Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Konya Teknik Üniversitesi
« önceki   1234 ... 141516   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
Halit Turan
7 ay önce - Çrş 21 Şub 2018, 14:40

Alıntı:

İyide zaten çok uzun zamandır Bursa’da teknik üniversite var ki..

Ben de -di'li geçmiş zaman kullandım zaten.

...... kurumlar dedim.

Misafir cfb

7 ay önce - Çrş 21 Şub 2018, 19:26

Vatandaş ktü,nün makinası,inşaatı otdünün sıralamasında kaçıncı sırada olduğunu araştır ondan sonra erzurumdaki,trabzondaki üniversteyi küçümse.Sizin kurulacak üniverstenizde ktü mezunu hocalar ders verecek büyük ihtimal

turkoman
7 ay önce - Çrş 21 Şub 2018, 20:57

Alıntı:
Vatandaş ktü,nün makinası,inşaatı otdünün sıralamasında kaçıncı sırada olduğunu araştır ondan sonra erzurumdaki,trabzondaki üniversteyi küçümse.Sizin kurulacak üniverstenizde ktü mezunu hocalar ders verecek büyük ihtimal

Hadi oradan cahil. Al bak inşaat mühendisliğinin bu yılki sıralamalarına ; https://www.bilgenc.com/insaat-muhendisligi-2018- ...alamalari/

Kto Karatay Üniversitesi dahi sonradan kurulmuş bir üniversite olarak Ktü'yü geçmiş

Al bak bu da makine mühendisliği taban puanları, Selçuk Üniversitesi teknik üniversite olmadığı halde önde; https://www.basarisiralamalari.com/makine-muhendi ...-puanlari/

Trabzon'da üniversite olduğuna dua etmiyor da adam Ktü'yü övüyor. Sanayinin olmadığı bir köye gidip teknik üniversite açarsan ortalıkta gezen bir alay mezun işsiz laz mühendis görürsün doğal olarak...

Ercan Dikmen
7 ay önce - Prş 22 Şub 2018, 14:41

İnşallah çabuk kabul edilirken ve açılış hızlı gerçekleşir

Misafir 4ec

7 ay önce - Prş 22 Şub 2018, 18:48

Ktü,nün makinası otdü,nün sıralamasında türkiyede üçüncü sırada,senin taban puanın zirve olsa ne yazar.Ktü inşaatı zaten bilenler biliyor anlatmaya gerek yok.Beğenmediğin ktü,deki hocalar konyalı iş adamlarına teknoloji satıyor,senin dünyadan haberin yok.Teşekkür edeceğine kibirleniyorsun üstelik.

turkoman
7 ay önce - Prş 22 Şub 2018, 19:38

Alıntı:
Ktü,nün makinası otdü,nün sıralamasında türkiyede üçüncü sırada,senin taban puanın zirve olsa ne yazar.Ktü inşaatı zaten bilenler biliyor anlatmaya gerek yok.Beğenmediğin ktü,deki hocalar konyalı iş adamlarına teknoloji satıyor,senin dünyadan haberin yok.Teşekkür edeceğine kibirleniyorsun üstelik.

İspatla da gel kardeşim. Ne saçmalıyorsun?

Misafir 0dc

7 ay önce - Cum 23 Şub 2018, 07:16

Otdü enformatik enstutüsü URAP laboratuarı tarafından yapılan üniversteler dünya genel sıralaması ve bilim alanı sıralaması.Son beş yılın akademik perfonmansı ktü inşaat dünyada 305. türkiyede 3. ..... ktü mühendislik dünyada 774. türkiyede 10. ...........tıp ve sağlık dünyada 902. türkiyede 19..........ktü makina dünyada 417. türkiyede 3. sırada .İnternetten yazınca herşey çıkıyor ama sen bulamıyorsun herhalde

Misafir c63

7 ay önce - Cum 23 Şub 2018, 08:35

Bide mezun olan insanları laz,çerkez diye nitelemen ayıp hem trabzon nufusunun büyük yüzdesi türktür lazistan eyaleti oftan öteye başlar

turkoman
7 ay önce - Cum 23 Şub 2018, 11:05

Ya kardeşim bi yürü git işine. O yüzden mi başarı puanı düşük ve öğrenciler teknik üniversite olduğu halde Ktü'yü değil de Selçuk Üniversitesi'ni tercih ediyorlar?

Ktü'deki öğrenciler makine sanayi adı altında Trabzon'da hangi firmalarda uygulama yapabilirler bana bunu anlatsana? Kaç kuruşluk inşaat sektörü var sizin köyünüzde, nasıl binalarda uygulama yapıyorlar?

Teknik üniversite deyince akla; kimya, ziraat, biyoloji, çevre, mimarlık gibi alanlar da geliyor. Bu alanlarda senin köyün, metropol, sanayi ve tarım şehri olan Konya'dan hangi alanlarda üstün? Yani Konya, Adana, Kayseri, Gaziantep gibi sanayi şehirleriyle mukayese etme lütfen. Uyduruk başarı puanı diye de istatistiklerle gelme. De ki bak benim bölgemde şu şu sanayi öğrenciler açısından çok güzel uygulama alanı olur de. Trabzonlu Trabzon'da durmuyor sanayinin, tarımın, iş kollarının yokluğundan, milleti ne diye oraya çekmeye çalışıyorsun anlamadım

Levent Murat Çevre
7 ay önce - Cum 23 Şub 2018, 11:15

Bana göre ismi Konya Teknik Üniversitesi değil Mevlana Teknik Üniversitesi olması gerekirdi. Nerede okuyorsun METÜ de ...

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 141516   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET