Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Gaziantep'in ilk büyük çaplı gökdelenleri
« önceki   123 ... 424344 ... 525354   sonraki »

ANA SAYFA -> GAZİANTEP
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 43
Emre aydemir27

7 ay önce - Sal 12 Arl 2017, 10:09

Biliyorum zaten dış cephe kaplaması nı sordum ben

Misafir f58

7 ay önce - Çrş 13 Arl 2017, 17:09

Gökdelen yapılıyor ama yaşayan halkın kültürü rezidans hayatına yönelik değil o ne olacak?Eğitim ve kültür oranının artması lazım. Konut projelerinde görüyoruz çamaşırları nerelere asıyorlar. Müstakil evden apartmana geçemeyen Antepli kitleler nasıl gökdelenlere uyum sağlayacak. Erbilde de gökdelen yapılıyor. Gökdelen gelişmişlik değildir. Tiyatro opera bale yok mesela Antepte bunlara öncelik verilmeli. Böyle yerlerde kültür merkezleri de olmalı. Avm + konut bi işe yaramaz. Her yer konut. Hepsi boşta. Elektrik su kesintileriyle dolu mahalleler oldu. Avmlerde mağazalar kapatıyor.

onurk27_ok
7 ay önce - Çrş 13 Arl 2017, 22:34

Sizin kafanızda nasıl bir Gaziantep var anlam veremiyorum. Gökdelenlerdeki dairelerin fiyatı milyonlarla ölçülüyor onu alabilecek insanlar senin kafanda kurduğun insanlar değil. Gaziantep kozmopolit bir şehir her çeşit insan var. Yerel Tiyatro ekibimiz Çeled Uşaglar film çekiyor 8 Şubat’ta vizyona girecekmiş. Sonra Opera ve bale olmadığını başka yerde söylemeyin size gülerler. Bundan 10 sene önce kuzenim baleye gidiyordu gösteri kayıtları var ama buraya atamam

(+)

Misafir ace

7 ay önce - Çrş 13 Arl 2017, 22:48

Devlet opera ve balesi sadece gelip birkaç turne yapmış Gaziantep’te çünkü ülkede sadece 6 şehirde Devlet Opera ve balesi var açılma sırasıyla Ankara İstanbul İzmir Mersin Antalya Samsun.
http://www.dobgm.gov.tr/opera2013/menu.aspx#

Misafir 049

7 ay önce - Çrş 13 Arl 2017, 22:48

Bahsettiğiniz etkinlik opera değil. Alalade bir salonda opera parçaları çalınacak sadece.

Türkiyede sadece 6 şehirde opera vardır. Bunlar:

İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Mersin
Samsun

Bu şehirlerin dışında Türkiyede opera bulunmamaktadır. Operalar özellikle sosyal statüsü yüksek şehirlere kurulmuştur. Dikkat ederseniz.

sayfa 43
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 424344 ... 525354   sonraki »
ANA SAYFA -> GAZİANTEP