Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Diyarbakıra dev park
12345   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
satkan21

1 yıl önce - Pts 13 Şub 2017, 09:00
Diyarbakıra dev park

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla'ya Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin Diyarbakır Hamravat'da yapacağı parkla ilgili teknik bilgiler sunuldu. Toplam 378 bin metrekare alana kurulacak olan rekreasyon alanıyla şehir nefes alacak. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park, Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanlığı ilk etapta 115 bin metrekare alanda çalışma yapacak.

meshan21

1 yıl önce - Sal 14 Şub 2017, 01:46

Hamravat derken tam olarak neresi oluyor??

Misafir 30e

1 yıl önce - Sal 14 Şub 2017, 01:53

kocaeli niye diyarbakıra park yapıyor

Misafir 4b4

1 yıl önce - Sal 14 Şub 2017, 01:54

başlıkta içerik yok bilgi yok ayrıca başlığı büyük harfle yazana ödül mü veriyorlar sitenin ahengini bozmayalım ilk harf büyük diğerleri küçük olmalı

Misafir 638

1 yıl önce - Sal 14 Şub 2017, 02:20

Diyarbakırlılar yanlış anlamayın diyarabırı gördüm gezdim sevdim ama bu sitede diyarbakır başlıkları açılınca en büyük dev en çok gibi ifadeler kullanmayın itici oluyor

serkann21
1 yıl önce - Sal 14 Şub 2017, 08:42

Neden itici olsun? Yani en büyükler veya en çoklar Diyarbakırda olamaz mı?

satkan21

1 yıl önce - Sal 14 Şub 2017, 09:06

Arkadaşım öncelikle haberi kopyala yapıştır yaptığım ve haber başlığı bu şekilde olduğu için bende başlığı böyle açtım, ikinci olarak kayyum belediyesini desteklesin diye Kocaeli Büyükşehir Belediyesinden yardım alınıyor bu sebeple Kocaeli işbirliği ile bu park yapılıyor. Üçüncü olarakta Hamravat civarı ama tam olarak nerede yapılıyor onu bende çok ayrıntılı bilmiyorum. İyi forumlar herkese...

Misafir 907

1 yıl önce - Sal 14 Şub 2017, 13:36

Stadin yapildiği arazi değilmi?
Oraya zaten eski belediye cok buyuk bir kentormani yapiyordu. 30000 civari fidan dikilmişti. Askeri topçu tesisi gibi birşey yapilacak denilerek durduruldu. Eger orasiysa artik bunlar sacmalamaya basladilar. Cunku zaten hali hazirda var olan projeleri kendileri yapiyormuş gibi sunmaya basladilar. Daha düne kadar engelledikleri butun projeleri bugun yapima sunuyorlar. cok ilginç gercekten .

Misafir 172

1 yıl önce - Sal 14 Şub 2017, 15:54

Yeni Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla'ya laf söyleyin de ne oluyorsa olsun. Stadın orda ki araziye yapılmayacak bu park. Hamravat villalarınin bulunduğu kısma yakın yerde yapılacak. Eleştirmek tabi ki hakkımız. Ama henüz erken olduğunu düşünüyorum eleştiriler için. Şöyle havalar tam ısınsın. Yeni büyük projelerin açıklanacağını bekliyorum yeni belediye başkanımızdan.

Misafir 130

1 yıl önce - Sal 14 Şub 2017, 15:57

STADIN CEVRESININ ORMANLIK ALAN OLACAGINI DUYMUSTUM YANILIYORMUYUM

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET