Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 26
Yalcin Tasdelen
1 ay önce - Çrş 17 Tem 2019, 12:32

Sanayi kavsaginin orda yoğun bir çalışma var fore kazık makinaları çalışmakta. Bu sorularının cevabı orda yatıyor. Orda tam olarak ne yapıldığı belli değil lakin tahminim ya üstten yada alttan "U" dönüşü yapılıyor gibi. Zamanla bekleyip göreceğiz inşallah

Erdem Taşlıca
1 ay önce - Çrş 17 Tem 2019, 13:21

Alıntı:
Dün Belediye/Işıklar mevkiindeydim. Sadece tel örgüler çevriliydi, Sanayiden başlayıp, Belediyeye doğru gitmeyi tercih etmişler demek ki.

Yalnız iki tane soru işaret var.

1. Musfata Kemal Mah/Belediye kavşağı geçişi nasıl olacak.

2. Fevzi Çakmak Mah/Bucuk geçişi nasıl olacak.

Hemzemin geçit, trafik yığılmasına sebep olur. Alttan üstten geçiş nasıl olacak.

Sanayiden Hasan Şahan Kışlasına kadar, aynı AKM-Akköprü arası gibi açık yarma gidip, üstten köprü ile araçlar mı geçecek.

Projeye göre belediye kavşağı (Yenikent ana giriş) aç-kapa tünel ile, diğer geçişlerin tamamı demiryolu üst geçidi şeklinde geçilecek. Yalnız İnönü Bulvarı-Ayaş Yolu bağlantısı iptal edilecek gibi görünüyor. OSB'den çıkıp sola dönerken de demiryolu aç kapa tünele giriyor, kışla önündeki kavşağı üst geçit ile geçiyor.

Yalcin Tasdelen
1 ay önce - Çrş 17 Tem 2019, 14:46

Erdem bey projeyi net olarak burada paylasabilirmisiniz en azından kafalarda ki soru işaretleri ortadan kalkmış olur. Ekaptan ben ulaşmaya çalıştım ama yapamadım. Size zahmet olmazsa tabi

v0lkhan
1 ay önce - Çrş 17 Tem 2019, 15:06

@Erdem bey,
Daha önce paylaşmıştım. İhale şartnamesinde aşağıdaki şekilde gördüm ben.

(+)

Erdem Taşlıca
1 ay önce - Çrş 17 Tem 2019, 15:20

Alıntı:
@Erdem bey,
Daha önce paylaşmıştım. İhale şartnamesinde aşağıdaki şekilde gördüm ben.

Evet benim bahsettiğim de bunun aynısı, demiryolu üstgeçidi olarak bahsettiğim geçişler demiryolu köprüsü.

Alıntı:

Erdem bey projeyi net olarak burada paylasabilirmisiniz en azından kafalarda ki soru işaretleri ortadan kalkmış olur. Ekaptan ben ulaşmaya çalıştım ama yapamadım. Size zahmet olmazsa tabi

Bu hafta içi fırsat bulabilirsem yüklemeye çalışırım.

ertgrlll
1 ay önce - Çrş 17 Tem 2019, 16:22

Galiba buçuk geçidi tunel olacak mevcut çalışma onu gösteriyor tren yolu yolun baya alt kısmında kaldı kot olarak

v0lkhan
4 hafta önce - Pts 22 Tem 2019, 18:38

Firma şantiye tellerini aşağıdaki gibi branda ile çeviriyor.

Firma projeye ile ilgili bir animasyon yayınlansa keşke. Böylece bütün meraklar giderilir.

(+)

(+)

ertgrlll
4 hafta önce - Pts 22 Tem 2019, 21:11

Aynı fikirdeyim en bastada söyledim birşey yapılıyor ama reklam sıfır ne yapıldığından çoğu insanın haberi yok

Yalcin Tasdelen
3 hafta önce - Sal 23 Tem 2019, 08:57

Etrafın kapanmasi iyi olmuş çirkin bir görüntü oluşturuyordu.

HeyCaptain
3 hafta önce - Cum 26 Tem 2019, 22:27

Üniversite konusunda bilgisi olan aktarabilir mi

sayfa 26
« önceki   123 ... 2526272829   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet