Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Abdullah4434
4 ay önce - Sal 18 Tem 2017, 10:42

Bu yağan yağmur İzmire yağsaydı heralde İzmir diye bir şehir kalmamıştı şimdi.
O zaman da başkan istifa etmeli dermiydiniz

.

En son Abdullah4434 tarafından Sal 18 Tem 2017, 14:16 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

atilla ahmet alp

4 ay önce - Sal 18 Tem 2017, 11:15
Yazıklar olsu

Milletine bu kadar kazık atan eziyet çektirip Manevi baskılar ile kandıran başka hiç bir ülke yok Dünyada en geri kalmıştan daha geriyiz.
İngilterede 12 ay yağmur yağıyor Avrupanın neredeyse tamamına yakınında yağışlar oluyor bunların 1000 de 1 i yaşanmıyor.
Bizi deliler gibi kıskanan Almanyada Metro hattı her yeri sarmış böyle bir rezillik yaşanmamış.
Yani bu belediye tek kelime ile İstanbulun içine etti hizmet hizmet al sana hizmet her yeri su basan bir hizmet mi olur.
açıklama gelir birazdan son yılların en yoğun yağışı yok doğa ile başedilmez
La Fontaiene den masallar anlat dur.
yazıklar olsun defalarca oy verdim her seferinde bir umut ile ama gelinen noktada yaşadklarımıza bak.
hiç yoktan yağmur suyuyla metrolarda öleceğiz 15 temmuzdan daha fazla şehid vereceğiz bu nedir ya.
Dursun Özbek gibi Belediye Başkanımız olmuyor bi git istifa et ya.

atilla ahmet alp

4 ay önce - Sal 18 Tem 2017, 11:20
izmiride İstanbuluda her yeri aynı

Al birini vur ötekine hepsi birbirinden rezil Tüm ülkede alt yapı sıfır altında hepsi cebinin derdinde köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyorlar sonra vurup duruyorlar.
benim oyumla iktidar olanlar bana dayılanıyorlar.
Bu asil millet bunu hiç hak etmiyor.
Hakta zaten bu İslamın kılıcı milletin Hakkını kimsenin yanına koymaz.
Bu böyle olmuştur her zaman.

mustafaeksi
4 ay önce - Sal 18 Tem 2017, 11:25

İzmir de sel olması için yağmura gerek yok İstanbul ile kıyas etmek yanlış olur İstanbulda sadece afet derecesinde yağış olduğu zaman sıkıntı çıkıyor bu dünyada da aynı

Misafir 499

Hükümeti pohpohlamak için insanların çektiğini hor görmek de bu sitedeki kere mahsus herhalde. Çoluk çocuk omzuna kadar suya girdi. Alt katimizdaki dükkanlarda tüm elbiseler zarar görmüş dükkan o işletmecisi ağlıyor adam. Bunlar benim gözümle gördüklerim. Yazık tam bir rezalet.

Serdivanlı Enes

Alıntı:
Avrupanın neredeyse tamamına yakınında yağışlar oluyor bunların 1000 de 1 i yaşanmıyor.

http://www.turkiyegazetesi.de/paris-metrosunu-su-basti/

http://haberegider.com/berlinde-asiri-yagmur-sele ...eden-oldu/

ercü75
4 ay önce - Sal 18 Tem 2017, 11:34

https://www.haberler.com/izmir-de-yagis-9139252-haberi/
Alıntı:
Bu yağan yağmur İzmire yağsaydı heralde İzmir diye bir şehir kalmamıştı şimdi.
O zaman da başkan istifa etmeli dermiydin

Ya bırakın İzmir belediyesini İstanbul belediyesini başkanlığında hangi parti olursa olsun kuvvetli yağış sonrası şehirlerimizin hali bu, yok efendim bu yağış İzmir'de olsaymış çok daha kötü olurmuş tv lerin verdiği bilgiye göre bugün İstanbul'da 65 kg yağış düşmüş çok değil Ocak 2017 de İzmir'e 113 kg yağış düşmüş.

atilla ahmet alp

4 ay önce - Sal 18 Tem 2017, 11:35
Tarafsız yorum

Benin 100 de bir derken ne demek istediğimi çok net bilip binde bir yaşanan örneği sunmanın bir anlamı yok.
Elbette basmış basacaktır ama bizdeki gibmi oluyor her yağmurda her an gazetelerde bu haberlerimi okuyorsun
böyle yaşamaktan memnunum ben diyorsan sana sözüm yok yaşama şekliniz seçmekte özgürsün ama ben kendi adıma bu Milletin bunu hak etmediğini söylüyorum.
Tekrar yazıyorum sağı solu ortası hepsi aynı hepsi dereyi geçene kadar seninle sonrası ortada.
Partilerin hiç biri umrumda değil ben sonuca bakıyorum İstanbulun her adam gibi yağışta sonu bu ve bunu değiştirecek olan gelir.
zaten bundan öncekilerde bunları yaşattıkları için gittiler.
Cumhurbaşkanımız bunları Referandum sonrası çağırıp bir güzel fırçaladı ama anlamadılar anlamadılar.
Yani zaten kendileri gitmesede bir daha ki seçimde yoklar.

Misafir 1ef

4 ay önce - Sal 18 Tem 2017, 11:38

Londrada yasıyorum maalesef burdada bu tarz ani sıddetlı yagmurlarda kacılınmaz son olarak metro su baskınları olabılıyor.. hemen ızmır ıstanbul karsılastırılması yapılmıs. Deveye sormuslar; boynun neden egrı? Devede nerem dogru demıs kı buna benzer ızmırın durumu hala kalkıpta bır dogal afetle ızmırı hakkı cıkaramazsınız.

mustafa 1903
4 ay önce - Sal 18 Tem 2017, 14:04

Batı hayranları lütfen bunları izleyin.. böyle durumlar her yerde olabiliyor. Ezik olmayın.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet