Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Can1122
3 yıl önce - Sal 03 Oca 2017, 10:47

İstanbulda kullanılan bombardier marka tramvaylar 14 senedir kullanılıyor ve hala iyi durumda çalışıyorlar. Bu rotem tramvayların 3 sene ömrü olur demek çok komik, izmir belediyesini her konuda kötülemek için saçma sapan tespitlerde bulunmayın kendinizi komik duruma düşürüyorsunuz.

mahmut11
3 yıl önce - Sal 03 Oca 2017, 11:20

Deniz kenarından geçiyor diye cabuk eskiyecek yorumunda bulunarak ufkumuzu 29 katına çıkartan (!)

Kişilere sormak istiyorum. Izban nasıl sağlam?

Boş yorum yapmayın..

Tacettin Şenel

3 yıl önce - Sal 03 Oca 2017, 11:35

İzmir sürücüleride mağlum Bildiğiniz üzere Eh Tramvayda yol kenarında olduğu için Allah korusun Araç kazalarında vs Tramvay yolu hasar görecek hep Birde İzmirli alışık değil Tramvay yoluna alışana kadar Bir sürü kişi ezilir Görme engellisi var yaşlısı var çocuğu var çünkü bu tramvay yolunda Kenarlarda korkuluk falanda yok......

Alıntı:
Deniz kenarından geçiyor diye cabuk eskiyecek yorumunda bulunarak ufkumuzu 29 katına çıkartan (!)

Kişilere sormak istiyorum. Izban nasıl sağlam?

İzban çok bir kısımda ve denize uzak denize yakın olduğu yerde ise denizden yüksek mesafede oda çok kısa bir alanda ve izban hızlı geçiyor ama bu tramvay sadece denizin dibinde Bu Bilgileri Mühendis tanıdığımdan aldım Bu Tramvay hattı büyük zarar görecek......

Ünal27
3 yıl önce - Sal 03 Oca 2017, 11:49

Gaziantep tramvayları 1974 yapımı Almanyadan ikinci el geldiler ve gayet sorunsuz çalışıyorlar. Dahada ötesi yok sanırım

Tacettin Şenel

3 yıl önce - Sal 03 Oca 2017, 11:51

Alıntı:
Gaziantep tramvayları 1974 yapımı Almanyadan ikinci el geldiler ve gayet sorunsuz çalışıyorlar. Dahada ötesi yok sanırım

İzmirle dağbaşı Gaziantep birmi Ayrıca Bizim belediyemizde zaten Üzülmeyin 40 veya 50 sene gittiği yere kadar çalıştırır......

Anıl 95
3 yıl önce - Sal 03 Oca 2017, 11:52

Şurda kaç tane adam tacettini ikna edemedik kendisi çok inatçı ve sadece benim bildiğim doğrudur mantığında

Tacettin Şenel

3 yıl önce - Sal 03 Oca 2017, 11:53

Alıntı:
Şurda kaç tane adam tacettini ikna edemedik kendisi çok inatçı ve sadece benim bildiğim doğrudur mantığında

Ben Yalakalık yapmıyorum Tarafsız bakıyorum ondandır.....

tolgailgim
3 yıl önce - Sal 03 Oca 2017, 11:55

İstanbul tramvaya nasıl alıştıysa İzmir'de alışacak. Eleştiricem diye komik durumlara düşüyorsunuz.

erkin1
3 yıl önce - Sal 03 Oca 2017, 12:45

Anlaşıldı Sanos daha dayanıklı.

Çakmur bu Sanosları aldığında klima teklif edilmiş doğru mu ? bilsen, bir tek sen bilirsin.

Ona sordum hatırlamıyor.

Tacettin Şenel

3 yıl önce - Sal 03 Oca 2017, 17:11

Sanoslar geldiğinde sıcacıktı Sonraki yıllarda Eshot Davayı kaybedince Mahkeme kararı ile Tüm Sanosların Sıcak hava Klimaları söküldü......

sayfa 3
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege