Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Elazığ'ın Yeni Yatırımlık Arazileri Nereler Olabilir ?
« önceki   1234 ... 121122123   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
Misafir 2ae

1 yıl önce - Pts 06 Şub 2017, 12:45

villa 10 milyon mu? ıstanbulun neresi orası acaba

harput1085

1 yıl önce - Pts 06 Şub 2017, 13:53

Aşağı holpenk aksarah mah. bızmişen

yusufyuşa23
1 yıl önce - Pts 06 Şub 2017, 13:58

Alıntı:
1 saat önce - 12:21 (bugün)

Yusufyuşa23 peki ordaki güneş enerji sistemi nolacak arazi alanlar vekiller dünya starlar bemde alacaktım sen yatırım yapılmaz diyorsan yapılmaz öyleyse vazgeçtim gidip cipköy de alayım bende böyle keban yolunda

Tavsiyemi dinlediğin için teşekkür ederim. Yalnız köyünde arazisi olanlar da elden çıkarsın

Misafir afa

1 yıl önce - Pts 06 Şub 2017, 14:21

Sizin ağzızda ayran durmi, o ağızla Yalavuz'dan yer alamazsınız. Kirpi ile yusufyuşa kendi akıllarınca yorum yapıyorlar. Kirpi kebanyolu çaydaçıra methedip duruyorsun. Çaydaçıra mahallesindeki kötülükleri kapı nolarını da vererek yazarım, bayağı uzun bir liste olur ve kimse Çaydaçıra, Kebanyolundan geçmez bile. konuşmayalım istersen. Anlatayımmı o çok metheddiğin muhitlerde yapılan işleri? Tam o işlere göre bir yer. Kuş uçmaz kervan geçmez.

Kirpi23
1 yıl önce - Pts 06 Şub 2017, 15:09

Say bakalım ne sayacan toki çoğu memur aile yeni konut projeleri ise hep lüx yapı say bakalım ordan nasıl bir yer görüyorsun k bakma yalnız köyü kimse bakmıyor sadece sen söylüyorsun

yusufyuşa23
1 yıl önce - Pts 06 Şub 2017, 20:47

Yalnızdan arazi alan bayağı bir mağdur varmış anlaşılan

yusufyuşa23
1 yıl önce - Pts 06 Şub 2017, 22:20

Alıntı:
Oturduğunuz yerden Gülüşkür köprüsüne kadar barajı görürsünüz, Havalimanı'nı tepeden seyredersiniz uçak köyün üstünde havalanır, gözünüz iyi görüyorsa yolcuların uçağa inip bindiğini bile görürsünüz belki,Hanköyü'nün arkasındaki Sarılı Köyüne kadar görürsünüz, Kinederiç rampasını görürsünüz, Yeniköy'ün tepesini görürsünüz. Şehirle aramızda Yeniköy ve Miyadun var. B

Çatalca'dan güneye bakınca Marmara Denizini Bursa'ya kadar, Karadenizden bakarsanız denizi Rusyaya kadar görürsünüz. Gözleriniz iyi görürse Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanından kalkan uçaklara inip binen yolcuları rahat görürsünüz. bizim burası plato o kadar yüksek ki abartmıyorum uçaklar üstümüzden geçerken saçımızı tarıyor

abdi mehmet
1 yıl önce - Pts 06 Şub 2017, 22:37

Elazığın gelişememesinin en güzel örneği bu sayfada yazılanlar.Sanki uygun denekleri toplamışlar.Ayarlasan böyle olmaz. Arsa,ev fiyatlarının neden pahalı olduğu,dedikodunun niye had safhada olduğu,makam ve mevki için kurumlarda veya sivil hayatta ne tür çirkinliklerin yapıldığı, insanların ev,arsa,araba taşınır-taşınır taşınmaz mallarda bu kadar kibirlenip böbürlendiği güzide şehrimiz.^^İnsanlar zenginleştikçe muhakak ki azar^^ ayetinin tam oturduğu şehrimiz. İnsanlarımızın tüm hayatı bunlara endeksli ve tüm dünyalarıda bu. Onun için Elazığdan çıkmak istemiyor insanlarımız(Elazığ sevdalılarını ve mecburi olanları tenzih ederim). Bu acımasız çarkın içindeki fakir fukaraya da Allah yardım etsin..Filler ve çimenler..

Kirpi23
1 yıl önce - Pts 06 Şub 2017, 23:24

Yalnız köyünden kim gidip bahçe yapacak ordan arazi alacak bak burda şahinkaya manzaralı yola sıfır zemin sağlam kim ne yapacak yalnız köyünü kimse ordan tarla almaz alıp ne yapacak ordan alacağına insanlar Miyadun daha mantıklı yalnız arsa alan pişman olur iflas eder

Birde keban yolu cip şehir merkez olmaya adaymış güneş enerjisi yok ama keban barajı ve cip baraj var kabul olmazmı

Misafir 058

1 yıl önce - Sal 07 Şub 2017, 13:01

Şahinkaya cip sarıçubuk hankendi doğukent aşağıdemirtaş kesik köprü

Buralar şuanda hızla yatırım alan mahalle olmaya aday ve imar yasası için düşünülen ve hızla yatırım ve yatırımcıyı cezbeden yerler

Poyraz Miyadun yemişlik alpağut yukarı Demirtaş

Buralar ise şuanda sakin fakat önümüzdeki 5 veya 10 yıl içerisinde arsa fiyatları artacak ve hızla yatırım alacak
Bana göre keban yolu ve Malatya yolunda ticari alanlar yetersiz ve sarıçubuk hem Malatya Yolu hemde Keban yoluna olan cephesi ile şuana kadar Mahalle olmalıydı ve güçlü bir ticari merkez olmalıydı
Bunlar benim nacizhane düşüncem

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 121122123   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET