nın yeni projesi:Prestij Hayat
« önceki   123 ... 187188189190191192   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 188
Misafir 213

1 hafta önce - Prş 30 Ksm 2017, 16:31

Şimdi kullanmadığım sosyal tesisin parasını ödetecek değiller herhalde değil mi madem 2 etaptan sonra açılacak o zaman başlasınlar aidatın büyük bölümünü öyle saçma şey olmaz bana saçma geldi daha doğrusu

Misafir c0d

1 hafta önce - Prş 30 Ksm 2017, 18:17

Ekstra spor malzemesi yada farklı ihtiyaçlar için para alinmicak söylendi.m
Temsilcileri.elk.su abonelik sadece.sozlesmedede yazmıyor.beko firması jest yapsın .zaten kakaladilar bize b.esyalari.

Misafir 56e

1 hafta önce - Prş 30 Ksm 2017, 22:28

Arkadaşlar şikayet var sitesine bir bakın 70 tane şikayet var bakyapi hakkında..bunların yarisi ciddi problemler.firmayi kötülemek istemiyorum.mesela metre kare olayı geçiyor.bizde yaşadık aynı şeyi.diğer şikayetleride yaşıyoruz ufak tefek.bu ilave para olayida var sitede.teknoloji caginda yasiyoruz.ınsanlar bunları okuyunca suphe duyuyor..

Misafir 6c7

1 hafta önce - Prş 30 Ksm 2017, 23:05

misafir 56e baktım siteye baktıkça psikolojim bozuldu :/ yani satış temsilcilerinin beyaz eşyalarla ilgili sıkıntımızı dile getirdiğimizde evler alt orta ve üst sınıf diye ayrıldığını bizim projenin de orta sınıf diye geçtiğini o yüzden bu beyaz eşyaları kullandıklarını söylemesi tedirgin etti sanki biz evleri bedavaya almışız gibi :s ne yani o zaman bizim evimiz onların gözünde orta sınıf diye orda yazan sorunları biz de mi yaşıyacağız :/

Misafir 5bd

1 hafta önce - Cum 01 Arl 2017, 08:11

İstanbul daki projelerinde,evlerin teslimi sırasında 3+1 171 m evleri icin yaklaşık 4000 tl civarı ödeme aldılar.İskan parası, demirbaş alımı,doğalgaz abonelik vb ödemeler toplami

Misafir 012

1 hafta önce - Cum 01 Arl 2017, 08:49

prestij modern in giriş katında pano da her bir daireye düşen ödeme parası ilamı vardı akrabam orada oturduğu için dikkatimi çekmişti 2000- 2500 tl civarı bir şeydi ona düşen ve abonelik parası değildi bu bildiğim kadarı ile çünkü uzun zamandır oturuyorlardı orada... şu an kalkmış olabılır çünkü bu yazın gördüğüm bir şeydi...

Misafir 3c0

1 hafta önce - Cum 01 Arl 2017, 17:06

başında kandırdıkları yetmiyor m2 beyaz eşya kış balkonu sürgülü balkon kapısı vs birde sonunda mı yolacaklar bizi o parası bu parası adı altında tebrikler bak yapı gün geçmesin ki yeni bir gıdıklama görmeyelim.

Misafir cf3

1 hafta önce - Cum 01 Arl 2017, 18:22

Şimdi prestij modernde oturan bi tamıdığımda karşılaştım ve memnun musunuz herkes olumsuz şeyler yazıyo dedim çok memnunuz demirtaştan daire aldık onu satıp paramızı biraz yükseltip bakyapının başka projesinden ev alcaz yine dedi her şeyi kaliteli ve güzel dedi arkadaşlar içinizi ferah tutun

Misafir a4b

1 hafta önce - Cum 01 Arl 2017, 19:02

Tapuları teslim ederken bu yılın emlak vergisini bakyapı ödedi siz ödemeyeceksiniz demediler mi ayar oldum alınan ilk yıl alıcıya emlak vergisi olmaz dedim bakyapı neyi Ödemiş bir göreyim deyince adamın suratını kızarmıştı kimi kandırıyorsunuz adam gibi işinizi yapın aldığınız paranın hakkını verin temsilcilerinizle beraber laf kalabalıklığı ukalalık yapmayın işinizi yapın insanlar işinizle övsün sizi vazgeçmek isteyen insanların parasını 6 ay sonra kesinti yaprak kredi kapma cezası kesilerek mağdur etmeyin insanlar size güvendi birikimlerini buraya yatırdı

bykef
1 hafta önce - Cum 01 Arl 2017, 19:05

Olumlu düşünen de olacaktır olumsuz fikirleri olanda elbette. Fakat iletişim, memnuniyet anketi , talepleri değerlendirme bu kadar mı zor benim anlamadığım bu. Üç beş bin liralık ürün aldığım firmalar yazdığım bu konularda iletişime geçerken burada sorulara bile çelişkili eksik v.s. yanit alınabiliyor. Benim pek bir beklentim yok açıkçası artık, sözleşmeye uyulsun yeter..

Henuz evi almadan yukarıda bahsi geçen para isteme konularını okumuştum o web sitesinde yeni değil yani, fakat devir kimin gücü kime yeterse devri arkadaşlar,insanlar ödüyorsa bunlar da istiyor demek ki. Şimdi bu konular için erken ama öyle bir durumda kararlı duruş gösterip hukuken gereğini yapmak gerekiyor..

Hadi gelsinler, benden anahtar, ayak bastı, spor aleti, iskan masrafı v.s adı altında para istesinler ben sokaktan toplamiyorum parayı. Net söylüyorum, abonelik ücreti dışında tek bir kuruş çalışmaz benden.Firma siz de okuyun buraları ona göre aksiyon alın.Müşterilerinize sessiz kalmayın..

Selametle,

sayfa 188
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 187188189190191192   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet