Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 33
KULAhmet06
1 ay önce - Sal 08 Ekm 2019, 18:54
Yeni duraklar

Yalcin Tasdelen
1 ay önce - Sal 08 Ekm 2019, 19:02

Ne yani iki durak dahami koyacaklar şimdi?

Yani mevcut porjede iki durak arasında kalan vatandaşın mağduriyetine çözüm yerine iki durak daha ekleniyor vay bee

cemal özen v15
1 ay önce - Çrş 09 Ekm 2019, 00:13

Alıntı:
Yani mevcut porjede iki durak arasında kalan vatandaşın mağduriyeti

Böyle mağduriyet de ilk defa duyuyorum. 200 metrede bir durak mı yapılsın yani

Yalcin Tasdelen
1 ay önce - Çrş 09 Ekm 2019, 00:46

200 metrede bir diye birşey çıktımı agzimizdan hayır. Sahsen bu iki durak bana birer km uzaklıkta. Hadi ben kendimi geçtim daha geride olanlar mesela bucuk ilköğretim okulunun olduğu taraf, stad tarafı vs gibi yerlerde oturanlar ne yapacak? Öyle boş boş konuşarak muhalefet yapılmaz. İşin içerisinde olmadığın için bilemezsin. Ayrıca Yenikenttede oturmuyorsun seni ilgilendiren bir konu yok burda.

Ayrıca inşaatta da pek bir ilerleme görünmüyor yoğunluğu kazan soda istikametine vermişler gibi. Bu askeriye yine başa bela olacak gibi.

Serkan Berk
1 ay önce - Çrş 09 Ekm 2019, 01:06

Bu: OSB 2
Sincan OSB.

Sincan'dan sonraki durak diyelim.

Serkan Pehlivan
1 ay önce - Çrş 09 Ekm 2019, 07:54

M3 Batıkent-Sincan metrosunun son durağının resmi adı OSB-Törekent.

TCDD genel müdürünün OSB2 demesinin sebebi M3 metrosunun Sincan OSB Başkentray durağıyla birleşmesi demek olabilir, öyle ise durakların isimleri değişecek:

OSB1- Törekent ve OSB2

Veya Başkentray Sincan istasyonundan sonra çayın kenarında OSB1 istasyonu planlanıyor

(+)

Veya Yenikent merkez istasyonundan sonrakinin adı OSB2 istasyonu

(+)

cemal özen v15
1 ay önce - Çrş 09 Ekm 2019, 11:48

Alıntı:
Sahsen bu iki durak bana birer km uzaklıkta. Hadi ben kendimi geçtim daha geride olanlar mesela bucuk ilköğretim okulunun olduğu taraf, stad tarafı vs gibi yerlerde oturanlar ne yapacak

Otobüsle aktarma yapacak. Mesafeleri kilometreleri bulan M2 ve M3 yolcusu gibi. Yıllardır aktarma ödeyerek giden M1 yolcusu gibi.

Banliyö treninde 2 km mesafe olması gayet normal. Yakın olan yürür, uzak olan ringe biner. Bu kadar basit.

v0lkhan
1 ay önce - Çrş 09 Ekm 2019, 12:21

Bu saatten sonra durak eklenmez gibi geliyor bana. Bahsi geçen duraklar buralaradır muhtemelen.

(+)

Bence her 250-500 metrede bir durak olmayacağı için durak konumları ileriye yerleşim yerlerinin batıya doğru büyüme eğiliminden dolayı düşünülmüş. Fakat Yenikent sanayisi yine ileride şehiriçinde kalacaktır.

(+)

*Sincan merkezde oturduğum okul zamanları tren istasyonuna yürüme mesafem yaklaşık 1,3km (Ortalama 15dk) ve haftanın 5 günü yürüyüş ile ulaşıyordum. Adı üstünde tren hattı sokak, mahalle arasına giremeyeceği için trene ya yürüyerek yada aktarma yapılarak ulaşılır.

Herkes yatsın kalksın Kazan Soda'ya dua etsin o firma olmasa 10-20 sene daha demir yolu gelmezdi. Ankara'da bir çok yerde raylı sistem olmadığı halde halen durak mesafesi muhabbeti yapılıyor.

Yalcin Tasdelen
1 ay önce - Çrş 09 Ekm 2019, 15:01

Ya siz beni anlamıyorsunuz herhalde yada ben sıkıntımı tam anlatamadim size. Gereksiz yere iki durak eklemeyi düşünülürken neden durak konumlarını adam akıllı yerlestirmedilerde insanları mağdur ediyorlar. Yok neymis ring servisine binecekmis. Yahu adam stadın orda oturuyor otobüs dolmuş geçmez yol yok iz yok misali bu adam otobusemi ulaşmaya çalışsın yada trenemi. Ring ming felan vermezler koymazlar. Hangisine koydularki buraya koysunlar.
Evet tren büyük nimet ama insanların işine yaramadiktan sonra heleki yaşlı ve hamileleri düşünemiyorum bile.
Velhasılı adaletsiz iş yaptılar bence

salih ertekin
1 ay önce - Cmt 12 Ekm 2019, 10:50

Akcaorene planlanan durak yerinin planlanması yapilacak olan üniversite icin olabilir.Projede üniversite yapılmasi planladığını okumustum.
OSB de būyūk sanayi olduğu icin 1 durak yetmiyecek 2.bir durak çalışanlar için daha iyi olacak.
Bu duraklar icin tekrar bir ihale yapmazlar insallah.

sayfa 33
« önceki   123 ... 32333435   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet