Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Bağlıca-Sabancı Bulvarı Bağlantısı
123 ... 293031   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
ziyatandon
11 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 22:16
Ankara Bağlıca-Sabancı Bulvarı Bağlantısı

Bağlıca'nın artan nüfusunun yanısıra tek çıkışı bulunması trafiği uzun zamandır çok olumsuz etkilemektedir. Ankara Büyükşehir Belediyesi ve TSK arasında yolun geçeceği araziye ilişkin protokol imzalandı. 2017 bahar aylarında inşaatın başlaması bekleniyor.

omer584
11 ay önce - Çrş 11 Oca 2017, 23:26

Konusu mevcut: http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=154694 ...mp;start=0

Aslan Akpinar
7 ay önce - Pts 24 Nis 2017, 17:21

Bağlıca-Sabancı Bulvarı bağlantısı ne oldu ? İnşaat başlamadı mı ?

Misafir 9ad

7 ay önce - Pts 24 Nis 2017, 19:37

Maalesef hala başlamadı. Bağlıca bulvarının başına MİT'in girişi için yapılan çalışmaları bekliyorlar diye umuyorum ama ben bile kendime inanmıyorum.

ziyatandon
7 ay önce - Sal 16 May 2017, 10:24

Bu başlığı açtığımda sanki yol inşaatı hemen başlayacakmış gibi gelişmeler buradan paylaşılabilir diye düşünmüştüm. Ne kadar safmışım. Uzun süre bu trafiği çekmeye mahkum olabiliriz.

Misafir 096

6 ay önce - Pts 22 May 2017, 06:31

Koskoca Ankara Buyuksehir Belediye Baskani yaz sonu bitecek diye soz verince hepimiz sizin gibi dusunduk.

Ama tabi Belediye baskani nin Melih Gokcek oldugunu unutmusuz.

Misafir 1c2

6 ay önce - Sal 30 May 2017, 08:32

Bir belediye niye bunu kendi insanına yapar hiç olmazsa bir açıklama yap bir program ver..o da yok..ama sanki tarih verse ne olacak daha onceden de verdi..umutsuzluk kötü şey arkadaşlar

Misafir 1ae

6 ay önce - Cmt 03 Hzr 2017, 18:30

Artık yapacağı varsa da yapmaz referandum da bağlıca hayır Dedi. Bunların onlar gibi düşünmeyenlere hizmet götürmeme gibi bi alışkanlıkları var.

Misafir 1ae

6 ay önce - Cmt 03 Hzr 2017, 18:35

Saçma sapan vizyonsuz ne kadar iş varsa milletin parasını harcıyorlar. Plastik kedilere oyuncaklara plastik dinazorlara vs trilyonlar harcıyor Ank belediye başkanı. İnsanlar bu yaz sıcağında oruç ta bu trafiği çekiyor. Sözünü de tutmadı temmuzda yol açılacaktı.

ziyatandon
6 ay önce - Çrş 07 Hzr 2017, 12:12

Arkadaşlar sonunda bulvar bağlantısı inşaatına başlanmış ve Eylül 2017 ortasına kadar biritilmesi planlandığı ifade edilmiş. Umarım beklentilerimiz boşa gitmez.
Bu bağlantı yolu Bağlıca-Kızılay arasındaki mesafede bir kısalma sağlamayacak ama sağlayacağı bir çok faydası var. Öncelikle seyahat süremiz azalacak, trafiği hafifletecek. Bunun yanında şehrin kuzeyine, özellikle İstanbul yoluna ulaşım hem kısalacak hem hızlanacak. Mustafa Kemal ve Söğütözü mahallelerine artık neredeyse komşu bir mahalle gibi kolayca ulaşabileceğiz. Şaşmaz oto sanayi sitesi ve gimat toptancılar siteleri yine daha kolay ulaşılır hale gelecek.
Bence Bağlıca'nın en önemli projesiydi ve hepimiz için olumlu faydaları olacak. Hepimize hayırlı olsun.

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 293031   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet