Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 10
Arda M Öztürk

1 yıl önce - Prş 26 Eyl 2019, 00:05

yusuf ertan
1 yıl önce - Cum 27 Eyl 2019, 11:43

oturma planı bence hiç güzel değil. orta koridor kısmı çok dar. bütün koltuklar yan olup orta koridor kısmı geniş tutulabilirdi

Urazbey
9 ay önce - Prş 16 Oca 2020, 22:40

Geçen takip ettim vatman 40 üstüne çıkmıyor
Bari 60la gitse

mahmut11
9 ay önce - Prş 16 Oca 2020, 22:57

Hattın hiçbir noktası 60 hızıyla gidilecek gibi değil. Tramvayın önüne atlayan birisi kesinlikle ölür. Samsun tramvay gibi tamamen izole bir hat olsaydı (onda bile bir kavşakta sanırım izole olmuyor) istersen 80'le git yani

Urazbey
9 ay önce - Prş 16 Oca 2020, 23:00

Farkındayım Mahmut bey ona bende kızdım hattı nedense şehrin göbeğinden insanların içinden geçirmişler hele alsancak hattı geçen komik bir olay yaşadım.
Otobüs ile tramvay kafa kafaya geldi otobüs yol verdi tramvay az geri gitti
Birde kaplumbağa gibi gidiyor yazık 120 yapıyor bu arada bu setler hat düzgün yapılsaydı

bluemet

9 ay önce - Prş 16 Oca 2020, 23:09

tramvay güzel oldu hem karsıyaka icin hem konak bölgesi icin lakin konak tramvayını alsancak ve çankaynın daracık yollarına sokan sivri zekalara sevgilerimi iletiyorum

alsancakta tramvay at arabası hızında gidiyor araclar yol vermiyor ayrı şeridi yok cunku zaten daracık olan yolu iyice daralttılar

neymiş efendim alsancak zenginleri yararlansın komple sahilden geçirseler yani kordondan bu denli rezillik olmazdı hem ayrı hattı olurdu

mahmut11
9 ay önce - Prş 16 Oca 2020, 23:10

Konak tramvayı hattı yapılırken bunu çok savundum. Olması gereken F.Altay-Karataş arası sahil bulvarının ortasından gitmesini istiyordum. Ama İzmir Belediyesi kazma vurmasına 4-5 ay kalaya kadar tramvayı "MİTHATPAŞA CADDESİNDEN, TRAFİKLE BİR" götürmeyi düşünecek kadar garip bir şey peşindeydi.
Alıntı:

Farkındayım Mahmut bey ona bende kızdım hattı nedense şehrin göbeğinden insanların içinden geçirmişler hele alsancak hattı geçen komik bir olay yaşadım.
Otobüs ile tramvay kafa kafaya geldi otobüs yol verdi tramvay az geri gitti
Birde kaplumbağa gibi gidiyor yazık 120 yapıyor bu arada bu setler hat düzgün yapılsaydı

saymyname
9 ay önce - Prş 16 Oca 2020, 23:28

Şuan alsancağı ayrı şeride alsalar problem çözülecek bide sinyalizasyonda fena sıkıntı var tramvaylar bazen saçma sapan dümdüz yolda duruyor boş boş buda gecikme yaşatıyor

erkinalp
9 ay önce - Cum 17 Oca 2020, 20:39

Mithatpaşa Caddesinden trafikle bir gitmesi şimdikinden kat be kat iyi olurdu. Zaten yol geometrisi belli yerlerde buluşmalar ile tek hatta müsaitti, tam tramvaylık yer yani. En azından tek hatlı kesimlerde diğer araca yol açabilmek için şimdikinden daha hızlı giderdi. Ama bizimkiler tramvay gibi karma trafik yapıp otobüs gibi metro beslettirip LRT gibi otobüsleri ona yüklediler.

sayfa 10
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege