Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1120

Cumhurbaşkanlığı sistemini destekliyor musunuz?
EVET 49.8%  49.8%  [332]
HAYIR 50.2%  50.2%  [335]
Toplam Oy : 667

mahmut11
2 ay önce - Pts 04 Eyl 2017, 19:53

Geç bunları ya azılı bir Erdoğan düşmanı olduğun için AYM başkanını Cumhurbaşkanı'na saygı duyması seni delirtiyor öyle değil mi?

Cemal Özen
2 ay önce - Pts 04 Eyl 2017, 19:58

Saygı ayrı şey. Ben de saygı duyarım. Eğilirim de. Ama yargı ayrı şey. Denetleme makamı.

Ayrıca geçmişte hangi AYM Başkanı , CB'na eğilerek selam vermiş.

CB'na GK Başkanı eğilir, gerekirse ana muhalefet de eğilir. Ama yargı eğilmez. Hele hele en üst makamsa.

Yarın Adli Yıl töreni var. Görücez bağımsız yargıyı.

Derdim CB değil, etrafındaki dalkavuklar.

Alıntı:
azılı bir Erdoğan düşmanı olduğun

Yooo. Aksine saygım var. Ülkemiz için kilit taşıdır ayrıca. Sosyal medyada RTE karşıtı bir tek paylaşımım yoktur.

Azılı RTE düşmanlığı işinize gelen bir durum. Mahmut'cum aslında biz cumhuriyetçilerin, RTE'ı sizin elinizden kurtarması lazım.

efe3464
2 ay önce - Pts 04 Eyl 2017, 20:23

Bugünden rahatsız olanlar sürekli yargı diye diye ölenler Mustafa Kemal'in yargıya nasıl müdahaleler yaptığını araştırsın biraz. Mustafa Kemal istediği kararları aldırırdı. Bencede doğru değil ama RTE ne yapsın. Kameralar önünde benim önümde eğilme diyecek hali yok Reis'in.

Mükemmel bir demokrasi değiliz ama kalıbımı basarım Erdoğan, Mustafa Kemal'den daha demokrat bir liderdir.

Cemal Özen
2 ay önce - Pts 04 Eyl 2017, 20:30

Alıntı:
Bugünden rahatsız olanlar sürekli yargı diye diye ölenler Mustafa Kemal'in yargıya nasıl müdahaleler yaptığını araştırsın biraz. Mustafa Kemal istediği kararları aldırırdı.

Geçmişte yapılanlar, bugünkü yanlışlara referans ve hak oluşturmaz.

Ayrıca verilecek cevabınız kalmayınca sarılın 80-90 yıl öncesine.

naims1
2 ay önce - Pts 04 Eyl 2017, 20:39

Cemal özen bu yargının geçmişinde askerlerin ayağına gitmişliği var askerde kendilerine ayar vermişti senin gibi cumhuriyetçiler
bunu desteklemişlerdi sen ne anlatıyorsun bize, eğer bu ülkede yargı mensupları birilerinin önünde eğilecekse ben askerin önünde eğilmesindense, halkın seçtiği cumhurbaşkanının önünde eğilmelerini yeğlerim.

Sen hiç birşey bilmiyorsun bilgin yok ama fikrin çok.

Cemal Özen
2 ay önce - Pts 04 Eyl 2017, 20:50

Alıntı:
eğer bu ülkede yargı mensupları birilerinin önünde eğilecekse ben askerin önünde eğilmesindense, halkın seçtiği cumhurbaşkanının önünde eğilmelerini yeğlerim.

Geçmişte askere eğilmeleri, bugün de başkalarına eğilmesi anlamına gelmez. Önemli olan hiç eğilmemesi.

bysanalturk
2 ay önce - Pts 04 Eyl 2017, 21:49

Yargı bağımsız değil diyenler sadece geçmiş günleri özlüyor kendi isteklerini yerine getirmeyen bir düzen olduğu için ciğerci kedisi modundalar

Kusura bakmayın beyler geçti borun pazarı sür eşeği atinaya

Cemal Özen
2 ay önce - Pts 04 Eyl 2017, 21:53

Alıntı:
Yargı bağımsız değil diyenler sadece geçmiş günleri özlüyor

Kimsenin birşeyi özlediği yok. Fazilet'in kapatılması, Erbakan'ın içeri girmesi, RTE'nin şiir olayı. Bunların hepsi de yargı skandalıydı.

Siz yargının bağımsız ve tarafsız olduğunu, dürüstçe ve delikanlıca söyleyebiliyor musunuz. ?

mahmut11
2 ay önce - Pts 04 Eyl 2017, 21:54

Alıntı:
Kusura bakmayın beyler geçti borun pazarı sür eşeği atinaya
BUNLARIN AĞABAĞALARI tel aviv'DE..

Cemal Özen
2 ay önce - Pts 04 Eyl 2017, 21:56

Alıntı:
BUNLARIN AĞABAĞALARI tel aviv'DE

Mahmut, benzerlerin içinde akıllı kafası çalışan bi sen varsın. Sen bari yapma.

sayfa 1120
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET