Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Başkentray Yenikent uzatması ve Kazan Soda Yük Demiryolu Projesi [ANK]
« önceki   123 ... 444546 ... 505152   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 45
Yalcin Tasdelen
3 ay önce - Pzr 11 Ekm 2020, 08:40

Normal şartlarda yapılacak ama neyi bekliyorlar o bilinmiyor. Ama şuan toprak zeminden araç giriş çıkışı olmuş yol yapmislar kuru zeminde gidilir ama yağmur yağdığında ordan geçilmez.

Mhmt06_06
3 ay önce - Pzr 11 Ekm 2020, 16:49

Normalde EGO Başkentray’a ring servisi yapıyor mu? Yapmıyorsa umarım bu uzatma sonrası yapmaya başlar da ellerindeki bazı otobüsler açığa çıkar. EGO’nun acil otobüse ihtiyacı var.

v0lkhan
2 ay önce - Çrş 28 Ekm 2020, 19:22

Organize sanayi yakınında yeşil işaretli kesiminde sanırım köprü çalışması var.

Ek olarak 12. Caddenin organize sanayi tarafında Ankara çayına paralel bir çalışma yapılıyor. Köprü bacakları yükselmiş durumda.

Yalcin Tasdelen
2 ay önce - Prş 29 Ekm 2020, 21:49

Kırmızı ile işaretlenen yerde bir çalışma var evet ama bu çalışmaların tren yolu ile alakası nedir onu anlayamadim

v0lkhan
2 ay önce - Cum 30 Ekm 2020, 11:58

Bende zaten tren yolu ile ilgili bir çalışma demedim. Çalışma var dedim.

Yukarıdan bir köprü geçecek ama ne olacak bilmiyorum kısacası.

slnylmz
2 ay önce - Cmt 31 Ekm 2020, 09:08

bu uzatmanın biz yolculara açık olacak bölümü sadece 7-8 kilometre gibi bir şey mi olacak?

Yalcin Tasdelen
2 ay önce - Cmt 31 Ekm 2020, 10:41

Alıntı:
Bende zaten tren yolu ile ilgili bir çalışma demedim. Çalışma var dedim.

Hayırdır volkan sana ben birşey mi dedimde öyle tavırlı cikisiyorsun. Ben genel olarak birşey soyledim kendi üstüne alinmana gerek yoktu. Her neyse inşaat köprü vs yapılınca gorecez artık

cemal öze
2 ay önce - Cmt 31 Ekm 2020, 12:21

Alıntı:
bu uzatmanın biz yolculara açık olacak bölümü sadece 7-8 kilometre gibi bir şey mi olacak?

Ne kadar açık göreceğiz. Fakat EGO'nun yükünü oldukça azaltacak. Hele ki 503'ün yükünü. Zaten Batı Adliyesinden paket halinde geldiğinden Sincan Merkezden binmek mucize oluyor. Daha ilerisi imkansız. Başkentray'dan sonra hem Sincan'dan hem de ötesinden binişler kolaylaşacaktır.

504'ün de yükünü azaltacaktır. Daha çok Ulus ve İstanbul Yolu yolcusu tercih edecektir.

NC503
2 ay önce - Cmt 31 Ekm 2020, 13:23

Alıntı:
Hayırdır volkan sana ben birşey mi dedimde öyle tavırlı cikisiyorsun. Ben genel olarak birşey soyledim kendi üstüne alinmana gerek yoktu. Her neyse inşaat köprü vs yapılınca gorecez artık

Arkadaşlar, ben Törekent ten Sincan 12.caddeye gitmek için sıksık organize sanayi içinden Sincan'a gidiyorum. Her seferinde o köprü inşaatının olduğu yerden geçiyorum, çalışma yapan arkadaşlara sordum, tren yolu uzatmasıymış. Yenikent uzatması organize sanayinin sincan sanayisi ile sınır olan kısmından geçecekmiş. Sincan 12. Caddeden sincan sanayisine gidilen yolun devamında Aso organize sanayi nizamiyesinin önünde de inşaat var. Yani sanıldığı gibi raylar Ayaş yolunun ordan geçmiyor. Organize sanayi ile sincan sanayisinin arasından geçiyor.

Yalcin Tasdelen
2 ay önce - Pts 02 Ksm 2020, 00:00

Askeriyenin bitiminde ki organizeden yenikente dönen virajın orda çalışmalara başlamışlar

sayfa 45
« önceki   123 ... 444546 ... 505152   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet