Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Elazığ Büyükşehir Oluyor
123 ... 282930   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
worldisblack
1 yıl önce - Pts 06 Şub 2017, 14:14
Elazığ Büyükşehir Oluyor

Haydi hayırlı olsun, yeni kanunla 21 yeni büyükşehir olacak, bir tanesi de Elazığ

kaynak: T24

Misafir 1eb

1 yıl önce - Pts 06 Şub 2017, 14:17

Bu haberin nesine seviniyorsun kardeşim. Tüm ülke büyükşehir yapılmış oluyor. Hicbir ayricaligi olmayan sacmasapan bir olaya dönüştü buyuksehirlilik

worldisblack
1 yıl önce - Pts 06 Şub 2017, 14:23

1) Sevinmedim, Elazığlı değilim ben size sadece haberi sundum.
2) Site kuralları gereği link değiştiriliyor, reklam_link yerine T24 yazarsanız ya da içeriği "21 il büyükşehir oluyor" olarak Google'da aratırsanız bulursunuz.

Kirpi23
1 yıl önce - Pts 06 Şub 2017, 14:25

Bazı haber siteleri bu haberi geçmiş hayırlı olsun diyelim

Haber linktedir

http://www.haber46.com/m/guncel/hangi-iller-buyuk ...84250.html

http://haber.sol.org.tr/toplum/21-il-buyuksehir-o ...yor-184701

Misafir 6f9

1 yıl önce - Pts 06 Şub 2017, 14:47

bence 400 bin biraz fazla olur 600 bine düşürülürse daha mantıklı olur.Elazığda bayburt gümüşhanenin bu yıl geçmişde de ordunun bir yılda 70 bin nüfusunu artırdığı gibi bir çalışma yaparsa 2019 da büyük şehir olur zaten.

alper23

1 yıl önce - Pts 06 Şub 2017, 14:54

Malatya da vatandaş ekseriyetle yeni büyükşehir yasasından sonra hizmetlerin gelmesi noktasında ve artan vergilerden dolayı şikayetçi, sadece tabelada yazan Malatya nüfusundan memnun gördüğüm ve işittiğim kadarıyla onun için eskiden Elazığ haksızlığa uğradı büyükşehir olmalıydı derdim ama artık o kadar net konuşamıyorum Elazığ'ın Büyükşehirliliği konusunda, acaba olmasa daha mı iyi olur
Yine de içimden bir ses olsun be diyor kararsız kaldım.

Misafir 017

1 yıl önce - Pts 06 Şub 2017, 15:48

bu olaya neden seviniyorsunuz ülkede 6 0 tabe ili büyükşehir yaptılar

Misafir 556

1 yıl önce - Pts 06 Şub 2017, 15:57

Tamam, Elazığ Sivas , Batman Adıyaman, Afyon... anlarım da Düzce, Şırnak vs... çok saçma 😳😬
İdeal olan 500 bin ve üstü toplam nüfus, ya da 350-400 bin merkez nüfus! 👍 Elazığ adına sevindim, hadi hayırlısı 👍

Muneccim
1 yıl önce - Pts 06 Şub 2017, 15:59

Ilk 5 6 yil buyuk ihtimalle zorlanilacak. Malatyada gordugum, Malatyayla birlikte buyuksehir olan diger sehirlerde duydugum kadariyla boyle. Buyuksehir belediyeleri tum sehirdeki ana yollardan sorumlu oluyorlar. Karayollari denetimindeki cevreyollari ve sehirlerarasi yollar haric. Herhangi bir ilcenin herhangi bir koyune giden yol buyuksehire devrediliyor. Tum sehirdeki kanalizasyon ve su isleri de buyuksehire kaliyor. Ilcelerin cogunda aritma sistemi, dogru durust kanalizasyon olmadigi icin ve koylerin cogunda su tesisati olmadigi icin epey para buralara harcaniyor. Malatyada belediye ilce su ve kanalizasyon tesisati icin her ilceye ortalama 20 milyon yatirim yapti ve yapiyor. 250 milyon lira civari bir yuk demek oluyor bu. Ilce yollarina harcanan paralari siz dusunun

Hal boyle olunca da buyuksehirlilik ilk yillarda farkedilemiyor ama ilerleyen zamanlarda buyuksehir olmanin faydalarini daha fazla gorecegiz insallah.

Buyuk ihtimalle Elazig da ilk yillarda bu sorunlarla karsilasacak ama sonrasi iyi olur insallah

Komsu sehir Elaziga buyuksehir simdiden hayirli olsun.

Misafir 99a

1 yıl önce - Pts 06 Şub 2017, 16:01

Bunun tek bir amacı olabilir daha çok vergi almak. Elazığ büyük şehir olmak istemiyor kampanyası hemen STK lar tarafından başlatılmalı yoksa iş işten geçmiş olacak.

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 282930   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET