Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara- Yenikent - Temelli Çevre Yolu
« önceki   12345 ... 120121122   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 4
Misafir 919

2 yıl önce - Prş 13 Nis 2017, 12:41

Bu yol ile birlikte sanayiler birleşecek ve susuz belören, törekent, kazan keresteciler,başkent organize, anadolu organize zamanla uçuşa geçecek.. Bu yerler harici yatırım yapacaklar daha uzun vade düşünmeliler. Yol güzergahında birçok yerde fiyatlar spekülatif fırlar ama alanın elinde patlaması da çok uzak bir ihtimal değildir ve ona göre daha dikkatli olmak lazım. Arsa alınır ve unutulur sonra gün olur geri döner ama yatırım yaparken en kötüsü gaza gelmek, gaza gelmeyin emeğinizi al sat yapanlara kaptırmayın. Yol gerçekten gerekliydi, emeği geçenlerden Allah razı olsun.

Asi06
2 yıl önce - Prş 13 Nis 2017, 13:26

Bu yol yenikentte bulunan arsaları değer bakımından etkilermi

Misafir 32e

2 yıl önce - Prş 13 Nis 2017, 13:38

Ayaş gökler mahallesi ilk gelişecek para edecek havadar yerlerden...

leventdlo1
2 yıl önce - Prş 13 Nis 2017, 16:55

Bu yolla birlikte Ayaş Yolu'nun yoğunluğu artar mı azalır mı arkadaşlar?

Misafir 919

2 yıl önce - Prş 13 Nis 2017, 17:51

Bu yol güzergahı ve çevresi tabi ki etkilenir.. Fakat burada dikkat edilecek husus alırken gaza gelmemek, gerçekten muadillerini ve pazarını iyi araştırmak lazım.. Örneğin yolun kenarı dahi olsa çok beklenecek yerler %80 civarı. Biride bensem bir kişiye güvenmeyin, araştırın.. Çok adam var almış beklemiş ve zararına satmış.. Yer alırken alınacak yeri almadan önce aldınız varsayıp bir başka emlakçıya veya müşteriye pazarlamaya çalışın, muadilleri ile karşılaştırmak yetmiyor çoğu zaman. Kısacası gaza gelmeyin.. Bu işler çok güldürdüğü gibi çokta öldürür..

Misafir 55a

2 yıl önce - Prş 13 Nis 2017, 21:56

Merhaba arkadaşlar Büğün Ankaradan temelliye gelirken üçyıldız minübüsüyle Temmelliye varmadan 5 km Temmelli yenikent Yolun baçşlangıcı olan yer de 5 kepçe 5 kamyonet 2 kişide ölçüm yapıyodu Anlıcanız İlk fiziki hamle kazma furuldu yok ihalesi iptal edilmiş yok 5 sene 10 sne sürcek diyenelre kanmayın inanmayan GitsiN baksın Başlangiç yeri eskısehır yolu yenihisar kavşagının karsısıı)))Temeliden Ynikente kadar HAYI>RLI OLSUNN

Misafir ada

2 yıl önce - Cum 14 Nis 2017, 10:11

Ben de gordum 2 el arabasi 1 kurekle 2 amele toprak atiyordu. Yenikente kadar Hayirli olsun

gokky83
2 yıl önce - Cum 14 Nis 2017, 19:12
Çalışma Referandumdan Sonra Başlıyor

Bu çalışmanın yapılacağı Yenihisar Kavşağına gittim. Bir sürü sıra sıra iş makinası var. İnanmayan gitsin görsün. Orada bir görevli vardı. Onunla konuştum. Önce pek bilgi vermek istemedi. Burası Kazana gidecek yol dedi. Dedim burası Yenikent-Temelli Çevre yolu mu olacak ? Adam aynen öyle dedi. Peki neden bu makinalar burada bekliyor neden başlamıyorsunuz diye sordum. Patronlar referandumu bekliyor. Referandumdan hemen sonra başlanacak dedi. Bilginiz olsun.

Misafir ae4

2 yıl önce - Cum 14 Nis 2017, 21:00

Öyle bisey gormedim. Bu yol daha cok ihale edilir

Salih006
2 yıl önce - Pzr 16 Nis 2017, 11:13
Yenikent - Temelli Yolu

İhaleyi alan Onur İnşaata ait araçlar

[img]http://wowturkey.com/tr767/Salih006_FB_IMG_1492329727059.jpg[/img

sayfa 4
« önceki   12345 ... 120121122   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet