Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Misafir 54c

2 yıl önce - Cum 16 Arl 2016, 23:35

Ben sinanpasaliyim henuz bir görüşme Yok sanırım bizim mah.ev duruyor orada bakalım hayırlısı

Misafir a21

2 yıl önce - Cmt 17 Arl 2016, 10:52

Koprulu mahallesi slayt gosterisine ulasan arkadaslar burdan atarsa uzerine konusuruz. Ocak 2 den sonra gorusmelere baslanacakmis. Koprulu donusturulurse o bolgenin oncusu olur. Yuregir kopruluden parlayacak. Emegi gecenlere ve katkida bulunanlara simdiden tesekkur ediyorum.

Resul GUL
2 yıl önce - Cmt 17 Arl 2016, 12:13

Alıntı:
Koprulu mahallesi slayt gosterisine ulasan arkadaslar burdan atarsa uzerine konusuruz. Ocak 2 den sonra gorusmelere baslanacakmis. Koprulu donusturulurse o bolgenin oncusu olur. Yuregir kopruluden parlayacak. Emegi gecenlere ve katkida bulunanlara simdiden tesekkur ediyorum.

Erem Tümer Mimarlık ın Köprülü Mahallesi Kentsel Yenileme Projesi kapsamında hazırladığı bir video var dün izledim Videonun içerisinden ekran görüntüleri almıştım..

Face de Sponsor sayfalarında denk gelmiştim Şimdi Videoyu arıyorum bulamadım Bulursam burada da paylaşırım

Misafir a21

2 yıl önce - Cmt 17 Arl 2016, 13:32

O proje sanirim kisisel bir calismadan ibaret. 9 Aralik daki Konfrans esnasinda katilanlar foto video cekmisse buradan paylasabilir.

yusufsezgin
2 yıl önce - Cmt 17 Arl 2016, 14:44

Yok artık! Köprülü mahallesi Nehir kıyısı yahu! Oralara o yüksek beton yığınları dikilmeyecek dimi?!

sayfa 2
« önceki   123 ... 181920   sonraki »
ANA SAYFA -> ADANA