Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 8
Tacettin Şenel

3 yıl önce - Prş 26 Oca 2017, 19:32

Ben beğenmedim bu Tirenleri Oturma Planı iyi olmamış Ve Tirenin içinde boğuluyor resmen insan çok sıkıcı...

Misafir 40c

3 yıl önce - Prş 26 Oca 2017, 19:38

tacettin tiren değil tren denır ona ama üzücü bi haberim var setlerde mangal yapmak yasak

erkin1
3 yıl önce - Prş 26 Oca 2017, 19:41

Alıntı:
Ben beğenmedim bu Tirenleri Oturma Planı iyi olmamış Ve Tirenin içinde boğuluyor resmen insan çok sıkıcı...

Nassı olmalıydı... Beğenmediğine göre bir pilanın vardır...

özgür9789
3 yıl önce - Prş 26 Oca 2017, 20:16

tiren değil tacettin tramvay onun adı nasıl olmalıydı tirenlerin biçimi bi pilanını söylede bilelim hiç istanbuldaki kabataş tramvaylarına bindinmi pardon tirenlerine iç dizaynını biliyonmu kabataş tramvayının

Tacettin Şenel

3 yıl önce - Prş 26 Oca 2017, 20:21

Alıntı:
tacettin tiren değil tren denır ona ama üzücü bi haberim var setlerde mangal yapmak yasak

Doğrusu öyledir ama Ben yinede Tiren diyeceğim Hatırınız için Teşekkür ederim Bu Arada ben Mangalımı Canımın istediği zaman evimde yapıyorum ayrıca Raylarda Ateş yapmak yasak bende bunu size hatırlatayım Tirene tren denmesini öğrenmişsiniz ama Tirende Ateş yakılmasının yasak olduğunu öğrenememişsiniz.....

İstanbulda Çok Memlunum Marmaray Yeni kapı Hacıosman Kadıköy Kartal Metrosu Müthiş havadar kaliteli düzgün orası başka.....

özgür9789
3 yıl önce - Prş 26 Oca 2017, 20:28

biz tramvayı pardon tireni konuşuyoruz şuan istanbuldaki raylı sistemden bi tramvayı saymamışın niye acaba dizaynı kötü diyemi biz raylarda mangal yapılıyor diye bişi demedik kadıköy kartal metrosuna defalarca bindim vagonlarda daralıyordum bi an önce kendimi dışarı atmak için kapısında bekliyodum tirenin

GkhanTR
3 yıl önce - Cum 07 Tem 2017, 00:34

(+)

serdar ölmez
3 yıl önce - Cum 07 Tem 2017, 10:44

Başlık 6 ay sonra amacına ulaşmış ....

Tebrikler GökhanTR

mahmut11
3 yıl önce - Cmt 08 Tem 2017, 04:54

(+)

Spor Salonu istasyonundan...

Adil99
3 yıl önce - Cmt 08 Tem 2017, 07:30

Kadıköy-Kartal metrosuna müthiş diyen biri o metroyu pek kullanmamış demektir. Vagonların basık, dar, kasvetli ve dışarıdaki sesi olduğu gibi içeri alan gürültülü iç mekanı, trenlerin kalkışında yolcuyu rahatsız eden ivmelenme sorunu, bazı istasyonların ve istasyon çıkışlarının yanlış yerlerde konumlandırılması gibi sorunlar yüzünden Kadıköy-Kartal (artık Tavşantepe) metrosu iyi bir örnek değil.

sayfa 8
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege