Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 278

Beşiktaş eleme turunda ne yapar?
Son 32'de Elenir 5.7%  5.7%  [10]
Son 16'da Elenir 6.9%  6.9%  [12]
Çeyrek Finalde Elenir 27.4%  27.4%  [48]
Yarı Finalde Elenir 18.9%  18.9%  [33]
Finalde Kaybeder 7.4%  7.4%  [13]
Kupayı Alır 33.7%  33.7%  [59]
Toplam Oy : 175

Abdullah Egemen
1 yıl önce - Cmt 22 Nis 2017, 17:54

Türk yokmuş muş.. O Galatasaray aynı türk oyuncu kalitesini bir daha yakaladı mı hayır.. Peki başka takımlar türk oyuncu kalitesi ile biyerlere geldiler mi hayır.. Ayrıca beş para etmez topçulara sırf türk kontenjanı yüzünden milyon dolarlar verildi mi evet..

İnşallah bu yabancı kontenjanı değişmez en azından takımlarımıza oynayan iki üç de olsa kaliteli türk oyuncu olur.

Misafir 6db

1 yıl önce - Cmt 22 Nis 2017, 17:59

kardeş daha 2-3 sene önce galatasaray real madridi yendi kadrodaki çoğu kişi türktü yine aklıma gelenler semih sabri selçuk hamit umut engin burak 7 tane türk varmış gene. beşiktaşa bakıyorsun gökhan var oğuzhan var cenk var aboubakar cezalı olmasa cenkte olmayacak 2 tane türk olacak yazık günah devletimize sesleniyorum yaızk günah. türk takımımıyz avrupa takımımı belli değil en az 8 tane osmanlı evladı olmalı takımda galtasaray uefa kadrosuna baktım tafi var capone var popescu var hagi var hagi atılmış oyunda 3 yabacnı ile kupa kazandılar yazık günah demekki türklerlede oluyomuş türk oyuncularımıza evlatlarımıza güvenelim biraz yazık günah şu mitrovicin ersandan ne fazlası var atınçtan bilemiyom yada velinin atibadan ne eksivi var kerim frei babel yazık günah

Misafir 970

1 yıl önce - Cmt 22 Nis 2017, 18:03

türk oyuncu sayısının artırılmasını istiyorsan çözümü çok basittir
yabancı sayısını kısıtlarsan daha kötü olur
çözüm yeni yayın geliri sayesinde futbol takımlarımızın geliri çok fazla arttı
her sene bu gelirin %15-20'si altyapıya yatırlmalıdır kuralını koyarsın
almanyadan belçikadan altyapı antrenörlerini getirip burda antrenör yetiştirmelerini sağlarsın
kısaca altyapıya para ve bilimsel eğitim getirirsen yabancı sayısı kendiliğinden azalır

örneğin
mehmettopal 86 ardaturan 87 canererkin 88 doğumlu bu adamları biz yetiştirdik ve avrupada sırıtmayacak oyuncular peki bu adamlardan sonra son 10 senede türkiyeden altyapısını almış kim var

Misafir 6db

1 yıl önce - Cmt 22 Nis 2017, 18:07

kardeşim türk oyunculara güvenmezsen başarı gelmez bunlar bizim evladımız yazık günah sana kısaca sormuşsun cevaplıyayım aklıma gelenler 10 yılda ülkemiz altyapısdan yetişip yurtdışında oynayacak kalitede oyuncular enes ünal emre çolak semih kaya atınç cengiz ünder çağlar söğüncü bir çırpıda aklıma gelenler bunlar avrupada oynar bunlar kaliteli oyuncular neden altyapımza güvenmiyoruz yabancı sınırı hatta bence en fazla 3 olmalı 3 bile fazla ya neyse altytapı lazım türk osmanlı evlatları oynarsa türk takımları türk takımlarına benzeyecektir yazık günah devletimiz görmüyormu bu sorunu

fatihbjk
1 yıl önce - Cmt 22 Nis 2017, 18:16

Semih Kaya?

Onu gectim misafir. Samimi olarak bana soyle. 2 tane ( tek bir takima bile yetmez 2 ama neyse ) sampiyonlar ligi kalitesinde stoper soylermisin?

Misafir 6db

1 yıl önce - Cmt 22 Nis 2017, 18:31

semih kaya ilk çıktığında manchester united juventus istiyordu hatta buna salih uçan hatta necibide ekleyeibliriz şimdi marcelo mitroviç oynamasa necip oynayacaktı belkide avrupaya transfer olacaktı kardeş

kardeş galatasaray semih kaya gökhan zanla juventusu real madridi yendi ikiside öyle iyi stoperler değil beşiktaş için yani avrupa için stoper dersen çağlar söğüncü ömer toprak kaan ayhan serdar taşçı daha ne kardeş hattta ersan adem gülümde iyiydi belki sakat olmasa serdar aziz yazık günah türk topçuların kıymetini bilelim evlatlarımız

fatihbjk
1 yıl önce - Cmt 22 Nis 2017, 18:44

Guzel kardesim bak ben Besiktasliyim. Ersan kesinlikle sampiyonlar ligi oyuncusu degil. Kendi ligimizde idare eder.

Bak lyon macini izlediysen ne demek istedigimi daha iyi anlayabilirsin. Seviye yukseldikce defolar daha cok ortaya cikiyor.

Semih Kaya'yi dusunelim. Gs'da aldigi sure az mi? Surekli oynatildi. Semih gibi bir oyuncunun degil Gs super ligde ilk 10 siradaki takimda dahi oynayamaz.

Su bu istiyormus diye soylenen laflara cok itibar etmeyin. Bunu genel anlamda soyluyorum. %90'i gazete yalanlari ve menajer numaralari.

Misafir 6db

1 yıl önce - Cmt 22 Nis 2017, 19:09

kardeş madem bu kadar güzel konuşuyon işte diyosun avrupa farklı arena peki ya öyleyse ünal aysal döneminde galatasaray gümbür gümbür gelirken neden yabancı kuralı istemediniz ? başkanınız çıkıp dedi türk oyuncular oynamalı falan. üzgünüz bu yaz yabancı sınırı 3 olacak çünkü gs ve fb istemiyor yabancı kuralı

ömer fikri er
1 yıl önce - Cmt 22 Nis 2017, 19:21

Alıntı:
üzgünüz bu yaz yabancı sınırı 3 olacak çünkü gs ve fb istemiyor yabancı kuralı

Al bi snickers ye misafir
Kendine gelirsin

fatihbjk
1 yıl önce - Cmt 22 Nis 2017, 19:36

Misafir uslubunu bozma canimi sikma aksam aksam.

Her b..u biliyonda o donem Besiktas'in yabanci kurali degismeden uzun vadeli kadro planlamasi yaptiktan sonra, durup dururken kural degistirmeye calistiginizi mi bilmiyorsun?

sayfa 278
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET