Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Haldun Turan

9 ay önce - Sal 28 Şub 2017, 20:36
İzmir Bornova Belediyesi Atatürk Spor Kompleksi

1-4 mart tarihleri arası Bornova Belediyesi Atatürk Spor Komplekssinde yapılacak olan Kadınlar Basketbol Türkiye Kupası 8'li final maçları öncesi bugün salonu ve antreman yapan takımları görmeye gittim.

Otogarın karşısındaki Point Bornova'nın hemen arkasındaki spor salonu göze hoş görünüyordu.

2500 kişi kapasiteli salonun açılalı 1 yıl olmuş.

https://bornova.bel.tr/ataturk-kapali-spor-kompleksi/

2.ligde lider durumda olan Bornova Beckerspor şampiyon olacak inşallah ve seneye İzmir'in de kadınlar süper liginde takımı olacak.

Fenerbahçe başta olmak üzere Galatasaray ve diğer takımları bu güzel salonda izleyeceğiz kısmetse.

Yarın Fenerbahçe'nin Hatay ile oynayacağı maça gidiyoruz ve o maçtan fotolarım olacak doğal olarak.

Ama startı bugün çektiğim fotoğraflarla veriyorum.

Fotoğraflarda Mersin,Hatay ve Yakın Doğu Üniversitesinin antremanları var.

Fenerbahçe kızları da geldi ama onları sonra paylaşacağım

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Pembe tişörtlü Hatay'ın azman Amerikalısı Courtney Paris

(+)

(+)

Yakın Doğu Üniversitesi'nin çalıştığı ufak salon.

(+)

(+)

Haldun Turan

9 ay önce - Sal 28 Şub 2017, 23:53

Kadınlar Basketbol Türkiye Kupası 8'li final yarın başlıyor bu salonda.

Fenerbahçe antreman yaparken çektiğim fotoğraflardır.

(+)

(+)

(+)

(+)

Ayşe Cora

(+)

(+)

İzmir’in ev sahipliğinde 1-4 Mart tarihleri arasında düzenlenecek PTT Kadınlar Türkiye Kupası’nın basın toplantısı, Bornova Atatürk Spor Salonu’nda yapıldı.

Türkiye Basketbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Beşok, doğup büyüdüğü Bornova'da açılan ve kendi adı verilen spor salonunun açılışına katıldı.

Komplekssin içindeki ufak salon burası

Hüseyin Beşok'un ismini görmüştüm girişinde.
Alıntı:
Oyunculuk döneminde Türk Basketbolu'nun yetiştirdiği en önemli oyuncular arasında gösterilen, halen Türkiye Basketbol Federasyonu Milli Takımlar ve Liglerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyeliği görevini yürüten Hüseyin Beşok, doğup büyüdüğü Bornova'da, adı verilen spor salonunun açılışına katıldı.

Türkiye Basketbol Federasyonu CEO'su Ömer Onan, Milli Takımlar Direktörü Haluk Yıldırım, A Milli Erkek Basketbol Takımı Menajeri Kerem Tunçeri, Bornova Belediye Başkanı Atilla Olgun, TBF yetkilileri, basın mensupları ve basketbol camiasından önemli isimlerin katıldığı açılış töreni, PTT Kadınlar Türkiye Kupası Basın Toplantısı'nın hemen ardından yapıldı.

Beşok, açılış öncesi yaptığı konuşmada emeği geçen herkese teşekkür ederek ''Doğup büyüdüğüm Bornova'da böylesine takdir görmek mutluluk ve onur verici.

Ümit ediyorum bu salon, Türk basketbolunun yeni yeteneklerinin yetişmesinde de önemli rol oynayan, değerli bir spor merkezi olacaktır. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum'' ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Basket Dergisi

Haldun Turan

9 ay önce - Çrş 01 Mar 2017, 22:40

Kadınlar Basketbol Türkiye Kupası 8'li final maçları bu cici salonda oynanıyor.

Bugün son çeyreğini izlediğim Agü-Mersin ve tamamını izlediğim Fenerbahçe-Hatay maçında çektiğim fotoraflara başlıyorum

İlk fotoğraf Agü'nün Mersin'i yendiği maçtan.

Diğerleri Fenerbahçe'nin Hatay'ı 71-61 yendiği maçtan

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Maç başlıyor hava atışı

(+)

Ayşe Cora faul atışlarının 2'sini de sokmuştu

(+)

(+)

(+)

(+)

Anastasiya Verameyenka faul atışı atarken

(+)

(+)

Fenerbahçe kazandı ve maç sonu

(+)

(+)

(+)

(+)

Attığı 28 sayıyla maçın en değerli oyuncusu seçilen Quigley ödülünü Hüseyin Beşok'un elinden aldı

(+)

(+)

Misafir 68d

9 ay önce - Prş 02 Mar 2017, 11:09

Bilet i spor salonundan alabiliyomuyuz +biletler kac para

Haldun Turan

9 ay önce - Cum 03 Mar 2017, 02:08

Salonda gişe var ve 10 lira.

Final maçına gidebilirsiniz.

Fenerbahçe-Agü Türkiye Kupası yarı final maçında çektiğim fotoğraflardır.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İZMİR