Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Barbaros
11 ay önce - Sal 20 Arl 2016, 16:28
Ümraniye - Avrupa Konutları Yamanevler

Alıntı:
Artaş İnşaat Avrupa Konutları markasını Anadolu Yakası’na taşıyor. Ümraniye İnkılap Mahallesi’nde yükselecek olan proje 465 milyon 581bin 648,4 TL yatırımla hayata geçirilecek.

Artaş Avrupa Konutları Yaman Evler Ümraniye projesi Ümraniye İnkılap Mahallesi 46 pafta 874 ada, 197 parselde konumlanıyor.

61 bin 765,04 metrekare alan üzerinde yükselen Avrupa Konutları Yaman Evler Ümraniye projesi toplam 1708 konut ve 12 adet ticari üniteden oluşuyor.

Ümraniye İnkılap Mahallesi’nde eski boru fabrikası arazisi üzerinde yükselen Avrupa Konutları Yamanevler projesi toplam 14 bloktan oluşuyor.

Projede stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor. Avrupa Konutları Yaman Evler fiyatları ve ödeme planı ise henüz açıklanmadı.

29 Mayıs Üniversitesi Öğrenci Konut Evi’ne 80 metre mesafede konumlanan proje, Hisar İntercontinental Hastanesi’ne 220 metre, İrfan Koleji’ne ise 400 metre uzaklıkta yer alıyor.

Proje Görseli

Proje Lokasyonu (Ümran Boru Arazisi)
(+)

Doğa Gayrimenkul ve Ümran Boru arazileri gerçekten çok kıymetli.
O bölgedeki arazilere kaliteli konut projeleri bekliyordum.
İki metro durağından hizmet alabilen araziler bunlar.
Çok atıl durumdalar. Özellikle boru fabrikası artık olacak iş değil şehrin ortasında.

Her ne kadar ben satın almayı geçtim, kiracı olarak orada oturamayacak olsam da, bu tarz kaliteli projelerin gelmesine sevindim. Sahiplerine hayırlı olsun şimdiden

Melih3497
10 ay önce - Pts 23 Oca 2017, 02:41

Alemdağ Caddesi iyice evlere şenlik olur

Barbaros
10 ay önce - Pts 30 Oca 2017, 02:39

Kemal Saadettin
10 ay önce - Pts 30 Oca 2017, 03:13

bir allah'ın kulu da şuraya park yapalım demiyor. park anlayışımız isminin sonuna 'park' eklenen avmlerden ibaret. metro istasyonlarının konumlandırılmasından oralarda bir takım rantların döneceğini tahmin ediyorduk ancak hep bir umudumuz vardı.

Barbaros
10 ay önce - Sal 31 Oca 2017, 01:52

Avrupada kişi başı 7 metrekare yeşil alan varken, Ümraniye'de 11 metrekareymiş.
Ben demiyorum, Hasan Can diyor. Yorum yapmayayım şimdi.
Video'da 8:35 dakikasını açıp dinleyebilirsiniz.

Yani yeşil alan derken yol refüjleri, evlerin bahçeleri vs vs sayılıyorsa bilemiyorum.
Orman alanı da sayılamaz bence yeşil alana.
İnsanların girip içinde dinlenebildiği parkları sayarım ben.
Bence Ümraniye park alanları konusunda ciddi derecede vasat durumda.
Bir tek Atakent mahallesini bilirim ben adam gibi parkları falan olan.

Çok ciddi yoğun yapılaşma sorunu yaşayan bir yer artık Ümraniye.
Trafik mahalle içlerinde bile sıkışık artık.
Ümraniye'ye çok güzel bir şehir parkı yapılmalı. Büyük ihtiyaç...
Keşke dediğiniz gibi değerlendirilse buralar ama gördüğümüz gibi aksine ciddi imar izinleri veriliyor.
Bu site çok yoğun ve yüksek planlanmış. Çok yanlış..

Haritada Ümraniye sınırları içinde elle tutulan tek yeşil alan Çekmeköy sırtlarındaki ormanlık arazi.

(+)

kuraitoru
6 ay önce - Cum 09 Hzr 2017, 18:29

Bu konutlar yapılınca zaten yoğun olan ümraniye alemdağ caddesi trafiğine en az 2000 araç eklenecek.

Misafir 142

6 ay önce - Pts 12 Hzr 2017, 12:15

ümraniye zaten anadolu yakasının en kalabalık yeri 61.000 metreye 1.720 daire sığdırmışlar yani yaklaşık 4.000 insan taşınacak bir de sadece bu arazi ümran borunun olduğu yer.
Netaş'ın doğa şehirciliğe devrettiği arazi hala boş duruyor.Orası da 95.000 bin metre yaklaşık 2600 daire
de oradan çıkar bi 6.000 insan da oraya taşınmış olursa trafiği ve ümraniyenin kalabalığını hiç düşünemiyorum.

Barbaros
6 ay önce - Pts 12 Hzr 2017, 12:57

Alıntı:
61.000 metreye 1.720 daire

1000 metrekareye 28,5 daire ediyor.

Bu tarz siteler göze çok batıyor ama Ümraniye'de esas felaket mahalle aralarında.

Yan arsamız 1118 metrekare ve tam 60 dairelik bir apartman var içinde.
1000 metrekareye 53,5 daire ediyor.

Hesabı siz yapın..

skoylu
4 ay önce - Prş 20 Tem 2017, 10:57

Ümraniye şehircilik açısından tam bir fecaat. Hiç yeşil alan yok, her yer beton trafik arap saçı... Çoh güzel proje park olmasın hiçbir yer.

4Eren24
4 ay önce - Pts 31 Tem 2017, 02:02

Tepeüstünde nef proje yapıcakmış diye haberler var doğrumudur? Doğruysa birkaç yıl sonra baya değişicek ümraniye..Ev sahipleri şanslı boyle projelerde ancak kiracılar için durum çok değişiyor..Adamlar 2 3 sene önce 400 500 TL ye kiraya verilen eski doğalgazı bile olmayan evlere minimum 1000 tl den açıyolar kapıyı buda eskiden ümraniyede yaşıyabilen insanları ümraniye dışına itiyor dışına derken üsküdar kadıkoy değil ha sarıgazi(sancaktepe) kurtköy falan.. İstanbuldan iyice uzağa doğru gidiyoruz bakalım yakında il değiştirmessek iyi işe gidip gelirken.

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet