Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 24
Yalcin Tasdelen
1 ay önce - Sal 09 Tem 2019, 22:40

Volkan egerki o cizdigin hat metro içinse mümkün olmayan bir hat

misafir c4501
1 ay önce - Sal 09 Tem 2019, 22:46

Onun çizdiği metro hattı olmayacak mı

zehni
1 ay önce - Çrş 10 Tem 2019, 09:48

Bu yol Yenikent'ten Törekent'e planlanan altarnatif karayoluna benziyor.

Cemal Özen v2
1 ay önce - Çrş 10 Tem 2019, 10:04

Yenikentlilerin derdine bak. Daha 15 sene önce metropolde dahi değillerdi. Yenikent Belediyesi'nin eski püskü otobüsleri ile Ulus a kadar giderlerdi. Şimdilerde banliyö geliyor , yetersiz buluyorla da, üzerine bir de metro istiyorlar. Şehrin 80-100+ yıllık semtlerinde metro yokken, 15 yıllık bir semt iki sistemi aynı anda istiyor.

Yalcin Tasdelen
1 ay önce - Çrş 10 Tem 2019, 10:24

Alıntı:
Yenikentlilerin derdine bak. Daha 15 sene önce metropolde dahi değillerdi. Yenikent Belediyesi'nin eski püskü otobüsleri ile Ulus a kadar giderlerdi. Şimdilerde banliyö geliyor , yetersiz buluyorla da, üzerine bir de metro istiyorlar. Şehrin 80-100+ yıllık semtlerinde metro yokken, 15 yıllık bir semt iki sistemi aynı anda istiyor.

Onlar bunlar diye ayristiracagina iyi dileklerinle temenni etsen daha insalcil olurdu. Kendisi sanki Paris Eyfel kulesinin tepesinde oturuyo. İsyerin Sincan'da aynı sınırlar icerisindeyiz unutma. Yenikentliler ile ilgili zamanında bir mazinmi oldu hayırdır. Şu batı tarafını küçük gormeyi birakin artik. Ben şahsım adına metro istemem banliyo ondan daha aktif ve istenilen her yere gidiyor.

Alıntı:

Bu yol Yenikent'ten Törekent'e planlanan altarnatif karayoluna benziyor.

Kara yolu değil arkadaş kendisi olası metro hattını çizmiş.

misafir c4501
1 ay önce - Çrş 10 Tem 2019, 11:20

OSB-TÖREKENTTEN SONRA METRO UZMAYACAK MI

Yalcin Tasdelen
1 ay önce - Çrş 10 Tem 2019, 13:18

Yok dedikya arkadaşım niye zorluyorsun

Cemal Özen v2
1 ay önce - Çrş 10 Tem 2019, 18:11

Alıntı:
Şu batı tarafını küçük gormeyi birakin artik

Alıntı:
İsyerin Sincan'da aynı sınırlar icerisindeyiz unutma

Ben de batı tarafındayım. Yenimahalle girişte oturuyorum. Sincan'lı değilim. Ben Sincan'a haftada 3 ya da 4 kere ancak gidiyorum. Onda da 510, 514 , M.Aksoy dolmuşu, Çimşit dolmuşu, çok sıkışırsam 523 yetiyor. Şehir merkezi için de Başkentray kullanıyorum.

Sincan'dan Yenikent'e Başkentray uzatması yeterlidir. Hatta olması gerekir. Özellikle pik saatlerde, Sincan'dan Yenikent yönüne 503'e binmek imkansız oluyor. Hele de solo otobüs gelmişse. Zaten kilometreler önce Batı Adliye'den doldura doldura geliyor. Sincan Merkez'de binilemiyor. Kaç defa İlksan'ı dolanan dolmuşa binmek zorunda kaldım.

Sincan-Yenikent uzatmasının takipçisi ve destekçisiyim. Ama Ankara'da raylı sistem bekleyen kıdemli semtler varken, parasal kaynakların M3 uzatmasına harcanmasını istemem.

misafir c4501
1 ay önce - Çrş 10 Tem 2019, 18:44

ANKARA METRO TÖREKENTTEN SONRA UZAMIYOR DEDİ HİÇ Mİ UZAYAMACAK MI

Serkan Pehlivan
1 ay önce - Çrş 10 Tem 2019, 19:32

Alıntı:
ANKARA METRO TÖREKENTTEN SONRA UZAMIYOR DEDİ HİÇ Mİ UZAYAMACAK MI

İşte onu tartışıyoruz. Başkentray Ayaş tarafına, Metro ise güneye dönüp mesela Malıköyden geçip Yaşamkent üzerinden Çankaya'ya gidebilir. Ama metronun son durağı Yenikent olmaz. Yenikentliler çoluk çocuk, yaşlı yüklü taa Çankaya'ya alışverişe gitmez herhalde. Sincan çarşı mecburen gelişip serpilecek. Mücavire hizmet verecek hale gelecek. Bosna caddesinde banka şubeleri açıldı bile.

sayfa 24
« önceki   123 ... 232425 ... 272829   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet