Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Bağlıca-Sabancı Bulvarı Bağlantısı
« önceki   123 ... 545556 ... 747576   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 55
Misafir fbc

9 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 21:50

incek bati aksi değil guney aksıdır bati aksi( beysukent-ümitköy-cayyolu-yaşamkent-baglica-etimesgut-eryaman-yenikent-sincan-batikenttir)

Misafir 4bb

9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 10:16

Mavi masa
03.01.2018
Bağlıca Çevre yolu bağlantısı ahimesut mahallesinden bağlamak için proje çalışmalarına başlanmıştır.

Geçmiş olsun.

Gkhn0660
9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 10:28

Geçmiş olan birşey yok...

26.12.2017 tarih ve 1787382 sayılı başvurunuz değerlendirilmiş olup, Yeni Hal bölgesinde çevre yoluna bağlantı yapılması adına proje çalışmalarımız devam etmektedir.Bağlıca bulvarı devamı çevre yolu bağlantı projesi için ilerleyen süreçte proje çalışmalarına başlanılacaktır. Bilgilerinize arz eder saygılar sunarız.

Misafir f8d

9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 10:52

Ahimesuta 2. Cevreyolu Baglantisi yapiliyor . Ayrica ahimesuttan yeni bulvara ulasma surem baglica bulvarinin sonunda oturanla ayni . Sosyal devlet anlayisida bunu gerektirir . Hizmetler hic bir zaman tek bir sahis mahalle sirket icin yapilmaz millet icin milletten toplanan vergilerle yapilir . Bulvari baglica icin yapildi sananlar kapiniziin onundeki asfalltta dahi benim param var azcik dusunun dunyaya kendinizi bu kadar kapatmayin . Bulvar icin ve cevreyolu baglantisi icin emegi gecen herkese tesekkur ederim

Misafir b31

9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 10:59

Ben 3 senedir aralıklarla mavi masaya bulvarın çevre yolu bağlantısını soruyorum. 3 senedir ileriki tarihte projelendirilecek cevabı geliyor.

Arkadaşa katılıyorum geçmiş olsun.

Yeni belediye başkanı etimesgut ile 2 karar verdi.
__İcınde oteli avm si olan Büyük Hal Projesi iptal edildi Yenimahallede kaldı.
__ Sabancı bulvarını Sincana bağladı ahimesuttan

Başkana teşeķkür ediyoruz.

Birdahaki icraatı Başkent Üniversitesini Sincana taşımak olsun

Gkhn0660
9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 11:17

Arkadaşlar neden projeleri anında olacak yada olmadı artık bitti şeklinde düşünüyorsunuz.. elbette projeler hepimiz için herkes her yolu kullanabilmeli.. burda konuşulan konu çevreyolu bağlantısının NERELERDEN yapılacağı.. mavi masaya 3 senedir yazmayı gerektirecek durum daha aralıkta belli oldu. 3 senedir bağlıcayı bilen sayısı yarıdanda azdı. Artan nüfusa ve yapılan projelere bağlı olarak bağlıca çevreyolunada bağlanacaktır. kimde bu bağlantıyı yarın başlıcak gözüyle bakmasın tabi bu projeler bir süreç neticede.. mavi masanın verdiği cevap açık ve net. Biri yapılıyor biri yapılacak bu kadar basit

Misafir f65

9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 11:45

Baglıca Bulvarı Çevre yolu bağlantısı plan geçeli yıllar oldu. Karayollarından onay alalı yıllar oldu. Çevre yolu kenarında oturan biri olarak bende müracaatta bulundum. Komşularımda başvurdu kaç kere. Aralık ayı nedir .
Tek kelimeyle yazıklar olsun.

Gkhn0660
9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 12:09

Bende çevreyolu tarafında oturuyorum. Sadece olumsuz düşünmemek gerekir diyorum. Yeni bulvar aralıkta açıldığı için bulvar devamı yeni projelendirilecektir yada varsa onayı uygulamaya yeni geçilecektir. Ama herşeye rağmen proje iptal gibi konuşmak doğru değil...

Kamkuli
9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 12:14

Sevgili ahimesutlular. Bağlıca ile ne alıp veremediğiniz var anlamıyorum. Bağlıca artık mahalle özelliğinden çıkıp daha kapsamlı bölgeyi temsil eden bi semt haline dönüşmüştür. Tıpkı çayyolu gibi..konutkentte ya da alaacaatlı oturan biri ben çayyolunda oturuyorum der. Hatta ümitköy yaşamkent bile öyle diyor artık. O bir temsildir. Ha iyi yerleri de vardır kötü yerleri de. Ama levhada çayyolu yazar. Levhada Bağlıca yazar. Alsancak ahimesut altay fatih sultan yazmaz. Bağlıca ismini korumanız sizin yararınıza da bunu unutmayın. Belli gelir seviyesinin üstü 2010 da çöl olan biyere gelmeye başladı ve bi anda işler değişti. Bu bi şanstır. Sadece bağlıca için değil bölge için de. Ben kimseyi yok balkondan balkonda çamaşır asmış vs. Diye aşağılamam. ben incekte 1.5 milyonluk rezidansta da halı asan gördüm. Bu sadece parayla alakalı değil. Yol da herkesin elbette ama şu Bağlıca ismini siz de sahiplenin artık. Kötülemekten tuhaf tuhaf karalamalar yapmaktan vazgeçin.

Misafir 2dc

9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 12:15

Ahimesuttan ikinci bağlantı olacak. Zirve caddesi ve Ahimesut a hayırlı olsun.

sayfa 55
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 545556 ... 747576   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet